Zamilovala som sa do mladšieho

24. mar 2024

Ahojte, potrebujem sa vyrozprávať a možno počuť iný, nestranný názor. Mám 28 rokov a zamilovala som sa do mladšieho kolegu, ktorý má 20. Som vydatá žena už 6 rokov a máme spolu 6 ročnú dcéru. S manželom nám to už dlhšie neklape, nemám chuť na sex už dlhodobo asi aj 2 roky, pretože ma vôbec nevzrušuje a nepriťahuje, nemilujem ho, ja ho beriem ako kamaráta a otca mojej dcéry. Rozmýšľam, že odídem do prenájmu a uvidím čo bude ďalej. Nechcem mu ubližovať, chcem aby si našiel ženu ktorá ho bude milovať a nie mu ubližovať. Už dlho to takto trvá z mojej strany a vždy som si povedala, že kvôli dcére ešte vydržím a počkám čo bude ďalej. Ale mňa to psychicky ubíja a už nemôžem takto ďalej. Vadia mi aj jeho dotyky. Kolegu som spoznala pred rokom a pol, nastúpil ku nám do práce a vôbec sa mi nepáčil, brala som ho čisto len ako kolegu, ale postupne som začala ku nemu cítiť niečo viac a viem a cítim, že je to obojstranné. Občas sa stretneme, užívame si spoločné chvíle, ale žiadne intímnosti, raz sme sa po pracovnej akcií pod vplyvom alkoholu na seba vrhli, ale ostalo to len pri bozkávaní. Každý deň si píšeme, stále sme v kontakte. Ale môjho muža som prestala milovať ešte o veľa skôr, ako som spoznala kolegu. S manželom sa hádame kvôli majetkom, jebo rodine a práci keďže chodí neskoro domov. Ďakujem za každý názor. Pekný zvyšok večera

adka176
24. mar 2024

No nič... priznať sa manželovi a dohodnúť sa rozumne na rozvode...

syslik81
24. mar 2024

najskor si uprac bordel doma.. povedz muzovi ze je koniec a najdi si podnajom .. ak si myslis ze s mladym to ma buducnost tak silne pochybujem -20 rokov to e sam dieta .. bud chvilu sama daj sa dokopy urovnaj myslienky a zameraj na svoju buducnost ..

vanilkovazmrzka
24. mar 2024

A aky tu potrebujes nazor? Manzelstvo ti nefunguje, si rozhodnuta to skoncit. A popri tom mas iny vztah. Takze co cakas? Rozved sa a zacni odznovu s tym mladym.

mabenn
24. mar 2024

pozri sa na to z pohladu toho kolegu...ma 20...predpokladam, ze na nejake zavazky este nebude

koniarova
24. mar 2024

Ty si ozaj tak naivná,že si myslíš, že s 20 ročným chalanom to bude fungovať?

svetlonos
24. mar 2024

Ty 2 roky nemas chut na sex, vadia ti dotiky, chodi neskoro domov - mozno aj on uz ma niekoho. Vy ste paradna dvojka. O ake majetky sa hadate?
K tomu zajovi 20 ročnému - ten bude isto cely nažhaveny stat sa zo dna na den "otcom". Mozno mu maximalne vyhovuje, ze si prave vydata a moze mat s tebou soas bez zaväzkov. Ale take spolocne byvanie s tvojim dietatom, to uz bude iny kevel a bude po romantike. Na takyto vztah s detmi treba vyzretych partnerov a to on zrejme velmi nebude vzhladom na vek. Tvoja dcera ho moze nepriať - lebo vyhodil ocka z hry...
Uprac si doma, odid a usetri aj dceru od zlych rodinnych vzorcov bez lasky. Az potom skus po case, ked uz budete v novej situacii zohrate, aj s (ex) muzom, priviest fesaka na spolocny vylet.
Sorry za realitu, ja to nevidim ruzovo u vas. Tak mozno ako kamos s vyhodami na dobu urcitu.

reanda
24. mar 2024

s muzom si uz mala byt davno rozvedena, tam je to bez debaty, bez ohladu na to, ci si aktualne zalubena a do koho.. a kolega - no vsak si s nim zacni a uvidis.. poznam zenu, co sa v 28 rozviedla kvoli 20 rocnemu, zili spolu vyse 20 rokov, nakoniec sa sice rozviedli, ale nebolo to kvoli vekovemu rozdielu

cimage
24. mar 2024

Ukoncila by si to s muzom aj bez kolegu? To je dolezite.
Ja poznam babu co odisla s 2detmi do podnajmu, nasla si mladsieho a su spolu uz asi 5rokov. Po pravde som tomu vztahu moc sanci nedavala. Myslela som si, ze to je take poblaznenie po dlhodobom vztahu a manzelstve.

