Zamotala som sa

12. mar 2024

Potrebujem poradiť viem ze ma tu odcudzite.
Som vydatá 12 rokov 1 dieta. Muž je perfektný nemám mu co vytknúť. Ale čo čert nechcel, zmotala som sa na iného muža. Muž nič netuší, myslím si ze aj ten muz je zmotani na mňa, neviem ako z toho von. Stretávame sa koli práci 2 krát do týždňa keď musíme spolu niečo poriesit. Po čase sme si začali písať sms vkuse, nic sme spolu nemali. Občas objatie ale nič viac aj keď on by chcel ale ja nie. Nechcem rozbiť rodinu chcem z toho von.. ale neviem ako 😒 nikdy som si nemyslela ze mne sa niečo také môže stat, stále som odsudzovala ženy keď tu písali ako môžu niečo také robiť a sama som do toho spadla. Cítim sa mizerne, skúšala som ze mu neodpisem na sms dali sme si aj páru krát pauzu na vianoce, víkend ze si nebudeme písať ale ja som jak prepnuta vkuse sledujem telefón, pripadám si ako pubertiacka ktorej úplne preskočilo. Muž samozrejme nič ani len netuší, doma som úplne normálna ale vo vnútri ma to zoziera.

taynee
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkasarka
12. mar 2024

Neboj určite ťa tu nik neodcudzi.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkasarka
12. mar 2024

Ale k téme. Ak by bol na tvojom mieste tvoj manžel ako by si sa cítila?

lenkasarka
12. mar 2024

@sheila121 alebo si nebodaj chcela?

zuzinka888
12. mar 2024

Zmen pracu a telefonne cislo, a na sietach ho blokni. Ak naozaj ma pre teba rodina vacsiu cenu ako nejaky flirt. Ak si myslis ze ten novy stoji za to vsetko- prejst rozvodom.....tak ho vymen.

janettdamian
12. mar 2024

No, a preto netreba nikoho súdiť. Človek nikdy nevie, čo v živote zažije. Ak si sa namotala, tak ti aj napriek perfektnému mužovi niečo ti vo vzťahu chýba. Žeby vášeň, vzrušenie? Tu pomôže iba pevné rozhodnutie udržať si rodinu. A vniesť do manželstva to čo ti chýba.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vyrovnanaosoba
12. mar 2024

Ten tvoj kolega tiež nebude nejaký svätec, keď mu nevadí, že nechceš rozbíjať rodinu a aj napriek tomu ťa pokúša. Aby si nebola len jedna do tucta, ktoré takto zmotáva 😁

lenkasarka
12. mar 2024

@sheila121 ty beťarka jedna. Kradnúť sa nemá 😉

mircalla
12. mar 2024

Zmotany? Preboha to su ozaj vyrazy dospelej zeny ci to pisalo decko?

simona20201309
12. mar 2024

Muž až taky perfektný nebude, keď si sa zamotala s kolegom. Keby si mala pri nom všetko, nepotrebovala by si si vypisovať s cudzím mužom. Namiesto vypisovania by si sedela vedľa muža a rozprávala by si sa s ním. Takže skús prehodnotiť vaše manželstvo, ci mu naozaj nie je čo vytknúť.
Odporúčam viac sa rozprávať s mužom, namiesto vypisovania s iným.

lenkasarka
12. mar 2024

@mircalla v tomto celom je to fakt najmenej😁

belllinka
12. mar 2024

@simona20201309 ona sa nezamotala, ale zmotala 🙂

lenkasarka
12. mar 2024

@simona20201309 teraz prehodnotí cely svoj text a dojde na to že za všetko vlastne môže manžel a ona je len trpiteľka.

maryetta
12. mar 2024

Isla koza na lad… alebo tak nejako??? Potom je aj nieco podobne… ked suka neda….
Mas prilis spokojny zivot. Pokusenia su rozne ale…

svetlonos
12. mar 2024

To mas za trest ako lekciu, zapivedaneho chleba majvacsi krajec 😉

svetlonos
12. mar 2024

Neboj, po 2-3 rokoch sa odmoces ake uz budes aj bez manzela aj priateľa. Kasli na to, zris ho povedz mu ze koncite s klegom. Nekaz si manzelstvo radsej zmente nieco s muzom nech vam je fajn 🙂

candii
12. mar 2024

Tak sa odmotaj, jednoduché.

hipuska
12. mar 2024

Tak, srdcu sa rozkazuje ťažko. Preto treba zapojiť rozum. Seriózne si spis na papier o co všetko by si prišla. Treba si uvedomiť, že toho druhého chlapa nepoznáš ako človeka, nevieš ako by sa správal k tebe, k deťom. Ja som rozvedená. Otec sa nezaujíma. Je to masaker, ťažké. Keď píšu slohy o rodine, čo robí otec. Prefackaj sa žena. Začni sa viacej snažiť voči svojmu mužovi. Byt pekná preňho, milá. Dotýkaj sa ho. Objav to, prečo si sa doňho zaľúbila. Ak sa to prevali, bude kvôli tomu nešťastných niekoľko.ludi.

syslik81
12. mar 2024

neviem co mas za pracu -ale jedine stretavanie s nim ukoncit -dat tu pracu kolegini alebo ukoncit spolupracu s nim a bloknut si jeho cislo .. ak by sa zamotal tvoj muz a vypisoval si asi by si nadsena nebola a je jedno ,ci by s nou daco mal alebo nie- takze ukoncit hned na zaciatku

natalia2007
12. mar 2024

@sheila121 co je na tom vtipne?

lenicka999
12. mar 2024

Ty si už asi zabudla na to aký dobrý tvoj muž je. Len aby si to nemusela zistiť po zlom a budeš plakať a klopať si na čelo akú blbosť si urobila.

slavka1988
12. mar 2024

Ak nechceš stratiť rodinu a muža zmeň prácu a úplne s ním prestaň komunikovať ,on zrejme partnerku nemá ale ty môžeš prist o rodinu ,píšeš že tvojmu mužovi nemáš čo vytknúť ,tak by bola skoda prist o neho 🙂

lenkasarka
12. mar 2024

@natalia2007 vôbec nič to len
@sheila121 mala chuť sa virtuálne zasmiať.

timing
12. mar 2024

Ved zablokuj ho,vysvetli mu,ze v tom nechces pokracovat a nech to respektuje. Aku inu radu cakas na toto?
Co by si poradila svojmu muzovi ak by sa ti prisnal ze ho namotava kolegyna? Coby si ocakavala od neho? Zmenu prace?

lenkasarka
12. mar 2024

@sheila121 že ty si to napokon spravila? Najprv sa smejes bezdôvodne a ešte aj kradnes🤔

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lavender94
12. mar 2024

Je normálne sa počas dlhodobého vzťahu na niekoho namotať. Ak to ide, utni kontakt úplne a ak nie, aspoň mu odpíše na tie SMS, že jednoducho nechceš pokračovať takto ďalej a vás vzťah je a bude čisto pracovný. Nemusíš si nič vyčítať, sú to veci, ktoré nedokážeme nijak ovplyvniť. Dokážeme ovplyvniť len to, ako s tým ďalej naložíme.

natalia2007
12. mar 2024

@mircalla aky vyraz by mala namiesto toho pouzit, aby ti vyhovoval?