Začiatok vzťahu

20. feb 2024

Ani neviem ako túto diskusiu nazvem. Ale mám nový vzťah a môj partner je trochu viac sexu chtiví než ja . Samozrejme je to začiatok vzťahu čiže samozrejme zže je to normálne ale aj tak neviem ako sa na tú jeho notu naladiť keďže ja som tak sexuálne aktívna nebola. Už sme mali menšie dohady lebo ja som si začala domýšľať že ide iba o sex ,ale jednoducho ho nemôžem obviňovať bez dôkazov za to, že on má väčšie libido než ja . Neviem vôbec ako sa na tú jeho notu naladiť keďže niekedy chce aj 3-4 krát za deň ale samozrejme ma nenúti. Ale aj ja by som rada trochu prekročila svoje hranice. Nejaké rady ?

grof_monte_christo
20. feb 2024

Hľadaj si partnera s podobným apetítom, tieto hry na prekračovanie vlastných hraníc nemajú absolútne žiadny zmysel.

crazy_cat_lady
20. feb 2024

@autorka a kedy to stiha, styri krat za den? :D tieto veci by ste mali mat nastavene rovnako od zaciatku, ked uz teraz mate kvoli tomu nezhody, casom to bude zrejme len horsie..

judit47
20. feb 2024

Zalezi vek oboch a ci zijete sami a mate priestor alebo byvate niekde kde sa neda rozumej ak sa vidite len cez vikend je to pochopitelne ak sa vidite kazdy den a je moznost kazdy den a chce 4x za den a tebe to nevyhovuje asi sa posunut o palicu dalej…

jarnajar
20. feb 2024

Ste spolu denne? A každý deň máte sex štyrikrát? To musí byť iná logistika 🙂 ak cez víkendy, tak sa to dá v začiatkoch pochopiť. Ale! Oveľa dôležitejšie je ako reaguje na odmietnutie, toto by som si dobre všímala

autor
20. feb 2024

@jarnajar sme spolu často ale nie každý deň . A samozrejme keď odmietnem tak vždy povie že to je v poriadku že nebude ma nútiť lebo že ma ľúbi a
bez môjho 100% súhlasu by si to ani neužil. Navrhne niečo iné že či nejdeme pozrieť film 😅 alebo sa niekam prejsť hocičo .

anketkarka
20. feb 2024

No vy máte iný problém, keď si ho podozrievala, že Ťa má len na sex. Po čase Ti v tomto vzťahu bude jasné čo Ti tam chýba. Apetít sa časom mení. Možno sa zladíte, ak sa lepšie spoznáte.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
20. feb 2024

Ste na začiatku vyťahu a už máte "menšie dohady" ohľadom sexu?

domkakvet
20. feb 2024

Na zaciatok vztahu je to moc casto.

sense
20. feb 2024

Počkaj akože on ti navrhne, zlato nechceš sex a ty povieš zlato nemám chuť, ôk tak sa poďme prejsť?
Koľko máte rokov? Možno je len teraz srxuchtivy a časom ho to prejde. Dúfam ze mu každý raz ide o to aby si aj ty niečo z toho mala

stanulienkat
20. feb 2024

@domkakvet ved prave na zaciatku vztahu sa najviac sexuje. Apetit uz bude len klesat.

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
majlo1234
20. feb 2024

Tiez sme boli takto na zaciatku, a tiez mi bolo niekedy vela😂 ale sme spolu uz roky, tsk to asi nebolo lwn o sexe