Zablokoval ma

23. sep 2024

Týžden som si písala s jedným chlapom ktorého som spoznala na Badoo. Prestala som mu písať keď som zistila že sa k sebe nehodime. Urobila som to prvý krát bez vysvetlenia, pretože pri iných som vždy povedala dôvod a dobre že má zato neukrizovali vždy sa urazili. Tak som prestala písať, napísal mi či sa niečo deje. Tak som povedala že je fajn človek ale mame máme iný pohľad na život. Odpísal mi na to že som ho fajne rozosmiala a že som to mohla povedať skôr a nie vodiť ho za nos a všade si ma zablokoval. Nepísala som mu jeden deň. Neviem čo mám robiť . Či kašľať na to alebo čo.

janka_23
23. sep 2024

A co by si akože chcela riešiť? Však ho nechceš, tak to nechaj tak

cyberk
23. sep 2024

Places do vankusa lebo si ta zablokoval clovek, s ktorym si aj tak nechcela dalej pokracovat? boze ..dievca.. uz dospej

viestta
23. sep 2024

To akoze ti vadi, ze ta zablokoval chlap, ktoreho ty nechces? To fakt?

janai1
23. sep 2024

🤣🤣 a ako to chceš riešiť?
Vytvoríš si ďalší profil a z toho ho budeš stalkovať či čo?

ina2405
23. sep 2024

Však si ho nechcela, ak to mala byť len nejaká hra, kto z koho, tak to nevyšlo. On urobil logickú vec. Nerieš už.

autor
23. sep 2024

Lebo ma chytili výčitky tak som sa chcela ospravedlniť ale už nijak keď som zablokovaná. Ja som skôr chcela vedieť názor že či som urobila niečo zle

thirstymonk
23. sep 2024

Maj trošku hodnotu vo vlastných očiach, ty kokos.

vanilkovazmrzka
23. sep 2024

A naco to teraz riesis? Ty si ho predsa nechcela, a on ti spravil laskavost a uz ta nebude obtazovat.

janka_23
23. sep 2024

Takýchto veci na badoo ešte zazijes 😂

vanilkovazmrzka
23. sep 2024

Nespravila si nic zle

Ja bezne ghostujem ludi ktori ma nebavia a nemam energiu im vysvetlovat ze nemame spolocne zamery

Tak isto chapem a neriesim ani ked to niekto spravi mne

autor
23. sep 2024

@vanilkovazmrzka tak ja som vždy povedala že prečo to ukončím lenže vzdy sa to otočilo proti mne, začali sa vtom rýpať a pýtať sa že prečo a riesili to. Raz som ignorovala a aj tak zle je tak ja už neviem jak ukoncit niečo bez toho aby som neostala ja zla 😀

janka_23
23. sep 2024

A prečo riešiš za si "za zlu" pred cudzím clovekom? Mne by bolo u prdele co si o mne mysli, nech si mysli co chce

zooeynka
23. sep 2024

Je tam malo chlapov? Ved najdi ineho, tohto si ajtak nechcela, bud rada ze ta neotravuje.

vanilkovazmrzka
23. sep 2024

No ved presne pre to je lepsie to rovno utat a neriesit 😄 neboj sa na zoznamkach je statisticky ovlea viac chlapov ako zien, takze zbytocne teraz minas energiu, radsej najdi lepsieho 🙃

mirkava
23. sep 2024

😁 je to úsmevné, týždeň ste si písali. Tak a už si napíšete, juuuj aká pohroma. Nebolo medzi vami nič, nemáš ani čo vysvetľovať. Ja už dnešnému svetu asi ani nerozumiem. Podľa mňa v takomto prípade stačí maximálne: "prepáč, nemám záujem".

evcagabi
23. sep 2024

No to je katastrofa , ze ta zablokoval niekto o koho nemas zaujem 😅

petracandle
23. sep 2024

Neboj sa, ten si z toho nič nerobí 😃 určite mal rozrobených ďalších 10 ako si ty 😃 v každom prípade už sa dávno posunul o "dům dal" nemusíš mať výčitky🤦‍♀️

ejmi25
24. sep 2024

tam su taki urazlivi muzi..Presne neodpisem a uz co ti je a si hentaka..To ,ze si s niekym pises neznamena nic..Evidentne je tam sami zufalec..Skoncila som tam..a ked som neodpisala aj mna blokli a??nenas sa mu zaco ospravedlnovat evidentne ked blokne tak v zivote by vobec nevedel riesit situacie.Detinske blok. Ked mi niekto neodpisuje bud nema zaujrm ,alebo cas a ked to chlapom nedochadza ich smola.

monikkatt
24. sep 2024

Vobec sa tym netrap, nic zle si neurobila. Ved si mu slusne povedala ze nechces pokracovat. Panko je ohrdnuty tak sa urazil. Jeho problem, kasli na neho.

pochod
24. sep 2024

Klasika.. Odbijes niekoho a keď sa z toho nepototo a ma ta aj on háku tak si hotová co? 🤣 Sklamalo ta, ze neplackal a neprosíkal nech si to rozmyslis 😁 daj mu pokoj a nájdi takého ktorý ti bude viac vyhovovať

h2
24. sep 2024

Tak nechápem, v čom je problém. Nechcela si s ním komunikovať ďalej, ty sama od seba, z vlastnej vôle, si mu prestala písať, ale keď si ťa on zablokoval, tak ti to vadí?

karolinakr
24. sep 2024

nabuduce ukonči to tym, že povieš, že maš nakazlivú chorobu a už sa ti nebudú sami ozývať

karolinakr
24. sep 2024

@pochod písala, že sa mu chcela ospravedlniť, ma charakteru viac než dosť, a keby brečal pri tom do vankúša, už by to len bola sladká bodka za jej románikom

pochod
24. sep 2024

@karolinakr prosím ta vraj ospravedlniť po týždni písania na zoznamke kde si ľudia píšu s 10 súčasne . Začala ľutovať, ze ho odpalkovala a keď jej došlo, ze je uz bloknuta a skončila pri nom tak ju to zamrzelo, ze to pokaslala 😂

pochod
24. sep 2024

@karolinakr keby ho mala tak na háku ako všetkých tých ostatných s ktorými prestala písať tak sem nepríde zakladať tému, ze ju niekto blokol 😂

karolinakr
24. sep 2024

@pochod tak ty si mysliš, že na koniec ona pojde za ním s prosíkom, aby ju odblokoval?

pochod
24. sep 2024

@karolinakr tak evidentne mu vysvetlila, ze prečo s nim už nechce písať a tým to malo skončiť. Lenže ona sa nedočkala tej sladkej bodky ktorú si spomínala a Chalan nereval a neprosil a proste ju blokol nech ju uz nemusí čítať. A to sa jej podľa mna dotklo keďže mu evidentne ešte písala potom a zistila, ze uz nema ako 🤣

karolinakr
24. sep 2024

@pochod 🙃

maminkadeticiek
24. sep 2024

Nebud trapna.Je to uplne cudzi clovek?Zi v realite,divaj sa okolo seba a kasli na to!

netoppierka
25. sep 2024

Obidvaja sa správate ako 5r deti ktoré nedostanú čokoládu. Sa preber čo máš naozaj tých 5r, a ešte sa mu ospravedlňovať. On sa tebe tak povediac vysmeje do tváre, lebo mu povieš pravdu. Otras. Zvyš svoje sebavedomie 😉