Vzťahy v rodine

30. mar 2024

Pytam sa cisto zo zvedavosti len tie ktore samozrejme chcete a mate cas, ake mate vztahy so svagrinnou? Ja na bode mrazu pritom sme nikdy nemali ziadnu hadku,nic. To ze sa nerozpravame nijak neriesim ,ani ona nieje moja salka kavy ale vzdy sa jej slusne pozdravim a ona posledne dva razy ani bu ani mu. Dnes som uz nemala zial moznost sa k tomu vratit a spytat sa jej ci nevie pozdravit, spytala som sa teda aspon jej manzela a on povedal len tolko ze je hrozne naladova ,inak nevie.

zuzanazu85
30. mar 2024

To sa jej ani tak nepýtaj,budu vzťahy na bode varu 🤭. Radsej sa pozdrav a nechaj tak.

aaadkaaa
30. mar 2024

Mne je moja svagrina ako sestra 🙂 mrzi ma tvoja situacia

zorkahorka
30. mar 2024

Tak sa nezdrav ani ty. Potrebujes ju k zivotu natolko, ze riesis, ze sa ti nepozdravila, ak mate na prd vztahy?

lakebabe
30. mar 2024

K jednej super ako vlastná rodina a druhu som rada ze nevidím ako je rok dlhý nestretava sa s nou nikto z rodiny 😄

blancheporte
31. mar 2024

Bohužiaľ ja mám dve!!! A obidve staré dievky. S jednou vzťah ako tak, prehodíme zopár viet. S tou druhou je to na...... Som rada,že ju nepočujem a nevidím. Všade bola a všetko vie najlepšie.

andaluzia12
31. mar 2024

Mužova sestra je super baba, porozprávame o všetkom možnom. Bratova žena je menej komunikatívna, ale tiež hodnotím vzťah pozitívne. Ani s jednou sa extra často nestretávame, možno 1-2x do mesiaca …