Zaplietla som sa do vzťahu

cauteahojte
17. aug 2024

dobry den, prisla som sa trosku podelit o skusenost a zaroven si precitat vas nazor na tuto situaciu. mam 18 rokov a bola som par tyzdnov dozadu na diskoteke, kde som sa spoznala s chlapcom, vekovo priblizne rovnako stary a celkom sme si rozumeli, lenze chlapec ma frajerku. aj mi to povedal vtedy v noci, ale mne to bolo akosi jedno, tak som si nerobila tazku hlavu. potom mi zacal pisat a neviem co si mam teraz mysliet a ako to mam vnimat, lebo mi povedal, ze im to celkom skripe.. a bojim sa, ze keby si s nim niekedy zacnem, tak by ma podviedol, lebo uz teraz podviedol svoju frajerku. je mi to cele luto, ze som sa zaplietla do vztahu, ja si uvedomujem, ze to nieje moc v pohode, ale chcela by som pocut nazory cudzich ludi, aby som si o tom vedela urobit ako tak obraz a zamysliet sa mozno trosku inak. dakujem za odpoved;)

ukgirls
17. aug 2024

mu napis ,ze nech nepise kym si neuprace terajsi vztah kedze ty nechces byt ta co by to rozbila... a uvidis.. ono predtym,nez ta bude chciet do postele je normalne ze tvrdi ako im skripe vztah- snad kazdemu chlapovy ked vidi lahku korist ...

aeruginosa
17. aug 2024

Ten chalan je obycajne nevyzrete decko, ktore si nevazi vztah. Ak im to skripe, nech to riesia a ak to nechcu riesit, nech sa rozidu. Az potom nech riesi ine baby. Ty maj nejaku uroven a nezaplietaj sa so zadanymi. A ver, ze ked je zadany a hovori, ze im to skripe, pricom bali teba, to iste by raz hovoril inej, ked by to skripalo medzi vami.

anjelicek26
17. aug 2024

Treba mu jasne napísať, ukonci jeden vzťah a potom môžeme rozmýšľam nad niečim nový medzi nami...žiadne žiadne dvierka a ta frajerka ani netusi, že im to udajne skripe...

gribka1
17. aug 2024

Opýtaj sa ho, prečo je v zlom vzťahu. Určite si s ním nič nezačni, pokiaľ je s inou.

enmery
17. aug 2024

Ten chalan je ešte decko. Nerieš ho, on bude toto isteé robiť aj Tebe a každej. Ber to ako lekciu do života-nikdy si nezačínaj s chalanom,ktorý podvádza svoju babu alebo namotáva iné, keď má vzťah a ešte tvrdí, že im to škrípe/to nie je ospravedlnenie na podvádzanie/. Keďže si o tom založila tému, asi budeš mentálne vo vývoji aktuálne popredu oproti nemu😉

oktobermimi
17. aug 2024

@cauteahojte ej boh vie kolkym toto uz rozpraval🫣...

anketkarka
17. aug 2024

Jasne mu napíš, že má priateľku a nechceš sa medzi nich motať. Keď Ti píše, že im to škrípe, tak je to forma nevery. Nechcela by som takého. Dáte sa do kopy a on to isté o pár mesiacov urobí Tebe.

i_vu_li_cek
17. aug 2024

@cauteahojte S takým niekým ani nestrácaj čas. Chceš chodiť s nezrelým deckom?

martinmmartin
17. aug 2024

pestuje si osobny malicky haremik. Tebe rozprava ako mu to skripe, jej rozprava ze ako ju miluje a je jedinecna na planete a vsetci su spokojny....

januska12323
17. aug 2024

Vykašli sa na neho. Máš na lepšieho.

cosmic_origin
17. aug 2024

@cauteahojte Čo sa stalo už nezmeníš, už sa dá len poučiť a ísť ďalej. Ak s ním budúcnosť nevidíš, a hlavne ak máš obavy, že ťa podvedie, z úcty k sebe to ukonči, normálne mu napíš, že naňho kašleš blokni - bez debaty. Nech sa mladý naučí, že nie každá mu skočí na to, keď vyplakáva ako mu nefunfuje vzťah.
To že má vzťah na h***o je jeho problém a mal by sa k tomu postaviť ako chlap - buď to riešiť a ak sa mu nechce/nedá ukončiť.
Takýchto zbabelcov, čo chcú mať teplúčko aj doma aj u milenky zo srdca neznášam. Ak si nedokáže vyriešiť bordel vo vzťahu a hrá to na dve strany, je to obyčajný detinský zbabelec. Máš na viac, nestrácaj s ním čas, lebo aj keď si mladá, bežia ti presípacie hodiny, a nestojí ti to za to, že to budeš potom ľutovať.

gerber58
17. aug 2024

@cauteahojte dobrý postreh, oebe ta ako tu s ktorou je/nie je...Kontrolecky ti mali svietiť predtým ako si spravila zo seba doslova k***icku...

olimuc
17. aug 2024

Jednoducho ta chcel/ chce opret a koniec … 18 rocny nevybureny ich vystrieda par ako fusakle a kym sa neposmykne alebo o dalsich 10 rokov nedostane rozum . Mate 18/19 … este deti. Hlavne sa chran a neber to nijak tragicky. Este takych par stretnes … a potom sa naucis vidiet ci niekto stoji za 5 min konverzacie alebo sa rovno otocis

marca12
17. aug 2024

@cauteahojte Mate 18. Mate este pravo na omyly,ale musite sa z nich poucit. Toto sa naozaj nerobi. Ale bohuzial tak zacina mnoho vztahov. Ze najskor si najdu inu,ineho a potom sa az rozidu s partnerom.

cauteahojte
autor
17. aug 2024

dakujem vam krasne vsetkym, necakala som, ze to tak milo napisete. urcite si z toho nieco zoberiem a nebudem sa do toho miesiat. vdaka

blonde_bella
18. aug 2024

@cauteahojte máš 18, je úplne jedno s kým čo skusis, kým si mladá.
Jasné, že aj teba ešte podvedie. Je to vek kedy sa skúša....

Nevyberas si otca pre deti, toto sú vzťahy kde naberas skúsenosti.....

domkakvet
18. aug 2024

@cauteahojte ked mu nebudes vyhovovat otvori zadne vratka ako to urobil teraz a bude hladat inde, ak ziadnu nenajde bude ta tahat za nos aj 5 rokov a ty budes stracat cas.