Vzťah s manželom

4. máj 2024

Žienky idem sa opýtať na váš názor.S manželom sme spolu cca5 rokov,z toho len rok manželia.Ide o to že začiatky veľmi pekne ako vždy ,potom medzi nami nastali nejaké problemy,dôvera klesla.On je strašné sebecký,všade vidí len seba,moje potreby sú zabudnuté,za všetko každú hádku v našom vzťahu môžem iba ja.Ked sme sa pohadali niečo som mu vykricala,veľa krát sa zbalil a odišiel do svojho mesta k rodičom.Nechcel sa vrátiť,že on do toho mesta nepôjde lebo to mesto je zakliate ,ale vždy prišiel po tyzdni naspäť a ja som ho samozrejme pustila.No teraz naposledy sme mali dosť vážnejšiu hádku a on mi odišiel,najskôr má ignoroval týždeň potom začal písať a teraz je u rodičov a chce aby som ja šla bývať do jeho mesta inak sa nevráti.Rodicom povedal kadejaké veci,tvári sa všade tam že somnou ani nieje ale pritom je utajuje má tam pritom sme manželia.Lwnze ja do jeho mesta ísť nemôžem,nakoľko mám deti z predchádzajúceho vzťahu a fungujeme na striedavej starostlivosti.Ze budeme takto a potom prideme k nemu 🥴 Samozrejme on vymyslel plán môj názor nikoho nezaujíma alebo či sa mi to takto páči.Ina možnosť neexistuje

autor
4. máj 2024

Čo by ste robili na mojom mieste,ja snim chcem byť navrhla som že najskôr sa musíme obaja zmeniť ale nie žiť takto na diaľku ale skúsiť napr manželskú poradňu a uvidí sa ako ďalej,SAMOZREJME ZE NECHCE LEBO ON.

syslik81
4. máj 2024

je to sebecky manipulator a rozhodne by som neskakala ako on piska.. nechce sa vratit? tak nech tam ostane poslala by som akurat tak papier na rozvod= nezmeni sa a bude stale horsi a horsi.. vedel o detoch,aj o tom ze tam byt proste musis... ked ste spolu chodili bolo to ok a zrazu nie? hold dovidenia... vzdy su dve moznosti ...

denisa0504
4. máj 2024

Takýto vzťah nemá zmysel. To asi pochopíš ale neskôr. V každom prípade by si mu nemala ustupovať. Keď je ako malé dieťa čo sa oduje a odíde, nech je to on, čo sa vráti...

koniarova
4. máj 2024

V prvom rade mysli na svoje deti. Ten chlap podľa prečítaného teda žiadna výhra nie je.

autor
4. máj 2024

@koniarova no to teda nieje,ja mám tiež chyby že som už potom fakt vedela sa neskutočne rozčúliť ale to bolo preto lebo stále ničomu nechapal každý rozhovor skončil tým že ja zato aj tak môžem tak som vybuchla....keď sa ku mne choval hnusne začala som aj mať pochybnosti ,chcela som od neho len lásku,pozornosť a zaujem

katuskamala1
4. máj 2024

Nikdy nikto by ma neodtrhol od mojich deti. Ak nie je odovzdanym nahradnym otcom pre moje deti a neurobi pre ne i nemozne za cenu sebazaprenia, nechcem ho vo svojom zivote..
Deti by to mali o dost narocnejsie ak su tie mesta of seba daleko,viedli by taky dvojity zivot,lebo ine mesta,iny ludia.. nemyslim,ze by bola dobra taka zmena. Nech si muz ide kde chce . Manipulant

sante81
4. máj 2024

Rozvod

karolinakovac
4. máj 2024

V prvom rade žena nie je na uspokojovanie potrieb muža, máš tak isto svoje potreby, ktoré Ti zrejme nevie naplniť nakoľko má seba na prvom mieste. Tým, že Ťa ignoroval použil silent treatment chcel Ťa vytrestať aby si k nemu dobehla, to bežné robia takéto typy ľudí. Zrejme ho nezaujímal Tvoj názor ze ci chceš prísť do toho mesta, už rohozodol za Teba, ako keby si nesvojpravna. Stracas s nim len čas a je to obyčajný vydierač a manipulator

cyberk
4. máj 2024

To si bola taka zufala, ze si si zobrala dalsie dieta? Utekat od problemov, zhodit vse na teba, tliekaskam k vyberu partnera 🙈 deti musia mat radost z tvojich rozhodnuti

karolinakovac
4. máj 2024

Manželská poradňa nebude fungovať, je to strata času. On sa nikdy nezmení a nakoniec Teba obvini že nie si v poriadku nakoľko musíš chodiť do poradne ale on je v pohode. A tie Tvoje rozculenia jasné to hádže na Teba, klasika. Manipulácia je keď Ťa obvini z toho ze sa hnevás, ale nepozrie sa na svoje správanie ktoré ten hnev vyvolalo. Rozvod je najlepšie riešenie. Najviac ma dostalo ale že to mesto je zakliate 🤣 tito ludia nemajú vôbec sebareflexiu a obviňujú všetkých na okolo, mesto, vzduch, vodu...omg

h2
4. máj 2024

Nechaj ho pekne rodičom v jeho meste, ty s deťmi zostaň v tom svojom. Nechápem, prečo chceš byť so sebeckým chlapom, ktorý zo všetkého viní teba a pri každej príležitosti sa zbalí a ide na týždeň trucovať k mamičke.

