Vzťah na diaľku

8. júl 2024

Ahojte, zažila ste niektorá,že ste spoznali chlapa, ktorý Vám veľmi sadol a aj napriek tomu,že začal robiť v zahraničí na dobu určitú (začiatok februára až do konca októbra-rozviedol sa a dom nechal žene a deťom, čiže si šiel zarobiť na dom) ste s ním začali chodiť…voláme si, píšeme, no pre mna už po toľkých mesiacoch je to obtiazne,že tu nie je…chodí tu malo lebo nemá za seba náhradu…v auguste ideme aspoň na týždeň k moru no inak tu príde po troch týždňoch na tri dni 🙈 ustali ste to, a ak áno stalo to za to ?

zmrzlinka2021
8. júl 2024

Nechcela by som rozvedeneho s deťmi v prvom rade...

gaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
butterflyeffect
8. júl 2024

Po 7 tyzdnoch chodenia odisiel do zahranicia, povedla som ze nechcem vztah na dialku, tak po dalsich 7 tyzdnoch som bola v zahranici s nim uz aj ja, sme spolu 8 rokov 🙂

simona1306
8. júl 2024

Ano, tiez som tak bola so svojim uz teraz manzelom, a to cele 3 roky ... chodieval domov kazde tri mesiace, na tyzden, max dva 🙂 posledny rok pracoval v Amerike, takze domov sa dostal asi 3x za rok na par dni + casovy posun ,takze sme skoro ani nekomunikovali ... Ale, dali sme to 🙂 vedeli sme, preco tam je , tiez sme chceli stavat dom ... a vlastne, ten rok co bol v Amerike, ja som uz planovala svadbu. Na stalo sa vratil presne 4 dni pred svadbou 🙂 teraz sme uz 8 rokov spolu v nasom dome a mame malu dcerku 🙂

really8
8. júl 2024

Ano fungovali sme na dialku prvy rok. On v KE ja v BA. Dokoncil si skolu a prisiel za mnou. Je to uz 12 rokov.

autor
8. júl 2024

@simona1306 to je krásny životný príbeh ozaj 🥰 ja napríklad ani ho nepoznám keďže s ním nie som často no tými telefonátmi a hlavne oporou aj keď na diaľku si má získal…a hlavne mám pocit, že je to dobrý človek a môžem mu dôverovať…to som pri ex nemala…skôr má lem zabíja to čakanie kým príde mi to príde ako prežívanie 🙈 čiže aj ty si ho spoznala a on už tam pracoval a takto ste to dávali ?

lindus_esterka
8. júl 2024

Ak ho mas skutocne rada a vies si s ním predstaviť budúcnosť, tak by som skusila pockat. Ked uz si vydrzala od februara tak tieto 3mesiace uz dajak dobojujes 💪🍀

autor
8. júl 2024

@lindus_esterka ďakujem za podporu a pekne slova❤️ hádam to zvládnem lebo ozaj som si prežila dosť toho a ten človek mi sadol velmi…len tá dialka

simona1306
8. júl 2024

no, my sme sa spoznali ked ja som mala 14 rokov na pokeci ako deti ... nikdy sme sa nestretli, po dvoch tyzdnoch detskeho pisania si on nasiel frajerku nejaku, tak sme zostali len priatelia na facebooku , cize sme sa vobec nepoznali ... po 6 rokoch mi raz vecer napisal, ze je vo Francuzsku sam, ma zly den a ja som v ten den pridala nejaku fotku na facebook a ze si na mna spomenul , tak som povedala ze dobre , a od vtedy sme spolu volavali kazdy den.. po dvoch mesiacoch prisiel domov , mali sme prve rande a uz bola ruka v rukave :D vedela som, ze to bude narocne, ale na druhej strane som pochopila, ze to je ten pravy a stalo za to pockat si 🙂 takze, ja z mojich skusenosti ti mozem poradit, ze ak v tom vidis potencial, skus pockat na to, kym sa vrati a uvidis ako to pojde ... netvrdim, ze na isto zostanete spolu, ale co ak ? radsej nieco risknut, ako potom premyslat nad tym, ake by to mohlo byt

evcagabi
8. júl 2024

Moj odisiel do talianska na '4m - 2dni po nasom prvom rande, kde som sa do neho zalubila, . Poplakala som si, denne sme si pisali a volali, vratil sa o mesiac skor "na dovolenku" a uz neodisiel aj ked mal zmluvu. Je to 2.5r, teraz uz spolu zijeme a o chvilu budeme rodicia 😁 sice sme sa predtym zbezne poznali , on so mnou vzdy chcel byt a nakoniec sa mu to podarilo dostat ma na rande a ocarit 😁

katkaseiner
9. júl 2024

Moj muz bol v zahranici keď sme sa spoznali a písali si. Pri navsteve doma sme sa stretli. To bolo v juli, a do septembra sme fungovali na diaľku, potom bol tyzden tu a ja u neho tiez takmer tyzden. Po vianociach som sa sťahovala za nim do Danska. Po roku sme sli do uk, tam sme pobudli 5 a pol roka a odvtedy sme v sr. Este par dni a oslavime 20 rokov spolu 😍, z toho 14 rokov manzelia. Na dialku sme nechceli fungovat ani jeden...