Začínam sa páčiť sama sebe a aj cudzím mužom

17. sep 2023

Čaute . Som vydatá mamina teraz moment. S druhým krpcom má MD. Taká rodinne založená domáca žienka..kolobeh je pre mňa každý deň to čo doma zažívam plus chodenie s krpcom von . Bývame v meste tak skoro každý deň lobzujeme. Muž ten stále pracuje a kolobeh . Som dosť ešte pri sebe malého kojim a viem že muž by chcel aby som zhodila kilá..chcem aj ja ale zatiaľ sa nedokopem k ničomu takému ako je cvičenie . Denné vonku strávim tak 4hodiny každý deň a ked som doma som rada že sedím . Myslela som si že som nezaujímavá pre to ale ako si všímam akoby som sa začínala páčiť sama sebe a hlavne vonku cudzím mužom. Hej teraz má môžete aj zdrbat ale naozaj je to tak . Nie raz si vymením pohľad a par ich stojí za to , či úsmevy.. mne to normálne dáva sebavedomie 🙉bože . Možno preto začnem niečo aj robiť .
Viete ako to býva doma je to také že nevieme sa sebe nejak venovať a tie povinnosti sú stále. Neviem čo tým chcem ..chcem začať inak fungovať. Asi mi už doma hrabe

pallacinka29
17. sep 2023

ano, asi Ti hrabe, lebo to, co si napisala, nema ani hlavu ani patu…

alguno
17. sep 2023

Príliš sa zaoberáš sama sebou a svojím vzhľadom.

basullinka
17. sep 2023

Nedali by sa do tvojho prispevku doplniť čiarky a normálne bodky, lebo toto sa tak ťažko číta 😅

deti95060810
17. sep 2023

ja som pochopila... aj ke´d si pri "tele" vymieňaš si pohľady s mužmi... a poniektorí sa ti aj páčia...nuž čoby nie, chlapi sú už raz takí - radi pozerajú po druhých. len sa ty nenamotaj na niekoho a všetko bude ok...

sissy27
17. sep 2023

Otazne je, ci tie pohlady smerom k tebe su “wau” alebo “preboha…”. Samozrejme niektorym sa pacia “plus size” zeny, ale zase si nenahovarajme, ze ich je az tolko…
Byt tebou sa zameriam na to, aby po mne pozeral ten, s ktorym sme si slubovali vernost pred oltarom a ktoreho som si vybrala za otca tvojich deti a ktory momentalne zaraba aj na to, aby si si mohla uzit matersku a rodicak bez stresu.

monikkatt
17. sep 2023

No ocividne sa nudis a zacina ti hrabat. Je fajn ze sa citis dobre ale odtial potial. Vyuzi svoje sebavedomie smerom k muzovi a zacnite sa bavit a zit.

zuzubb007
17. sep 2023

Tak zase si nenahovaraj, pohlad a usmev moze byt aj na to, ze boze zena zacni zo sebou daco robit, a aj dovod preco po tebe kukaju je nadvaha tomu ver

adka176
17. sep 2023

Všetko je fajn, užívaj si pozornosť mužov, je to veľmi príjemné...aj keď máš s kým prehodiť, pár slov, ale pozor, aby si sa nezamilovala do iného....

autor
17. sep 2023

@alguno hej presne 🙉neviem čo obliecť nič mi nepasuje

autor
17. sep 2023

@zuzubb007 😅áno dôvod prečo kukaju sú moje prednosti 🙉čo už s chlapmi

autor
17. sep 2023

@adka176 netúžim sa zamilovať niesom pubertacka

pallacinka29
17. sep 2023

tak mozno sa usmievaju, lebo si dogabana a svoje prednosti mas oblecene v niecom, co je skor na smiech…

siska53
17. sep 2023

Tak si to uzivaj, ze sa pacis! Pokial to ostane len pri tom.. je fajn, ze sa citia pritazlivo.. nie je na tom nic zle. Mozno ta to nakopne k vacsej starostlivosti a tvoj muz bude tomu rad.

eny333
17. sep 2023

Ženy po pôrode sú také iné,vyžaruje z nich niečo, také fluidum. Aj ja stretávam iné mamy na ihriskách, prechádzkach a neraz si pomyslím, že ako dobré vyzerajú (a niesú všetky štíhle ani namaľované). Aj kamarátky, ktoré porodili a stretla som ich po dlhšej dobe, tak sa mi zdalo, že opekneli. (aj keď boli možno nevyspaté, unavené) Materstvo je také zázračné.

chodec15
17. sep 2023

Tak mozno uz aj muz si vymiena v praci pohlady s niekym. Kym pokukujes po inych, mozno ti po case oznami, ze odchadza za ine, ze to uz nie je ono a ty potom uz popri praci a dvoch detoch nebudes mat cas na vymienanie pohladov s nikym.