marianarem
4. máj 2024

Vsetko zvaluje na teba, neda sa s nim bavit, uraza sa a odchadza kedy sa mu zachce a este ta aj utajuje...No neviem, co by si poradila kamoske ohladom takehoto vztahu? Mozno ani nechces byt s nim, ale proste s niekym, chapem, ze by sama s detmi je nic moc. Ale toto je fakt trapenie, aj pre deti, ak nieco potrebuju, tak stabilne zazemie.
Ak nechce ist do poradne, tak by som to uz ukoncila, kym nemate este aj spolocne dieta (nepises, ze by ste mali).

autor
4. máj 2024

@marianarem ja sama si všetko uvedomujem,ale on má má tak omotanu že to nieje možné ja by som možno potrebovala psychológa ale NATO od neho sa odpútať....a samozrejme deti neopustím nikdy ani keby bol naj chlap

marianarem
4. máj 2024

Tak chod k tomu psychologovi. Akonahle zena povie, ze muz ju ma tak omotanu, ze nedokaze od neho odist, tak je tam urcite nejaky problem. Normalne sa zena citi svojpravne a ak sa nevie odhodlat k rozchodu tak skor kvoli detom, z financnych dovodov, ale nie preto, ze sa citi partnerom omotana. Zacni teda riesit toto.

gribka1
4. máj 2024

Veď prvý dôležitý krok si už urobila, uvedomuješ si, že to nie je dobré. Odpútanie príde, keď sa tak vedome rozhodneš. Veď ťa ten chlap trápi, neviem ako potom psychicky zvládaš deti.

koniarova
4. máj 2024

Veď ty si ani neuvedomuješ akú máš obrovskú výhodu, že on má kde byť. Keď chce byť v inom meste, nech sa páči. Ako máte poriešené bývanie a peniaze?

0silvia0
4. máj 2024

Akoze ta ma omotanu? Vidis jeho manipulacie a aj tak mu na to skaces miesto toho, aby si povedala, ze toto uz je privela?
A nechces toho psychologa uz poriesit, nech ti otvori oci?

januska12323
4. máj 2024

Toto decko nechaj jeho rodičom a venuj sa svojim deťom. Dobre vieš čo musíš spraviť len sa k tomu treba odhodlať.

karolinakovac
4. máj 2024

Tu máš odpoveď k manželskej poradni

vyrovnanaosoba
4. máj 2024

Ja by som podala žiadosť o rozvod, s tým, že vaše manželstvo neplní funkciu, manzel sa odsťahoval zo spoločnej domacnosti. Nech sa vyjadrí k návrhu a možno zmení postoj k tebe, keď bude vidieť, že neustupis a urobila si rázny krok v živote. Máš deti, jeden muž predsa nestojí za to, aby si prišla o deti, o dôveru a zázemie.
Nech sa rozhodne. V žiadnom prípade by som mu o rozvode nič nehovorila, nech ho prekvapí list. Až vtedy pochopí. Nikde nie je napísané, že vás súd musí rozviesť, ani že nemôžeš zmeniť nazor, či mu dať ďalšiu 15tu šancu, ale nech pochopí, že nie ste deti, ktoré sa odujú a nehraju sa teraz spolu.

ahhola
4. máj 2024

Druhy vztah a zase zle... asi by som nebojovala za tento druhy. Z prveho mas deti, mas sa venovat im, vyletia ti z hniezda, potom mas este cas na chlapov. Tento ta vycerpa, vytaha zo zivotnej energie, chudak decka, ale ty zrejme bez chlaoa nemozes byt, co? Teraz do neho doma hudú... My sme ti hovirili, ze zenu s deckami Nie.... Tahas za velmi kratky koniec lana... 🌀

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vikiki29
4. máj 2024

Myslím si, že on už s tebou do vzťahu nepočíta. Preto ti dal podmienku, ktorú nemôžeš splniť. Čiže nakoniec sa rozídete kvoli tomu, že ty si nechcela prísť za ním, nie preto že on je idiot.

autor
4. máj 2024

@chodec15 s prvým som nebola zobrata

autor
4. máj 2024

@ahhola on sa hrá na chudacika všade,on má tiez dieťa z predošlého vzťahu chodil k nám na víkendy.Este aj to mi vyčítal že snim není lenže oni sa rozišli dosť dlho predtým ako sme sa my spoznali

autor
4. máj 2024

@vikiki29 nie podľa mňa skôr vie že som vždy robila čo povedal a myslí si že to urobím aj teraz

sense
4. máj 2024

Nemala si si ho vôbec brat keďže takéto "stavy" musel mať aj pred sobášom...
Mysli na deti a on keď chce nech sa rozvedie. A ostane u rodičov

stanulienkat
4. máj 2024

Kolkorocne deti musia trpiet jeho nezrele vykyvy? Ten musi sukat ako boh, jed toto trpis.

vyrovnanaosoba
4. máj 2024

@stanulienkat radšej si kúpim výbavu do skrine na uspokojenie, ako šukať s takým čo kvôli nemu každý trpí, či on trpí kvôli každému, pardon 😂

autor
4. máj 2024

@koniarova no keď sme spolu žili fungovali sme všetko napoly ,teda nájom napoly,strava dal 150e a vybavené no míňalo sa oveľa viac keďže varím každý deň,či peciem rada atd takže som ťahala oveľa viac ....inak nič....a bývali sme v podnájme