Vytvorme si súkromnú skupinu

kim_possible
4. dec 2023

Ahojte baby poprípade / chalani, verím že niesom sama čo nemá kamarátov alebo nemá takých kamarátov čo sa im môže zdôveriť poprípade nie vo vzťahoch alebo sa jej/jemu to píše lepšie v anonymite, tým pádom som dostala nápad že mohli by sme si vytvoriť skupinu na Facebooku napríklad a tak by sme si normálne mohli radiť a prejavovať svoje názory a podobne, mohli by sme si vytvoriť profil napríklad pod takým menom ako sme tu a vytvoriť skupinu na Messenger ... Z dôvodu že sa tu príspevok nedá vymazať a je to v podstate verejné že sa to ľahko dá nájsť na internete a daný človek o kom je reč by to mohol uvidieť je to podľa mňa dobrá možnosť plus mohli by sme tam posielať aj poprípadne screenshoty našich sprav že čo nám daný človek napísal a čo tým náhodou myslí alebo tak,čisto kamarátska atmosféra , ak by ste náhodou išli do toho napíšte komentár alebo poprípade napíšte dôvod prečo nie alebo aký máte na toto názor, ďakujem vopred za správy 🫶

s1234
4. dec 2023

@kim_possible ja som za

zuzanka.zuzu
4. dec 2023

a ja som si doteraz myslela že presne takto koník a facebook fungujú 😀 už zopár rokov...

januska12323
4. dec 2023

Objavila si teplú vodu.

kim_possible
autor
4. dec 2023

@januska12323 čože 😂😂

eniaq
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
grof_monte_christo
4. dec 2023

Toľko roznorodych názorov a pohľadov na vec nedostaneš v ziadnej uzavretej FB skupine. Toto sa mi na MK práve páči.

lindous
4. dec 2023

Tu si vieš tiež spraviť súkromnú skupinu, kde vieš písať príspevky aj pridávať fotky, sama si ich zmazať, komentovať a tak diskutovať a zdá sa mi to praktickejšie ako vytvárať si druhý profil na Messengeri + by to tam asi veľmi ľahko stratilo prehľadnosť… ale naviac odpovedí aj tak dostaneš, keď tu založíš normálnu diskusiu, kludne anonymne… či je okej zdieľať screeny súkromných konverzácii s cudzími ľuďmi už nechám na každého posúdenie, mne by sa nepáčilo, keby takto niekto zdieľal naše správy…a dovolím si aj nevyžiadanú radu, ale je to za mňa najlepšia vzťahovať rada, ktorú som raz dostala a riadim sa ňou na 100% - v prvom rade treba riešiť svoje problémy medzi sebou, nie s kamoskou, nie s mamou, nie so sestrou, nie s cudzími ľuďmi…

januska12323
4. dec 2023

@kim_possible no, že také fórum je napríklad aj MK na to nepotrebuješ novú skupinu na messengeri

kim_possible
autor
4. dec 2023

@lindous hej máš pravdu že najlepšie to riešiť z očí do očí to bol len taký návrh lebo ja nechodím až tak často na MK takže ani neviem že niečo súkromné tu existuje a keďže chodím viac na FB tak som myslela že to bude lepšie ale rešpektujem vaše rozhodnutia a názory 🫶

lindous
4. dec 2023

@kim_possible tak vidíš, že sú tu ľudia, ktorí sú za, takže sa nenechajte odradiť - ja sa inak k týmto témam tiež rada vyjadrujem, keď už sa niekto spýta, aj keď ja by som sa nikdy nespytala, ale ta rada je väčšinou založená na tom, že treba proste komunikovať s partnerom…no a, teraz už o takejto možnosti na MK vieš, môžeš teda zvážiť aj túto alternatívu, myslim si, že keď už, tak viac ľudí sa pridá 😊

kim_possible
autor
4. dec 2023

@lindous ďakujem 🫶 bola by som rada keby taká skupina je aby ma tam niekto pridal alebo kde by som ju mohla po prípade nájsť?

bloger
4. dec 2023

Lepšie je to podľa mňa tu.