Zadaný si píše s bývalou

7. dec 2021

Môže byť chlap zamilovaný ( keď s niekým chodí ani nie rok),keď ešte sem tam píše ex?

agacela
7. dec 2021

Ja si s bývalým píšem doteraz …a to mám muža a dieta… raz za čas si napíšeme email alebo keď niečo potrebuje on alebo ja (tým nemyslím sex a podobne ) plus sme kolegovia v práci aj keď ja viac času trávim v kancelárii a on po pracoviskách 🙂
Záleží aj čo si píše s bývalou 🙂 nie za všetkým je hneď nevera 🙂

slovakboy
7. dec 2021

Môže. Ak jej píše len z nejakého banálneho dôvodu. Keď je zamilovaný a dotyčná mu naznačí že sa jej to nepáči tak to prestane robiť. Ale zamilovanosť trvá krátko a je silná. Potom môže byt laska no k tej pred tým môže cítiť nejakú povinnosť alebo ľútosť.

ckatka
7. dec 2021

Ja si s jedným mojim ex píšem furt. Sme dokonca už rodina. Mame kazdy svoju rodinu a deti...A medzi nami odvtedy nikdy nič nebolo. Ani nebude. Nikto.nevie co medzi nami bolo len my dvaja, takže ostatná rodina je v pohode a žiadne blbé narážky ani podozrievacky tam nie sú. Je to už hádam 20 rokov...kebyže sa na to nespytas, už by som.na to asi aj zabudla 😂

autor
7. dec 2021

@slovakboy píše aj žeby sa rád stretol na kavu

agacela
8. dec 2021

Áno aj zamilovaný chlap môže pisat bývalej … či mu niečo chyba a podobne s nim musíš konfrontovať ty

autor
8. dec 2021

@agacela ja mám názor ,že keď niekoho mám a zvlášť krátko tak namyslim na inú ani ex a nevolam ju na kávu ale v hlave mám len ju tu novú ,lebo ja na ex nemyslim

mamina0078
8. dec 2021

Kto sa s kým rozišiel? Z akého dôvodu? Je zadaná aj jeho ex? Ak ona a ním kvôli niečo zásadnému, tak myslím, že jedna káva to nenapraví ani jedno stretnutie. Ak sa rozišli kvôli hlúposti alebo on s ňou bola by som obozretná. Ale nikde nie je pravidlo, že ex je nepriateľ niekedy ex dokáže byť na nič priateľ ale najlepší kamarát.

annadan
8. dec 2021

ťažko povedať, aj si sa ho pýtala, prečo tak robí? ako keby môj partner zavolá svoju bývalú na kávu a ešte keby som vedela, že si s ňou stále vypisuje asi by mi nebolo všetko jedno. keď si ja zvládnem nevypisovať s mojimi ex.

soldi
8. dec 2021

bezne si pisem so svojimi ex a moj sucasny partner si svojou ex vola par krat do tyzdna a obcas sa stretnu. nie vsetci ludia sa rozidu v zlom 🙂

ivkazba
8. dec 2021

Ja s mojím ex podnikám, pričom podnikanie sme začali riešiť až po rozchode. Ani ma nenapadne, aby som ho vnímala inak ako kamaráta a biznis partnera a viem, že detto rovnako vníma on mňa. Nie vždy komunikácia s ex musí znamenať nejaké riziko pre nový vzťah. Ale základ je komunikácia. Aby si s ním hovorila, pýtala sa.

autor
8. dec 2021

@annadan nie stále raz 2x do mesiaca

klip0
8. dec 2021

Že ty si tá čo zakladá diskusie že si frajer píše z ex a čo to znamená a nedáš si povedať ?
Ako jej tvoj frajer píše že sa mu s ňou snívalo a neviem čo ešte

agacela
8. dec 2021

To, že máš niečo ty, nemusí mat automaticky každý… sme individuálne osobnosti…
Porozpravaj sa s nim o tom zistíš víac ako tu na koňovi

autor
8. dec 2021

@klip0 nie