Vždy ma priťahovali zlé typy mužov

10. aug 2024

Ahojte, už dlhšie teda vlastne vždy mňa priťahovali zlé typy mužov. Mala som zopár stretnutí kde som stretla super slušných mužov . Skúšala som dať tomu šancu, ale bohužiaľ ziadna príťažlivosť nič. Najhoršie je že mňa priťahujú muži, ktorí skôr o vzťah záujem nemajú. Je možné že robím niečo zle? Nedávno som stretla úžasného chlapa ktorého by mi nejedna žena závidela, zniesol by mi doslova aj modré z neba, vyzorovo tiež normálne, máme dokonca spoločne záujmy, podobnú prácu, perfektne sme si rozumeli v komunikácii, ale jednoducho so mnou to nič nerobilo, žiadna príťažlivosť nič ako keby som kameň 😅tak som to zavčasu musela ukončiť aby som dotyčnému neublížila 🥹. Blbe komentáre si prosím nechajte. Len ma zaujíma či ste to niektorá nemali podobne 😀🙄 alebo či sa tam ta príťažlivosť objavila až casom …

buberova
10. aug 2024

Aký máš vzťah s otcom? Skúšala si sa o tom rozprávať s psychológičkou? Mne sa tiež môj muž na prvý pohľad nepáčil.. potom to prišlo 😍

autor
10. aug 2024

@buberova s otcom mám výborný vzťah 😀 ten by mi tiež zniesol modré z neba 🙂

hradnapani
10. aug 2024

A dala si tomu cas, aby sa pritazlivost mohla rozvinut? Lebo vela zien uz padlo do pasce pritazlivosti a napokon je to mnohokrat to jedine, cim ich vztah drzi pohromade a to je malo. Ja som tiez nebola najprv ocarena uplne, ale bolo tam vela podstatnych veci, v ktorych sme si sedeli. Pritazlivost prisla casom 😊

tramtada31
10. aug 2024

Tiež som to tak mala, skoncila som s pekným “zlým chlapcom na čiernom jeepe” a stále má priťahuje. Podarilo sa mi ho však pretvoriť, na dorobenie školy, najst si slušnú prácu a je super otec, dokonca aj doma pomaha. Dnes som došla domov a vyglančená kuchyňa, čo vyzerala ako po atomovke lebo som do druhej rana robila tortu a nemala už kapacitu ju dať dokopy😀

deti95060810
10. aug 2024

nie vždy bývajú vzťahy kde je žena chlapom unesená od prvej chvíle - šťastné...
vedela by som o tom rozprávať. 😉

denkabemommy
10. aug 2024

Na tvoju otázku - áno, problém je v tebe.

Vo všeobecnosti - veľa žien očakáva veľké, zaláskované boom a že musí byť chémia a vášeň na 300% hneď od začiatku. Nie, neni to ako vo filme, treba tomu dať čas, spoznať sa, niekedy nemusí byť ani neviem aká veľká láska hneď odzačiatku, práve naopak, vyberaj si partnera s rozumom, aby ste mali spoločné záujmy, vedeli sa spolu baviť aj o 10 rokov…

stanislavicenka
11. aug 2024

@denkabemommy konecne uzasny a triezvy pohlad. Ja len doplnim ze netreba ani spolocne zaujmy, ked su odlisne, clovek dokaze toho druheho o nove veci obohatit, rovnako aj seba, ked sa otvori a prijme od lasku aj nieco nove