Vzťah ide dolu vodou

158polica158
15. dec 2021

S priateľom to ide dolu vodou. Dnes som sa ho spýtala na rovinu čo my dvaja nech odpovie a on na to : Nerob mi nervy láskavo -Nemám náladu už na to!
Dosť som sa na neho naviazala/ ale myslím že takéto jednania si nezasluzim. Žiadna jasná odpoved .

bosorka2302
15. dec 2021

@158polica158 a kvoli comu to ide dolu vodou? Co mate za nezhody?

kk3
15. dec 2021

@158polica158 muzi vzdy vravia, ze s nami je to komplikovane, ale s nimi to je este viacej. Urcite si alw ziadna zena nezasluzi muza, ktori na nu vybuchne alebo jej povie to co tvoj tebe povedal, ze nema naladu na to. Vztah je hlavne o komunikacii a ked druha strana nie je schopna normalne komunikovat, tak vztah vacsinou upada. Rozmysli si poriadne co dalej, ci chces ostat s takym covekom vo vztahu, zvaz dobre a zle stranky. A ak najdes vela negativ na tvojom terajsom vztahu, tak nestracaj cas s takym clovekom

158polica158
autor
15. dec 2021

@bosorka2302 nepíšeme si moc - nevolame spolu. Čokoľvek sa ho spýtam je mu zaťažko. Nevideli sme sa 5 týždňov obaja robíme mimo sk on došiel skôr domov ja prídem až o 6 dni. Volám ho za mnou a vybuchol na mna že ako dlho nebol doma že ešte je preč a ja ho bombardujem .. pritom to bola len otázka slušná neprídeš na víkend ? Ako leby úplne stratil záujem. Nedá sa s ním normálne porozprávať, akákoľvek debata o vzťahu tak mi povie keď nie som spokojná tak sa rozíd..

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
158polica158
autor
15. dec 2021

@lauristrk je pravda že fungujeme cez mobil keď sme preč . Ale vždy si nastavíme turnus tak aby nám vyšlo byt spoločne na Slovensku..

savanna
15. dec 2021

Tak na jednej strane sa da pochopit, ze po dlhej dobe chce byt aj doma, ale podla toho, co pises, ze si nepisete, nevolate, skoro sa nevidite, on nechce komunikovat a ked sa ti nepaci, mas sa rozist. Tazko povedat, ci sa tu vobec da hovorit o nejakom vztahu. Vlastne ti sam dal navod na to, co mas spravit - stav, aky je, sa ti nepaci, mas sa rozist, rozluc sa s nim a daj priestor niekomu, kto ta bude chciet vidiet kazdy den.

lauristrk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
modraslamka
15. dec 2021

to som mala aj ja....nakoniec sme zili ako "spolubyvajuci" vstah o nicom... zial, az po 7🤦 rokoch som to ukoncila...(chvalabohu)

hefo
15. dec 2021

Ak nemáte spolu deti a váš vzťah vyzerá takto, že ho to k tebe neťahá, tak sa skús od neho odviazať, lebo to za veľa stáť nebude.

annamarin
15. dec 2021

@158polica158 Podla mna sa chce rozist, len to nechce ukoncit on, aby nebol za zleho.

brembo
16. dec 2021

@158polica158 keď ťi povedal,že keď sa ti nepáči,tak odíď,nechce ta vidiet,nevolate si,a keď mu napíšeš tak na teba vyletí- jasný signál toho,že v tom už nechce pokračovať,ale nechce byť za zlého,pretože to ukončí.

liljana
16. dec 2021

Dlhodobe vztahy na dialku, ked ani nemate deti,... su zide z oci, zide z mysle.

krisbar
16. dec 2021

Ak ti chlap povie "tak sa rozid" mysli tym "chcem sa rozist, ale ja to nenavrhnem, lebo som zbabelec a neviem spravit rozhodnutie". Myslim ze odpoved poznas.

apolka77
17. dec 2021

@158polica158 však ti jasne povedal, keď nie si spokojná tak odíď.....

firuzelale
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz