Vzťah na diaľku

janko1256
15. dec 2023

Zdravíčko , odišla mi nová priatelka naspäť na 2,5 mesiaca do Česka , potom sa už ma vrátiť. Avšak aj ked si píšeme, voláme , vkuse si namyšlam nejaké veci , či tam s niekým niečo nemá a podobne. Ako sa toho zbaviť ? prosím o rady

dzulli1980
15. dec 2023

Buď jej veríš alebo nie ... vzťah je hlavne o dôvere ... zrejme si prehnane žiarlivý, na tom popracuj ... lebo Ťa nechá, život so žiarlivcom je peklo.
@janko1256

ivik4
15. dec 2023

Boze spamätaj sa 😀
Inak, 2,5mesiaca je nič

reanda
15. dec 2023

to nebude ta prava, ked je neveris

janko1256
autor
15. dec 2023

Ďakujem všetkým !

kitycat
15. dec 2023

Tak s tymto sebavedomim to daleko vo vztahu nedotiahnes

andrea_82
15. dec 2023

Ak by ta chcela podviest, moze to spravit aj doma tebe pod nosom. Na to dialka nema vplyv. Takze jej musis verit.

janko1256
autor
15. dec 2023

@andrea_82 ďakujem pekne (-:

marianarem
15. dec 2023

@janko1256 Tak asi si velmi neveris a bojis sa, ze ju stratis. Ja si myslim, ze neries ju, ale sustred sa na seba, dobre by bolo nejako posilnit sebavedomie. A to aj do buducnosti, lebo aj ked sa vrati, budes rozmyslat, co robi, ked je vonku s kamoskami, na firemnej party a podobne. A take nieco zeny dost odradza. A naopak sebavedomy muz pritahuje. Nie namysleny alebo taky, co sa vychvaluje. Taky zdravo sebavedomy, ktory sa nijako nepredvadza, ale proste veri tomu, ze ma hodnotu a silne stranky a ze moze zena chciet prave jeho.

chodec15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz