Využíval vás chlap kvôli peniazom?

25. júl 2020

Mala ste niektora chlapa,ktory vas vyuzival na peniaze?? Stale chcel,aby ste mu nieco kupovali a podobne?

catherine1989
25. júl 2020

Nemala a ani by som takého nechcela. Ak takého máš, pošli ho čím.skor kade ľahšie

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0silvia0
25. júl 2020

Co si? 🤦‍♀️

autor
25. júl 2020

@catherine1989 ano mám bohuzial...a uz ma to prestava bavit

autor
25. júl 2020

@ahoj0 ano presne toto robi on kup mi to ja ti zajtra dam....a samozrejme,ze neda.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. júl 2020

@ahoj0 pritom vobec nie som na tom tak financne dobre,aby som si to mohla dovolit,on to vie a aj tak zo mna taha

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. júl 2020

@ahoj0 neskutocne aki su chlapi chrapuni,je mi zle z toho ...lenze uplny gol je to,ze vzdy ked ma vyplatu tak sa so mnou pohada.

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. júl 2020

@ahoj0 praveze pracu ma,zarobi dost dobre,ale radsej taha peniaze zo mna

ahoj0
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
25. júl 2020

@ahoj0 pozname sa dost dlho na to,aby ma skusal

goodidea
26. júl 2020

"neskutocne aki su chlapi chrapuni"...no niesu..ja takého nepoznám....a mňa osobne by hanba fackovala

0silvia0
26. júl 2020

chlapi su chrapuni? a ty si zasa hlupa, ked toto tolerujes...

mondolina
26. júl 2020

Lebo to dovolíš, nevieš si otvoriť ústa?

november1111
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jumama
26. júl 2020

Nema nahodou dlhy? Ked aj zarobi, ale peniaze stale nema?

zuzka251
26. júl 2020

no, chcel, aby sme sa skladali na take veci, ktore mal zabezpecit on sam. a skoncilo to tak, ze ak po nom budem ziadat nejake vyzivne na babo, urobi mi peklo.

moonlight1210
26. júl 2020

Tu pomoze len rozist sa a prenechat tento “darcek” dalsej.

Keby to bolo tak, ze sa v plateni nejak vzdy v nejakom rozumnom pomere striedate, tak ok.
Aj ked razim teoriu, ze ak chlap miluje, tak zena pri stretnutiach vonku ani nemusi na platenie pomysliet (cim nehovorim, ze ho ma pouzivat. Proste, chlap ked miluje, tak sa o tu zenu chce starat. A ona zas neocakava drahe dary a restauracie nad jeho pomery. A k tomu ho obcas pozve k sebe domov na veceru. Aby videl, “do coho ide”, ak si ju raz vezme🙂 . Aj ako vari, aj aky poriadok doma ma. Co ona povazuje za standard poriadku v domacnosti.).

Mne by toto chlap urobil tak 3x po sebe (sorry, zabudol som penazenku... zakeca sa, aby sa tvaril, ze si nevsimol, ze treba uz platit...) a laska-nelaska, radsej by som s bolavym srdcom volila rozchod.
Ak ma takto pouziva, tak ma nemiluje. Mozem ho ja uprimne milovat kolko chcem.

autor
26. júl 2020

@jumama nie nema dlhy

ckocka
26. júl 2020

On by z teba nemohol vytiahnuť ani cent keby si mu ty nedávala.

veronikadamianko
26. júl 2020

Ano mala a nikdy viac !! Bolo mi trapne mu povedat ,ze nie nedam ti 🤦ano bola som hlupa ..radsej ziadny chlap ako taky co vyuziva!!

autor
26. júl 2020

@veronikadamianko ved prave to,ze aj mne to je trapne nechcem vyzerat ako lakomec,ale uz to je moc

moonlight1210
26. júl 2020

@ckocka mohol a vedel, ked ju dostane prave do situacii, ze treba platit a on “nema”, alebo sa schvalne v tom momente vzdiali.
Takze v snahe predist trapnej chvili napr. v restauracii, to ona uhradi.

No je na nej, kolkokrat ju do takej situacie dostane.
Ak sa to opakuje, moze sa s nim rozist.

Alebo mu moze ustedrit vychovnu lekciu, ze sa spyta, kolko robi jej cast a tu iba uhradi a jeho tam necha sediet s tym, nech si teraz poradi ako vie.
Nech im ide trebars umyvat riady a wc. Alebo nech sa vybavuje s policiou, ak ju na neho zavolaju.

Mozno dokonca zisti, ze on zrazu peniaze vytiahne (ked sa ocitne takto v uzkych).
A je len na nej, ako s takymto zistenim nalozi, ze ju klamal a chcel vedome vyuzit.

Osobne by som takuto lekciu dotycnemu ustedrila, zeby som ho nechala sediet v restauracii s dlhom a sla domov.
Alebo kupila listok len sebe.
Alebo v obchode nechala na pase jeho cast nakupu.
Alebo si zavolala radsej taxi, ako jemu uhradila po tretikrat plnu nadrz, lebo jemu uz zase zahadne “nefunguje” karta (za to ta na smartbodiky, ci tescobodiky mu funguje vzdy a uz ju strka, ze si to nacita sebe, lebo vsak jeho benzin, jeho nakup.).
A nasledne by som mu povedala, ze ta lekcia bola darcek na rozlucku.

A to aj za cenu, ked by sa potom ofucal a skusal ma urazat. Povedala by som mu akurat, ze som ochotna o jeho lakomsti pomlcat a tvrdit, ze sme si iba nerozumeli.
Ale ak neprestane, tak mu take meno urobim, ze odteraz bude musiet kazdej dalsej platit vsetko a aj navyse, aj keby nechcel, len aby sa to o nom nepotvrdilo.
Lebo urobi to este dvom zenam po mne a ma cejch lakomca vypaleny na cele nadosmrti.
Kedze oni to potvrdia.

A on mi moze robit meno zlatokopky, kolko chce. Kazdy dalsi zisti, ze to nie je pravda.
Lebo mne nebude krvacat srdce, ani penazenka, kedze nemam problem sa rozumne delit s partnerom s peniazmi.
Zato on bude potit krv, ked sa bude spociatku snazit navodit dojem, ze nie je lakomy. A beztak to nakoniec nevydrzi, lebo to ma v povahe.
Mne recami ublizi nachvilu, kedzto on si urobi hanbu nadosmrti.

stanulienkat
26. júl 2020

Nemam,ani nemala. Nie som jeb...uta.

ckocka
26. júl 2020

@moonlight1210 No ja sa snažím riešiť problémy najlahšou cestou - to znamená urobiť to čo v danej situácii možem urobiť ja sama. Nie snažiť sa o prakticky nemožné, to je meniť ludí okolo seba.

moonlight1210
26. júl 2020

@ckocka hovorim, ze by som ho chcela menit?

Iba by som ho dostala do patovej situacie.
Resp. sach-mat.
Na rozlucku.

autor
26. júl 2020

No on zacal robit aj take veci,ze ked sa ideme najest,ide so mnou iba ak platim ja,ale ked plati on to ma nevezme vtedy pozve sestru,alebo vezme svoju dceru,raz sme sa isli najest aj s jeho dcerou a on zaplatil iba sebe a dcere a ja s si musela svoje platit sama.

mondolina
26. júl 2020

A prečo si teda s ním? 🤔