bbshop
17. sep 2023

Tvoje odpovede zneju ako keby si mala 15 ročný rozum v hlave..čo ti pasuje/nepasuje, tvoje prednosti, páčiš sa/nepáčiš sa chlapom.. No myslela som si, že mamičky na materskej majú iné problemy a že sú to v prvom rade dospelé ženy s inými prioritami a nie rozkekesene pubertiacky

aurora33
17. sep 2023

Milý denníček, dnes počas prechádzky sa na mňa usmial jeden muž. Druhý na mňa hodil taký ten pohľad. Bože, neviem, čo mám robiť. Asi mi už doma hrabe.
Hej, hrabe ti a kvalitne.

mamamasama
17. sep 2023

Pokrikoval po tebe nejaký z lešenia, čo? 😅

sandrasstini
17. sep 2023

Ale ja ta chapem, ze sa tesis ze po dlhej dobe sa ti dostala pozornost, aj ked teda to je vyhra ked podla opisu a este s kocikom po tebe pokukuju muzi 😀
Tes sa pozornosti a drzim palce aby ta aj toto nakoplo zmenit to co sa ti na tebe nepaci. a hlavne uzivaj s nohami na zemi

majada35
17. sep 2023

Vlastne, ani nie je zjavné, čo si tým chcela povedať...ak ti stačí k šťastiu tak málo...) tak si tie pohľady aj "sebazahľadenie sa vychutnavaj .. ináč, na MDsi môžeš svoje sebavedomie zvýšiť aj trebárs sebarozvojom..🙂

heln
17. sep 2023

ked si pri sebe a kojis, tak mas asi velke prsia a to sa chlapom paci, hlavne ked pobehujes za dietatom.
dolezite je, ze sa pacis sama sebe a na tom treba pracovat dalej.

eva112014
17. sep 2023

@autorka ty sa venuješ svojmu vzhľadu pretože chceš zaujať. Ty v podstate rada by si zaujala toho svojho muža, ale ten stále pracuje. Raz ti povedal, že máš schudnúť a v tebe to zostalo. Proste si myslíš, že ak schudneš tak budeš krásna. He! A muži sa preto pozerajú po tebe, lebo tvoje podvedomie pracuje na princípe lovu. Čiže vyhľadávaš pohľady, úsmevy od opačného pohlavia. Ty sa potrebuješ utvrdiť v tom, že si stále taká žena po ktorom ešte muži túžia. A zistila si, že nie je to také zlé ako to tvrdí ten tvoj doma. Z toho máš to sebavedomie. Čo ďalej? Je zlé sa meniť len pre niekoho, aby bol spokojný. A je dobrý pocit sa páčiť niekomu tak ako človek naozaj vyzerá. A nad týmto sa treba zamyslieť. Krása je subjektívna. Milovať niekoho podľa kg je zase povrchné.

katkami123
18. sep 2023

To koľko si už doma, keď píšeš, že 2. dieťa?

mikadooo
18. sep 2023

Ahoj, veď to je super, že sa páčiš sama sebe 🙂. Ja nechápem, prečo ti tu všetci nakladajú. To najlepšie, čo sa žene môže stať 🙂. Žmurkni občas doma na chlapa, vymeň s ním dlhý pohľad a večer sa môžete spolu vrhnúť na spaľovanie kalórií 😁.

mandzula
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zanka777
18. sep 2023

@pallacinka29 😂😂😂😂😂😂👌

leskovael
18. sep 2023

Nerozumiem čo si diskusiou chcela povedať. Stratila som sa... Ono zase nároky chlapov tiež niesú vždy vysoké.. Hlavne ak (a teraz ťa citujem) "dôvod prečo kukajú, sú moje prednosti". Ak sa oblečieš prvoplánovo a pôsobí to lacno, čo je dosiahnuť celkom jednoduché, nediv sa, že sú pohľady a úsmevy. Žiaľ to bude od tých mužov o ktorých si skutočne sebavedomá žena myslí svoje a ich pohľady si ani nevšimne.

Keďže nezaznela jasná otázka, tak odpoveď asi iba, že buď si so sebou spokojná taká ako si, alebo niesi. Neviem to totižto pochopiť z príspevku.. Ak si, je to super. Ak niesi a toto ti zdvíha sebavedomie, tak je to smutné.

Pre mňa je podstatné mať rada samú seba, čo sa mi nepáči to meniť k mojej spokojnosti a byť za to na seba hrdá.. Pracovať na sebe a zároveň sa prijať. A možno to znie otrepane, ale ak to žena iba nerozpráva, ale žije, je to úžasné. Želám ti aby si sa mala rada a aby si bola sama zo seba taká nadšená, ako si nadšená z pohľadov od cudzích chlapov 😉