domkakvet
24. mar 2024

Je to moc velky vekovy rozdiel na mladsieho partnera, vztah s nim ani nezacinaj.

kaktusik007
24. mar 2024

@domkakvet vekovy rozdiel nie je zas az taky velky, 8 rokov je este celkom ok..... len teda ze jeden 20 a druhy 28 je celkom problem 🤷🏼‍♀️ 30 a 38 by bolo uz ok, ale 20 ??? ved to je dieta 🤦‍♀️

domkakvet
24. mar 2024

@kaktusik007 aj to, ze je to dieta a ten vekovy rozdiel este skor keby bol opacne, ale nie takto.

babkaland
24. mar 2024

A ked su obaja po 40-ke ale jeden je bezstarostny stary mladenec, co nikdy nemal vazny vztah, takze skusenostami je tam kde nejaky 18 rocny, a ona zase zena s 2 detmi po rozvode co uz zazila vsetky statusy vztahu? Takze nieje to vzdy o veku. Darmo ma aj 40 muz ked skusenosti nema ziadne…

liliput12
24. mar 2024

@domkakvet presné kedy to bolo opačne ,bolo by to lepšie ako keď je žena staršia. 20 roční tém nebude pri nej sedieť a starať sa o ňu a o jej decko ..on si chce užívať baviť sa a nie zobrať si na krk ženu z decko ,keď on sám je decko no dievča zle si to naplánovala, a tém tvoj manžel musí byť dobrá trúba 😀 keď za 2 roky neprišiel na to že ťa nezrusuje nepritahuje, nemáš chuť na sex ..😃🤦‍♀️ tak nie si ani nadržaná na neho a on to robí na sucho potom ? Alebo 2 roky nemal žiadni sex alebo.dalsia možnosť ten sex inde, 🤦‍♀️😃 pani tak ti si ozaj dobrá no držím palce s tím zajačikom. 🤦‍♀️🤷🏼‍♀️

miadi
25. mar 2024

Mne osobne sa 20r chlapci nepacili ani ked som mala 17 ci 20r Ved oni este nie su uplne dospeli. Ked si predstavym vydatu zenu matku 28r .. tak mi to pride take 🤢 prepac Ved on je este decko. Keby mal aspon 25r ..Raz som citala roman kde bola 30r panna co sa zalubila do 20r mentalne postihnuteho Adonisa. On bol stastny ,že aspon nejaka zena ho chce a ona ho milovala pre jeho krasne telo a čistu dušu. A ty sa chces rozviest a mat dve deti ? Jedno svoje a frajera kolegu? Strasne si chces komplikovat život. Ten drobec sa ti najprv ani nepacil . Ale Teraz si z neho paf , lebo aspon Niekto si ta vsimol. Tvoj muz chodi neskoro domov , hadate sa koli $a nemate sex 2r. Tak Jasne ze si frustrovana a sexualne deprivovana uz ochotna si pustit k telu hocico. Kazdy okrem tvojho muza sa ti zda ok. 20r kolega sa ti zda dobry napad ??. Mne sa to zda zufale. Ved sa rozved najprv a potom hladaj novy vztah. Len aby ti potom Nebolo v praci trapne ked tam vzdy bude laska tvojho zivota 2or kolega. Pred rokom on este sedel v škole maturant a ty si bola doma rok bez sexu .. a konecne ste sa nasli. Ty ked si rodila ked si sa stala mamou on mal 14r . Pockaj teraz mi doslo vydata si 6r a mate 6r dceru. To si sa vydala koli tomu ? Lebo ste mali ups baby. Otehotnela si 21r . Len trosku starsia ako ten kolega. Mozno v nom vidis seba. Chces vratit cas . Chces sa citit Akoby si mala zas 20? Nech je to ako chce najprv sa rozved a potom ries romanik.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
25. mar 2024

