Vzťahy na sociálnych sieťach

31. aug 2024

Myslíte si,že všetky tie páry,ktoré dávajú spoločné fotky na instagram (influenceri a pod.) že sú naozaj takí šťastní ako to na tých fotkách vyzerá?

stanulienkat
31. aug 2024

Nie. Ale ani ma to netrapi. Nesledujem ine siete okrem MK. Ti, ktori su spokojni, nemaju potrebu to okato ukazovat celemu svetu.

dskjhfdlkdjhl
31. aug 2024

Nemyslim. Ale je mi to uplne jedno, lebo moje stastie nijako od toho ich nezavisi😉

maranta_leuconeura
31. aug 2024

Nie. Je to pozlatko. Z nich realne male percento to naozaj tak preziva. My napriklad nemame cas postovat, ked si nieco uzivame a je nam spolu dobre, priprada mi, ze storky, fotenie, natacanie strasne kazia ten moment blizkosti ked ste len vy dvaja

dskjhfdlkdjhl
31. aug 2024

Zvycajne ludia, ktori su stastni, nepotrebuju nic davat na net a presviedcat druhych o svojom stasti😉

ivik4
31. aug 2024

Nie , zväcsa Ti co sa tvaria najviac stastne, maju v sukromi najväcsie sr*cky . Čest vynimkam

komplikovana
31. aug 2024

je to biznis. Cim viac fotiek tym viac kliknuti, likov atd. Je to taka divna doba cumiet druhym do "kuchyne". Nikdy ma tato otazka netrapila.

marcellka32
31. aug 2024

Nie, nemame potrebu vešať fotky na net, blízkej rodine ukážeme/pošleme a tam to končí..ja nechápem ani natáčanie videí na koncerte, bola som snáď jediná čo si to užívala naplno bez mobilu

kikusenka1
31. aug 2024

Ja som šťastná, nemám instagram ani účet v tik toku a posledný príspevok som na fb pridavala cca 3 roky dozadu. Myslím si ze človek ktorý sa prezentuje aky šťastný život vedie v skutočnosti šťastný nie je. Alebo ma potrebu sa všetkým chváliť...

siska53
31. aug 2024

Za mna asi tak, ako u vsetkych ostatnych.. len to obdobie, ked su stastni, viac zdielaju na nete, ako ostatni.

zmrzlinka2021
31. aug 2024

Nehodnotím. Fotky na nete nič automaticky neznamenajú. To ako sa človek na nete prezentuje, je o jeho povahe, nič viac.

sevrin
31. aug 2024

Mne to príde dosť primitívne, kto si dáva takéto fotky, má potrebu si niečo dokazovať.

simona20201309
31. aug 2024

Znovu som si spomenula na Shanann a Chrisa Watts 😰....
Určite je rozdiel dat si jednu spoločnú fotku s po 3-4r ju aktualizovať ako pridávať tieto trapnosti o happy family
Ja nepridávam nič. Posielame si v skupine s rodinou a najlepšími kamaratkami. Moja rodina je moje súkromie.

simona20201309
31. aug 2024

Vlastne vždy si na ich prípad spomeniem keď je takáto tema

minenkak
31. aug 2024

A ako to my máme vedieť

vilma7
31. aug 2024

Prajem im ,aby boli.

lakebabe
31. aug 2024

Pochybujem, väčšina ľudí čo mám v okolí a dávajú šťastné zamilovane fotky nonstop na siete, tak sú ich vzťahy väčšinou najväčšia tragédia v realite.

bloger
31. aug 2024

Nemyslím. Prajem im však aby boli.

elia9
31. aug 2024

Jasné, že môžu byť šťastní aj naozaj, prečo by nie. Keby som nebola šťastná naozaj, tak by ma ani len nenapadlo sa fotiť s manželom s úsmevom od ucha ku uchu..🤗 samozrejme aj neviem aké šťastné páry určite zažijú nejaké tie búrky vo vzťahu..ale tým sa človek už prezentovať na soc. sieti nechce..

gaborka28
31. aug 2024

Určite môžu byť naozaj šťastní. Ale, ak nemyslíme influencerov, pre ktorých je každý klik len plus a tomu majú prispôsobený aj content, pri “bežných” je to obvykle čistá pretvárka. Vo svojom okolí poznám viacero takých párov - na sociálnych sieťach, aj tu, idylka, ale v skutočnosti des. A čím viac zdôrazňujú, ako sa ľúbia, ako sú rodina a k tomu milión srdiečkových gifiek a srdcervúcich popisiek k fotke, tým sú tie čudné vzťahy výraznejšie. A vnímam to aj vo vzťahu k deťom, nielen k partnerovi. Na sociálnych sieťach matka roka, v skutočnosti nula bodov. Všetko sú to len pózy, doslova na fotku a videjko 🙈