Zamilovaný kolega

2. sep 2024

Zdravím vás,
už dlhšie rozmýšľam nad jedným problémom, ktorý ma ťaží ..
jeden môj kolega odkedy k nám do prace prišiel je do mna zamilovaný
Táto situácia trvá cca 4 roky, ja som ho cely čas ignorovala, donedávna som mala ešte priateľa a vždy som si hovorila že by som s týmto mužom nikdy neskončila …
Až na jeden večer, kedy sme spolu zostali po práci sedieť
Nič medzi nami nebolo, aj napriek tomu sa niečo vo mne zlomilo a často na neho myslím
Vôbec to nechápem .. už sa zamýšľam aj nad tým že čo ak mi chyba len sex, neviem si to vysvetlit, nieje ani môj typ

drago12587
2. sep 2024

Chceš zaplnit dieru po priatelovi, znižila si svoje naroky..

jeennyv
2. sep 2024

Myslim, ze ak si po rozchode je prirodzene, ze ked vies, ze niekto o teba stoji tak ti to zaplni prazdno, zahreje pri srdci..zalezi vsak ci ti imponuje iba to alebo ma vlastnosti, co ocakavas od partnera atd ..ci ho beries ako prechodnu stanicu, kym nepride lepsie…

gladys_07
2. sep 2024

Ked tu nie je ten, kroreho milujem, milujem toho, ktory tu je

h2
2. sep 2024

@drago12587 🤣 Prepáč, "Chceš zaplnit dieru" ma pobavilo.

drago12587
2. sep 2024

@h2 nad druhym vyznamom som nemyslel :D samozrejme som myslel duševnú/ citovú :D .. ale logicke su aj tvoje myšlienkove pochody :D ...

eliska13
2. sep 2024

A načo čakáš?😉

viestta
2. sep 2024

Kolke zeny ziju v pare s chlapom, ktory nie je ich typ a je to aj naopak. Ked je chemia, tak referencie o farbe oci, vlasov... sa stavaju nepodstatne. Proste "moj typ" je len zbozne prianie, zivot to niekedy zariadi uplne inac a budes stastna s malym plesatym aj ked si vzdy chcela vysokeho s ciernou hrivou...

martinmmartin
3. sep 2024

ubehal ta ako lovecky pes ranenu lisku.

anos18
3. sep 2024

A keď ste ostali spolu po práci, aký bol ten večer? Príjemný? Možno kolega nebol tvoj typ, ale tým, že ho poznáš viac, sa to zmení

autor
3. sep 2024

@anos18 on je pozorný, milý na mna ale to ma neprekvapuje pretože keď po tebe niekto ide tak nebude predsa hulvát
Bol to firemný večer, pili sme vínko, len potom všetci odišli a kým mne prišiel taxi sme spolu zostali sami
V ten večer bolo vidieť že ma chce pobozkať ako sme sedeli ale vždy som to nejako zakecala alebo sa uhla

vilma7
3. sep 2024

Aj so.mna bol zamilovaný kolega...A nikdy by som nepovedala ze by som sa aj ja mohla do neho....stáva sa.

anos18
3. sep 2024

Tak uvidíš, ako sa to bude vyvíjať a aké budú tvoje pocity, nechaj tomu čas