Zasekla som sa s jedným mužom

24. máj 2024

Potrebujem poradit :( Zasekla som sa dlhe roky v nefunkcnom manzelstve a medzitym obnovila vztah s muzom, s ktorym som mala vztah, ked som mala 17 rokov. Manzel na to prisiel a ja som musela s frajerom useknut stretavanie. Ostali sme bez seba smutni, zamilovani a opusteni. Obaja sme sa tym vysporiadavali po svojom. Lubim ho a chcem len jeho, lenze on sa stiahol a nechava mi cas na premyslenie, nech si kvoli nemu neznicim rodinu. Mam 2 deti vo veku 7 a 10 rokov. Manzela proste nelubim, on to vie a aj, ze je koniec s nami dvomi. Frajer to tiez vie, ze som s nim ukoncila vsetko. Vobec neviem, co robit. Som z toho zrutena, frajer mi velmi chyba, ale nehcem ho uhanat. Manzel o nas bojuje, ale mna to uz nezaujima. Nevyznam sa vobec v pocitoch mojho frajera....

melanta
24. máj 2024

Ty nemáš frajera. Vydaté ženy môžu mať akurát tak milenca a to je nechutné. Ak chceš iného chlapa, rozveď sa a potom si rieš nový vzťah.

zdenka11081983
24. máj 2024

Sa mi vidí to pomenovanie frajer v tomto marazme... však sa rozved. Načo čakáš? Chlapa neľúbis, frajer teda asi už nechce ...však naco keď máš chlapa doma. Nechápem prečo sa nerozvedies. Deti ja ako dôvod neberiem, keď si už zahla.

oliolijanka
24. máj 2024

Frajer ta nechce. Keby ta chcel, tak ta chce🙃

Frajer ta chce iba ako bokovku. Nechce ta celu a unho a s detmi a vsetkymi problemami.
Taku ta chce tvoj manzel.

vyrovnanaosoba
24. máj 2024

Máš manžela aj frajera, všetci o sebe viete, manžel ta chce, frajer čaká a nechce ti zničiť manželstvo. Ty neľúbi manžela, ale frajera. No niktk nechce zo vzťahu von 😄
Čo tak napísať o rozvod, priznať realitu aj pred súdom, povedať deťom pravdu, a ukončiť to trápenie tvojho manžela. Ja ani neviem ci by som vôbec chcela takého manžela, čo ma chce SJ napriek tomu, že ja chrápem s iným do ktorého som aj zaľúbená. 🙏

anjelicek26
24. máj 2024

Boze ty si chod hanbit niekam do kuta hlboko... lebo tvoje "city" znicili toho vela... daj manzelovi sancu najst si zenu, ktora ho bude milovat a nenatahuj to. Vypis papiere na rozvod, dotiahni to do konca. Len to by ti doplo, ze prijdes o byvanie, deti ti to budu vycitat snad navzdy, ze si zahybala, otec im to tajit nebude... prijdes o status "vydatej", ale ono sa to prevali aj v okoli, ze sa rozvadzate kvoli tomu, ze si mala milenca... ono ti to okolie, svokrovci, rodicia, kamosky, vsetci ti to daju vyzrat... a opravnene, toto sa nerobi... najprv sa ukoncuje jeden vztah a potom zacina dalsi. Ja sa cudujem manzelovi, ze ti nezbalil veci pred dvere, ked to zistil. Ale ty si tu uz myslim pisala viac krat.

nini1978
24. máj 2024

@anjelicek26 no to,čo jej dajú vyžrať susedia a svokrovci a rodičia je úplne bezpredmetné
Ale deti aký budú mať názor na matku je katastrofa
Suhlasim s tebou,že sa ma’ rozviesť,ak manžela nemiluje a nič ich uz nespája ,nech si na seba zoberie zodpovednosť za to,ako sa zahrávala s citmi ostatných
Ten milenec ju podľa všetkého nechce,ona nechce manžela,manžel chce ju,aj napriek milencovi -no proste nádherná zalezitost
Deti nespomína nikde(akurat ich vek)-je to hrozne ‘

7miriam77
24. máj 2024

Chudák tvoj manžel a deti. V tomto prípade myslíš len na seba. Ono to môže skončiť kľudne aj tak, že nakoniec ostaneš sama. Ak manžela odstrkuješ, si myslíš ako dlho ho bude baviť bojovať? A ten tvoj "frajer", no neviem, stiahol sa, a tiež asi premýšľa, či by si bola preňho výhra....asi skôr nie. Byť tebou, zamyslím sa nad sebou.....a prestala by som myslieť len na seba. Žena máš rodinu, tak sa preber

cookie29
24. máj 2024

Prepac, ale tot je vazne na grc 🙈

Si egosticika a nemyslis na nikoho ineho. Muza podvadzas s milencom... a musela si chudatko vztah prerusit, pretoze manzel na to prisiel? Co takto to skusit vyriesit a nehrat na obe strany a nechavat si zadne vratka? Nezasluzi si to ani manzel ani milenec. A ani Tvoje deti. Ak manzela nelubis tak mu to rovno povedz a vyrieste to rozvodom a nenatahuj ho, to k nemu nemas ani stipku ucty? Je to otec Tvojich deti, co take hrozne urobil, ze sa k nemu takto spravas?

stanulienkat
24. máj 2024

To je asi ďalšia umelo založená téma. Milenec si potrebuje vytriasť gule a nie starať sa dve cudzie decká.

tamtamka26
24. máj 2024

neviem, či by som 7 a 10r deťom vysvetľovala, že mám frajera a ich otca už neľúbim... každopádne sa najprv rozveď. ale myslím si, že frajer sa stiahol pre to, že on to takto nechcel, zakázané ovocie totiž najviac chudí.... a je dosť možné, že zostaneš sama. prekvapuje ma konanie tvojho muža, že nemá žiadnu hrdosť. prečo bolo manželstvo nefunkčné? čo ťa dohnalo do rúk iného muža?

zmrzlinka2021
24. máj 2024

Ty skončíš v živote veľmi zle. Chudence deti

nika23t
24. máj 2024

Frajer určite neostal smutný a zamilovaný. Frajer si chcel užiť, co sa mu asi aj podarilo, ale o vydatu/rozvedenu bývalú frajerku s 2 deťmi už az taky záujem nemá. Aj ked predpokladám, ze by si nemala problém nechať deti manželovi a oddávať sa láske s frajerom, však?

mimikarol
24. máj 2024

Uboziatko. Veď sa rozved a môžeš si robiť čo chces

pochod
24. máj 2024

Mal by ta poslať do čerta manžel aj milenec nech si môžeš v kľude nájsť frajera nejakého 😁

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
margotka17
2. jún 2024

Hm, druhý chlap by ťa už dávno vyhodil za tvojim ako ty vravíš frajerom. Ja by som mu vravela milenec A chce ten milenec aj tvoje deti? Či len teba tak veľmi ľúbi? Veď daj papiere na rozvod, zbal veci sebe a deťom a choď. Žiť v trojuholníku sa nedá navždy, tobôž ak o sebe všetci traja viete.