Vzťah 16-ročnej a 22-ročného

mynona111
16. dec 2023

Mám 16 (o dva mesiace 17) a spoznala som jedného chalana vo fitku...je milý, slušne sa so mnou baví, vôbec nie je dotieravý...vidím, že má záujem a mne sa tiež páči.
Jediná vec je, že má 22 rokov a neviem, či je správne púšťať sa do takého vzťahu.
Aký máte názor ?

zmrzlinka2021
16. dec 2023

@mynona111 podľa mňa si veľmi mladá na vzťah s mužom. Načo ti vôbec je teraz vzťah? Čaká ťa stredná, možno výška, nekomplikuj si život.

babulkomale
16. dec 2023

@mynona111 ja som sa v tvojom veku nepustala. Bola som rozumna na svoj vek.

deniseee
16. dec 2023

Ja som svojho muza stretla, ked som mala 17, on mal 23. Sme spolu uz dlho, mame dospele aj este nedospele deti, sme stastni. Nikdy nevies, kedy stretnes toho spravneho cloveka k sebe. Mam kamaratky, ktore tiez nasli svojich zivotnych partnerov takto skoro, no i take, ktore ho nestretli nikdy.

madeincssr
16. dec 2023

Myslíš, že dokážete byť blízki priatelia bez sexu? Na tom by si aj spoznala, či mu na Tebe naozaj záleží, lebo Ty si na tieto veci trošku primladá, neviem nakoľko si zodpovedná (obaja) a poznáš/poznáte riziká. Myslím aj tie spoločenské, t.j. mať sex s niekým, koho takmer nepoznáš v Tvojom mladučkom veku.

lindous
16. dec 2023

Ak sú tak sympatie, tak randite, choď na to pomaličky, poriadne sa spoznajte… pamätaj na to, že kedykoľvek, keď si nebudeš istá to môžeš ukončiť…

mynona111
autor
16. dec 2023

On však veľmi dobre vie, že by išiel do vzťahu so 16ročnou. Ale nie som si istá, či by to fungovalo, keď má každý už iné povinnosti...on prácu, ja ešte strednú
Ak by však na mňa tlačil, určite by skončil

diewcatqoo
16. dec 2023

Ked som mala 17, dala som sa dokopy s mojim manzelom. On mal vtedy 23. Sme spolu uz takmer 20 rokov.

maryetta
16. dec 2023

Ja som mala 16. Vtedy priatel 19. Ja som strednu zacinala. On koncil.
Sme spolu 15?rokov z toho 10manzelia.

h2
16. dec 2023

@mynona111 Nevidím v tom žiadny problém. Nechaj tomu voľný priebeh, nemusíš sa hrnúť do vzťahu, uvidíš, čo prinesie čas.

juliacenc
16. dec 2023

Pre neho urcite nie 😀 ak teda nechce mat problem 😀

cimage
16. dec 2023

Ja s muzom sme mali presne tak isto ako vy. Ja som mala kratko pred 17 a sme spolu uz vyse 20r. Ak si rozumiete, tak tomu nechaj volny priebeh a uvidis co sa z toho zrodi.

galganka
16. dec 2023

V rovnakom veku (17 a 22) sme začali chodiť s manželom. 🤷🏼‍♀️ Nevidím problém. 5 ročný vekový rozdiel je nič. Môže z toho byť vzťah, aj nemusí. Nevyskúšate - nezistíte.

h2
16. dec 2023

@juliacenc Aký problém by mohol mať 22 ročný zo vzťahu so 16/17 ročnou?

lavender94
16. dec 2023

@mynona111 záleží ako si sedíte. Mne taky vzťah fungoval vtedy, mal dokonca 24. Ale nakoniec to nevyšlo. Nie ale kvôli vekovemu rozdielu, on bol kkt tak celkovo 😂 určite tomu nechaj voľný priebeh, chod na to pomaly a príliš sa na neho neupinaj ako na partnera na celý život. Čas ukáže

majlo1234
16. dec 2023

Kludne vyskusaj, ved sa nejdete brat 🙂 nenechaj sa tlacit do nicoho, co nebudes chciet a chran sa proti neziaducemu tehotenstvu. Inak si to uzi 🙂

