Vyšiel vám vzťah na diaľku?

16. jún 2023

mali ste zo zaciatku vztah aj na dialku par mesiacov, resp ked sa vam nedalo vidat a potom to vyslo a ste uz spolu, stastni? my sme nieco take zazili, zachvilu sa chystame spolu byvat, len tych par dni este vydrzat...ten cas ked sme si len pisali vo mne vyvolaval uzkosti...este i teraz nerandime ako na zaciatku, pred tym "odlucenim", ale uz zachvilu budeme moct...kazdy vztah je iny, ale je tu niekto kto bol s priatelom podobne, prezival tie pocity, ale oplatilo sa cakat?

dilino
16. jún 2023

Ano mali sme vzťah na diaľku do roka 260x2 km tam a nazad.Už sme spolu 19 rokov.Dá sa to všetko je o dôvere.

rurutiax
16. jún 2023

Ja som bola s priateľom 3 roky. Prvé 2 roky sme mali vzťah na diaľku, medzi nami 220km a vídali sme sa iba cez víkendy, keď sa dalo ostávala som u neho na viac dní. Po dvoch rokoch sme si našli spoločné bývanie a to bol kameň úrazu. Náš vzťah sa rozpadol ako domček z karát. Vôbec sme si nesadli. Nevydržali sme spolu bývať ani rok. U vás to samozrejme môže dopadnúť v šťastný koniec, je to o ľuďoch. Je to tak ako píšeš, každý vzťah je iný.

bolarazjedna
16. jún 2023

Prvý vzťah na diaľku nevyšiel, nemyslím si, že diaľka bola príčina, len ja som hola naivná, neskusena, postupne som prišla na to, že hľadám nieco úplne iné vo vzťahu....tam sme sa k spoločnému bývaniu nedostali...
Výsledkom druhého vzťahu na diaľku je čochvíľa 4 ročné manželstvo a 1 dieťa.

V oboch prípadoch sme boli od seba cca 150-200km a väčšinou raz do týždňa sa nám podarilo stretnúť.

autor
16. jún 2023

My sme neboli spolu par mesiacov, ale kazdy den sme si pisali, pred tym sme sa vidali raz za tyzden...a teraz sa nam uz bude dat byt spolu

divokykonik
16. jún 2023

Mužova sesternica sa dala dokopy s frajerom v Česku, potom odišla žiť do Poľska, on do Nemecka, prišiel covid, videli sa fakt málinko. Prežili tak niekoľko rokov a nakoniec sú spolu v Nemecku a žijú si ako dve hrdličky. Ale oni sa našli, taký kvalitný pár som dlho nevidela. 🙂

autor
16. jún 2023

@divokykonik ako da sa to, len ja uz chcem aby ten cas presiel, mam z toho uzkosti. chcela by som si s nim zivot uzivat, nebit osamela a o mna je zaujem, odmietam, lebo chcem byt s mojim. povedali sme si ale ze uz nebudeme mat taketo obdobie a uz budeme spolu, tak uz len vydrzat...

majlo1234
16. jún 2023

My sme mali prvy polrok cca tak. Ze za polroka sme sa len raz videli, boli sme od seba nejakych 2000 km, pisali ame si a volali. Tym, ze to bolo cerstve, dalo sa to.

euka210
16. jún 2023

S mojim sme boli 100km od seba, fungovali sme len na vecernych telefonatoch a obcas vikend ja u nich alebo prisiel on na vikend k nam. Sli sme na 3mes. snubenecke stretka 1xtyzden, spoznali sa viac, nic vazne sme na sebe nenasli. Po 1,5r ma poziadal o ruku, o pol roka svadba, vyriesili sme medzitym pracu a byvanie a sme spolu stastni skoro 13r ❤

minilla
16. jún 2023

My sme s muzom na zaciatku mali vztah na dialku 7 rokov. Delilo nas vyse 1000km. Vidali sme sa, ked sa dalo. Bud prisiel on, alebo som som za nim letela ja. Ostatne sme vykryvali Skypom a spravami. Zaciatkom juna sme oslavili 17-te vyrocie 🙂.

bennn
16. jún 2023

Je to úplne bežné... nevíde to tým, ktorí komunikujú až toľko, že hľadajú problémy a konflikty, alebo ktorí nedokážu odmietnuť niekoho v realnom živote, kto o nich prejaví záujem.

Iný vzťah som nikdy nemal. Jeden som mohol mať, vlastne dva ale ten druhý nedošiel takmer ani do začiatku komunikácie, a ten prvý sa nestal, pretože som bol psychicky nevyrovnaný ešte z prvého vzťahu na diaľku, ktorý bol môj prvý... škoda... ale teraz tiež čakám, že to už bude lepšie ešte tento rok a začne nový život.

vkatush
17. jún 2023

Mám kolegyňu, ktorá pred nejakými 15 rokmi žila s manželom na diaľku. On v Amerike a ona na Slovensku. Potom šla za ním po neviem či pol roku alebo roku. Šťastní spolu už asi 25 rokov, pre mňa ideál manželstva, keď ich spolu vidím. Zamilovaní, akoby len teraz spolu randili 😂

mjk40
17. jún 2023

My sme boli od seba asi 150 km, prvý raz po zoznámení cez net sme sa stretli asi po mesiaci, a potom už hádam každý týždeň cca. ďalší rok. Potom prišlo prvé dieťa a odvtedy sme spolu sedem rokov. Teda až tak veľmi na diaľku to vzťah nebol, ale ani na blízko.

terus00
17. jún 2023

Na diaľku to trvalo asi dva roky, kým som nedokončila školu, on bol v Anglicku. Boli sme spolu len 4-5x v roku, ináč Skype a spravy. Po skole sme už boli spolu a teraz sme manželia skoro 10 rokov. Všetko sa dá, keď sa chce 🙂

kik2022
17. jún 2023

Vyšiel. 😊 Najskôr sme sa videli len 1 týždeň za 2 mesiace, potom týždeň každý mesiac a teraz je to už našťastie každý víkend, lebo manžel už robí len na týždňovky. Samozrejme každý večer sme si volali s kamerou, takže sme boli v kontakte.

domiii99
17. jún 2023

Ahoj, mám rovnakú skúsenosť ak chces napis správu 🙂