Vzťah na pracovisku

16. jan 2024

Dievky, prosim o radu. Stala sa mi taka situacia v praci, ze som si zacala rozumiet velmi dobre s byvalym mojej kolegyne. On tiez pracuje v rovnakej firme ako my. Najprv sme iba na chodbe sa tak rozpravali, potom ma pozval na kavu, kde sme presedeli takmer 4 hodiny a vobec som si to neuvedomila ako ten cas ubehol. Nie su spolu cca rok, rozchod inicioval on, ale boli spolu pekne dlho aj 8 rokov asi. Je mi to aj luto ze to je takto, lebo mi je s nim fakt super, ale citim ze uz to zachadza do niecoho viac a toho sa bojim, lebo proste si neviem tskyto cudny trojuholnik predstavit na pracovisku. Z rozpravania viem ze ona by ho asi chcela aj spat, ze vyhladava naschval kontakt s nim...

veklipo
16. jan 2024

Ja som tak nejak podobne začala moj vzťah.
Už sme 14r manželia

glorikarebeka
16. jan 2024

Ja som môjho manžela prijímala do zamestnania...vôbec iskra neprebehla...sme spolu 24rokov z toho 17 rokov manželia

autor
16. jan 2024

@veklipo len mne to pride take cudne ze ak by aj z toho nieco bolo tak stale je vo firmr jeho byvalka a to sa s nou stretavam kazdy den

vilma7
16. jan 2024

Ahoj. Tiež by mi to nebolo príjemné... Hlavne z dôvodu že ona ešte vyhľadáva kontakt a chce ho nazad. Keby ró mali uzatvorené úplne, tak by to bolo zas o niečo ľahšie.
A aká je pravdepodobnost že ju budeš mať denne na očiach?

kubkovamama
16. jan 2024

Počkala by som ako sa to medzi nimi vyvinie.Po 8r a pracujú spolu,neboli by jediní čo sa k sebe vrátili.

autor
16. jan 2024

@vilma7 no bohuzial velmi, kusok odomna sedi

autor
16. jan 2024

@kubkovamama ano tiez si toto vravim a ze mozno chce mna pouzit na to aby ona ziarlila

adka176
16. jan 2024

Len mu hneď nepodľahni... buď nad vecou...nezamiluj sa bezhlavo....maj chladnú hlavu....chce to čas... uvidíš ako sa to bude vyvíjať...

autor
16. jan 2024

@adka176 ano presne o toto sa snazim...ale vazne som prekvapena ako si rozumieme...a vidim teda ze aj on sa velni snazi