Vzťah na pracovisku

10. apr 2024

Zienky, ocitla som sa v nelahlej situacii, zalubila som sa do kolegyninho ex. Nebolo by na tom mozno nic zle, ale my vsetci pracujeme pre jednu firmu a teda aj na nejakyxh projektoch spolu pracujeme, takze prichadzame do kontaktu. Ta naklonnost je vzajomna. Jemu je to vraj jedno, lebo ze laske clovek nerozkaze ale mne je to kusok cudne a trapne.

egonsk
10. apr 2024

aj horsie veci sa stavaju. Pokial vás kolega nebude chciet obe a tvoje city bude len tebe opetovat, tak si uzi kludne s nim tie minuty slavy.

vikisisi
10. apr 2024

keď ho ľúbiš, choď do toho a nerieš to, zober si že aj v umeleckom svete je to bežné

gribka1
10. apr 2024

Choď do toho, aby si neľutovala ak to neskúsiš.

nerya
10. apr 2024

Co ti je cudne a trápne? Moja bývalá kolegyňa a stále dobra kamoška si vzala môjho ex 🤷 a tu sme všetci, stačí sa normálne porozprávať

pet888
11. apr 2024

Kopec ludi si najde partnera na pracovisku, vsak clovek je tam najcastejsie, ma tam aj najviac prilezitosti. Ak to obaja citite a vidite tam potencial, urcite chodte do toho.

domkakvet
11. apr 2024

Pre nieco sa rozisli, aj ten dovod by ma zaujimal.

autor
12. apr 2024

@domkakvet vraj ho ona podvadzala

alexis617
12. apr 2024

Daj si pozor na neho podľa mňa chce svojej ex len ubližiť preto tvrdí ,že ho podvádzala a teba dievča zalaskovanú len sprosto využiť drž sa od neho ďalej klasicky prípad bezcharakterneho chlapa

autor
12. apr 2024

@alexis617 tiez mi to napadlo, lenze oni uz su spolu neni par rokov a to ze ho podvadzala mi potvrdili aj nejaki sppolocni znami

domkakvet
12. apr 2024

@alexis617 presne to si aj ja myslim a @autorka spolocni znami, aky z prace, ktorym to on narozpraval a aj ked su par rokov od seba, ale stale spolu pracuju.

autor
12. apr 2024

@domkakvet nie nie mimo prace