Vzťah z kamarátstva

21. mar 2024

Dobrý večer. Zaujímali by ma vaše skúsenosti.. stalo sa Vám že ste niekoho spoznali, bolo tam niečo viac ale iba z jednej strany, no ostali ste kamarati, časté stretavanie, výlety ako vo vzťahu a potom ste sa predsa len dali normalne dokopy oficiálne?

bora0123
21. mar 2024

Ano u mna sa stalo 😊 velmi pekny vztah to bol, no okolnosti nam nakoniec nepriali 😅 hlavne ked chodite spolu na vylety to je fajn mate vela specialnych spolocnych spomienok este pred samotnym vztahom 🙂

autor
21. mar 2024

@bora0123 len nie som najmladšia a obávam sa že ma časom prejdú city :(

marseillefan
21. mar 2024

Si pripravená aj na to ako ti ako dobrej kamarátke začne rozprávať o svojej novej láske, ktorú práve spoznal? Aký úžasný bol ich prvý sex? Na čo strácať čas s niekým, kto od prvej chvíle nevidí aká si úžasná?

siska53
21. mar 2024

Vlastne ano..

domkakvet
21. mar 2024

Nestalo sa mi to, ale myslim, ze niekomu sa to moze stat.

vilma7
21. mar 2024

City ta môžu prejsť tak či onak.

reanda
21. mar 2024

to je divne kamaratstvo, ked on vie, ze k nemu citis nieco viac, on ta berie len ako kamaratku, ale chodite spolu na vylety 'ako vo vztahu' .. este napis, ze spolu aj spite, ale iba 'neoficialne' .. keby ste boli kamarati, ze je to v ramci nejakej partie, alebo ste kolegovia a stretavate sa nadalej v praci, tak ok, ale taketo kamaratenie sa podla mna za danej situacie vobec nehodi.. a nie je to od neho ani fer voci tebe..

danniiee8
21. mar 2024

Myslím že kamarátstvo na začiatku je ok. Nezačnem s niekým chodiť pokiaľ ho nepoznám. Alebo to chápem zle? Proste spoznať sa a zistiť medzi tým, kto čo od života chce a či by to šlo. Ja som to takto mala a som spokojná doteraz. A tiež to zo začiatku bolo jednostranne, ja som vzťah vôbec nechcela a nakoniec som sa nechala zlomiť

simsalabim
22. mar 2024

Ano, moj manzel bol moj spoluziak a dlhorocny kamarat.

demodun
22. mar 2024

Áno, je to možné. Ale dala si málo informácií.

feb13
22. mar 2024

Ano. Ale ziadne caste stretavanie a vylety ako vo vztahu tam neboli. Mali sme vek 20+, pravidelne sme chodili na mladeznicke akcie, takze sme sa stretavali v skupnie, nie v dvojici. Aj ked sa stalo, ze sme si v autobuse sadli vedla seba atd. ale vsade sme chodili v skupine. Ked som sa o jeho citoch dozvedela, som sa mu zacala vyhybat. Asi 3x som ho otvorene odmietla, teraz je to moj manzel uz 10+ rokov a dufam ze aj naveky. 😁 Ale cely ten proces "kamaratstva" trval asi 5 rokov - bol vytrvaly. 😍
Nerozumiem vete "obávam sa že ma časom prejdú city". Ak ta nechce, mozno uplne zbytocne sa k nemu citovo viazes. My sme boli mladi, ale ak ti uz tykaju biologicke hodiny, mozno je zbytocne takto na niekoho cakat, je to pribeh na dobu neurcitu a s nejasnym vysledkom.

maminazosatnika
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petra92
22. mar 2024

Hej, v 15tich 😁