Ako píšeš, užívate si bezstarostne chvíle, keď odrazu to skončí a ty privedies mu do života aj malé dieťa, myslíš, ze ďalej budú tie vaše chvíle také sladké a bezstarostne?
On má ledva po puberte a ty si už (aspoň oficiálne) skúsená žena a matka. Možno to bude fungovať pár mesiacov, ale ako skutočný perspektívy vzťah toto nevyzerá. Navyše spočiatku ako píšeš sama, ta ani vôbec nezaujímal.
Mne skôr príde, ze ty si zúfalá, lebo v manželstbe nemáš naplnené žiadne potreby, a tým nemyslím len sex, ale aj pocit istoty, pokoja, opory, tak sa doslova vrhas na prvého, co prejavil záujem.
Ak inak sa nedá vás problém riešiť, ok, rozvedte sa, daj si trochu oddych a potom potenciálne uvidíš, ci vôbec budeš mat ešte záujem o toho kolegu, alebo lepšie, ci on bude mať záujem o teba, keď odrazu budeš voľná a on pochopí ze okrem teba by "dostal" aj malé dieťa "

fido69
25. mar 2024

@sheila121 Čo by robil? To vážne?
Šukal by ju často a rýchle ako králik 😉

jaskolka
25. mar 2024

@fido69 a to dokedy by im fungovalo? Ci akože reálne myslíš, ze keď prídu problémy bežného života, účty, financie, únava, choroby a vzdor malého dieťaťa, navyše nie vlastného tak sex im zázračne všetko vyrieši? 🙈😆😆
Práveže aj ten sex bude im potom stagnovať a môžu zistiť, ze ich absolútne nič iné ani nespajalo.. A bum tresk, je po láske a opäť ideme ďalej...

retatka
25. mar 2024

V prvom rade rozvod a nezabíjať roky v nefunkčnom manželstve s nesprávnymi vzorcami pre tvoje dieťa .Nečudujem sa ,že si frustrovaná ,veď žijete ako kamaráti .Už dávno si mala byť rozvedená a odsťahovaná a mohla mať funkčný vzťah plný lásky ,

mimikarol
25. mar 2024

Mne to pripomína muzovho bratranca. Ten je tiež na cca o 10 rokov staršie od seba, slobodné matky. Už ich mal viac, aj spoločné bývanie si vyskúšali a aj tak po čase skončil pri svojej mamičke.
20 ročný chlapec je absolútne nevhodný pre ženu s dieťaťom. Akože to fakt musíš byť riadne zúfalá. A ešte aj kolega 🤦 No jedno lepšie ako druhé, fakt

liliput12
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
liliput12
25. mar 2024

@jaskolka čistá pravda, 🤷🏼‍♀️ ina ajtak sním bude pokračovať si myslím. A znasich komentárov si určite nič nerobí len sa smeje

danica2711
25. mar 2024

keď to tak počítam, tak si pred manželstvom asi tiež veľa vzťahov nemala, chceš si to teraz vynahradiť? S chalanom, ktorý je zhruba vo veku, keď si si ty mala užívať slobodu? Možno pochopiteľné, ale čas nevrátiš a ty si teraz už v inej situácii. Máš dieťa, za ktoré si zodpovedná, aj tvoj denný program a časové možnosti sú iné než predtým. Čo čakáš od 20-ročného chlapčiska, ktorý sa chce baviť a žiť životom, prislúchajúcim jeho veku? Čo myslíš, ako dlho ho bude baviť prispôsobovať si svoj program tebe a cudziemu dieťaťu? Láska-neláska, dlho to asi nebude a nikto mu to nemôže ani vyčítať. A ty sa preber

siska53
25. mar 2024

Ak sa chces rozviest, rozved sa. Ale kvoli tebe a muzovi, lebo to mate dlhodobo zle. Nie kvoli zajacikovi. S tym ti to absolutne nemusi vyjst.

amalka32
3. máj 2024

Tak ty si dobra marha, 20 ročného sa ti zachcelo a ešte aj s deckom, nerúbeš vysoko? Život není film a toto je max aféra na pár chvíľ čo si myslíš že mu mama povie na to keď sa to dozvie veď ho zavrhne a vydedí 🙏

reanda
3. máj 2024

@amalka32 😀

fido69
3. máj 2024

@amalka32
Vieš čo s ňou musí vystrájať taký zajko? Spredu, zozadu, tam aj inam,... a často a úplne všade. Žiadne príspevky typu - Nechce sa mu, Už ma asi nemiluje, Posledný sex si už nepamätám,... Tak nezáviď a dopraj im! 😉

amalka32
4. máj 2024

@fido69 neviem čo je natom na závidenie že stará chcela mladou byť? Dnes je to len v móde skúšať staršie ženy a je to pre mladých len zábavka, žena ktorá má dieťa by mala byť zodpovednejšia a rozumnejšia, nech hľadá svoju vekovú kategóriu😃 a mne ako matke by sa určite nepáčilo keby si môj 19 ročný syn našiel niejaku 30tničku s dieťaťom

walentina7
4. máj 2024

Joj také dieťa nedovyvinuté, to si neviem ani predstaviť.