olimuc
16. dec 2023

Nevidim Problem vo veku, ale aby si to ty mala v hlave usporiadene… moze byt prvy … ale nikde nie je napisane, ze posledny. Ked to nevyjde, svet sa nezruti. Ak sa rozhodnes pre sex, chran sa … male babo nie je v tvojom veku romantika, ale pruser … ani vzdelanie, ani byvanie, ani € … aj napriek presvedcovaniu, ze je zodpovedny a postara sa … never tomu … max. 5% co naozaj preberie zodpovednost… Vek je len cislo, skus … mozno to bude Pekny vztah a mozno po 3 mesiacoch kazdy pojde svojim smerom. To sa tazko odhadne

timea301196
16. dec 2023

S manželom som sa stretla ako 17R on mal vtedy 23 🙂

lucia13022023
16. dec 2023

Tiež nevidím problém 🙂 ja som mala tiež vzťah čerstvých 17r a on 22.
Ma 22 a nie 32, netreba hľadať všade nejaký problém ☺️

domkakvet
16. dec 2023

@mynona111 nevidim v tom ziadny problem, ale do nicoho sa neponahlaj, ziadny sex.

terry658
16. dec 2023

@mynona111 môj muž je o 8 rokov starší. Sice sme sa dali dokopy až keď som mala 18,no kamaráti sme boli od mojich 12 tich rokov. Sme spolu už 11 rokov a sme šťastní.

matus7030
16. dec 2023

@mynona111 dôležité je zistiť, či máte nejaké spoločné záujmy, či sa dokážete zosuladiť s tým, že ty budeš chodiť do školy,učiť sa a mať typické aktivity hodné strednej. On keď pracuje má povinnosti, možno chodieva cez týždeň niekam, atď. Ak cítiš, že by to mohlo byť to spravne, choď do toho, ale nikam sa neponáhľaj zbytočne.
Ja som sa dala dokopy s mojim mužom v 17,on mal 22 a dnes sme spolu 15 rokov. A čitam, že nas je tu viac takychto svetlych prikladov 🙂

alex2299
16. dec 2023

Skúsiš, uvidíš.. ja som mala 17 a manžel 23, keď sme začali spolu chodiť🤷‍♀️ sme spolu 7 rokov a zatial všetko ok 😂

nevenka
16. dec 2023

@deniseee ja som s mojim muzom od 19, on mal 17, nemali sme nikdy inych partnerov, dobre je nam spolu...

2006_1211
16. dec 2023

@mynona111 skus to ale len ak by súhlasil s t ze nebudete mať sex dokým na to nebudeš pripravená ak povie ze dobre tak chod do toho keď povie niečo typu ze jemu sa nechce čakať tak to ani neskúšaj

katuskamala1
16. dec 2023

Ja som mala 16 a on 20r. Ja som bola v 1.r a on prave koncil piaty,mal pred maturou. Takze cela moja stredna bola uz s nim ako pracujucim.
Skor by som riesila,ako ste na tom rozumovo,obaja. Myslim vyspelost. Ak si ty este taka ta 16r pubertiacka,co prave dospieva a je naladova a pochaba,nerozumna a on uz teda predpokladam na svoj vek vyspelejsi,tak to fungovat nebude...

diablikovci
16. dec 2023

Mne je kus smiešne zo seba ja som nastúpila do 1. Ročníka na ZÁKLADNEJ SKOLE a môj teraz už muz bol v 8 ročníku 🤦‍♀️. On už maturoval a ja na základnej, 🫣 on už rok robil a potom išiel na vojnu a ja stále na základnej a on po vojne uz rok v septembri a ja vtedy som nastupovala na strednú do 1. Ročníka. Ale začali sme spolu chodit až keď ja som mala 22 rokov a on mal 29 rokov. A vtedy sa to stratilo 😂❤️

beronsche
16. dec 2023

Uprimne, ked mi bude 22 rocny chlap obhanat moju len 16r dceru, nadsena nebudem ani len nahodou...
To si nevie najst seberovnu?
Za mna nie...

liusa82
16. dec 2023

no ja by som sa nepúšťala.Za mnou v tvojom veku tiež som mala tak 15,16 chodil jeden maturant a nechcela som ho lebo sa mi zdal pre mňa starý aj ked sa mi páčil vzhladovo tak som dala od neho ruky radšej preč.Tiež som v 16 tich ešte nemyslela na vzťahy.Je to skoro podla mňa.Ale ako tu čítam tak ako pre koho

h2
16. dec 2023

@terry658 Ako 12 ročná si mala 20 ročného kamaráta? 🤔

galganka
16. dec 2023

@beronsche keď ju bude obháňať 16-ročný, nevybujačený, budeš spokojnejšia? 🤔😂