Vyrovnávanie sa s rozchodom

lilstar111
10. feb 2024

Mám strašný problém sa vyrovnať s neverou , niesme v kontakte... veľmi sa ma to dotklo a keď nemám povinnosti som radšej zatvorená doma a nič sa nedeje. Fyzicky sa vobec necitim na ziadnu aktivitu. Snažím sa na to nemyslieť a si uvedomiť, že je cesta von ale je to strasne ťažké vstrebať. Čas lieči ale neviem kedy to na mňa príde, že mi bude ľahšie:( cítim sa veľmi v tiesni a mám úzkosť

Potrebujem trochu podporiť aspoň od vás, ak ste zažili niečo podobné... ďakujem

nazli24
10. feb 2024

ano, zazila som, online neveru od partnera dlhorocnu(/nevedela som o nej)hadky problemy peklo okolo toho, inak sme nemali ziadny iny problem, bol suknickar, balil kazdu poza moj chrbat, bolo to desive, kym som pochopila, ze to nema zmysel tak to trvalo dva cele roky. z toho sme spolu boli spolu 5 rokov, neskor sa z obrovskej lasky, stala zast a hnev nanho, a uz som ho vobec nerespektovala potom co som nasla jeho fejk zoznamky, profily, fotky zien v mobile, konverzacie o sexe, dokonca si dohadol stretka, nechapem ako som mohla byt taka slepa roky :( bolo to priserne. a niesla som to tazko, skoncila som v rukach psychologa, ale nepomohol mi. Boli to dodnes priserne. neskor som ho vsak uz ani vidiet nemohla. bolo to hrozne. to ponizenie a bolest a doteraz mi vypisuje nech sme spolu opat.

lilstar111
autor
10. feb 2024

@nazli24 to ma mrzí, aj moja situácia je dosť podobná

luciaruz
10. feb 2024

Ja som si vždy povedala: takýto clovek si absolútne nezaslúži moj smútok alebo slzy. Nikto ma nikdy nedostane na kolená. Všetko je to o nastavení. To ja napríklad NIKDY nedovolím, aby som takto dopadla po chlapovej nevere. Dvihni hlavu hore a prestaň venovať svoj čas a myšlienky niekomu, kto za to nestoji. Niekomu, kto ta má TOTALNE u r*ti !!! Akože halooo! Sebaúctu dievča! Ale zase nie každý to dokáže. Všetky kamošky mi zavideli vedieť takto fungovať.

lilstar111
autor
10. feb 2024

@luciaruz mne nechýba ale normálne ma napína z toho co on dokázal spraviť a žila som v klamstve

luciaruz
10. feb 2024

@lilstar111 to poznam. Mnohe z nas si tym presli. Clovek ti dokaze klamat do ksichtu cele roky. Bol to hajzel s dovidenia, ale mysel si tym zatazovat uz nebudem. Par dni ma to vzdy mrzí ale viac nie som ochotna

lilstar111
autor
10. feb 2024

@luciaruz najradcej by som zacala odznova uplne v inom meste alebo krajine

subartic
10. feb 2024

@lilstar111 čo ti bráni ?

lilstar111
autor
10. feb 2024

@subartic 2 roky ešte na výške

subartic
10. feb 2024

@lilstar111 no tak doštuduj a odíď. Dva roky je nič , ubehnu ako voda. A stačí úplne v inom meste.

lilstar111
autor
10. feb 2024

@subartic ani nevieš ako by som sa tešila keby nastane moment kedy naozaj mozem zmeniť svoj život...

nazli24
10. feb 2024

@lilstar111 a kolko ste boli spolu? a podvieol rrealne ci online?

subartic
10. feb 2024

@lilstar111 vždy môžeš zmeniť prístup k svojmu životu. Za každých okolností .

lilstar111
autor
10. feb 2024

@nazli24 aj aj

lilstar111
autor
10. feb 2024

@subartic áno ale treba na to odvahu ktorú hľadám ale raz sa k tomu dostanem, krok za krokom.

euie
10. feb 2024

Pises, ze chces odist do inej krajiny, ale studujes. Co tak ist na erasmus do zahranicia? Drzim palce.

domkakvet
10. feb 2024

@lilstar111 chce to len cas, najdi si nejaku zalubu, ktora ta bude bavit.

lilstar111
autor
10. feb 2024

@euie aj nad tým som rozmyslala ale neviem ci to financne zvladnem nepreplacaju všetko..

lilstar111
autor
10. feb 2024

@domkakvet ano mam viac veci co ma zaujíma, snad mi bude lepsie a zabudnem na bolest

euie
11. feb 2024

@lilstar111 skus este doplnkove stipendium, ja som 15rokov dozadu mala z SPP Hlavicka. Netusim ci to este funguje, ale mne to akoby pokrylo zvysne naklady.

belaaaaaaaaa
11. feb 2024

@lilstar111 Ahoj. Chce to čas. Prejdeš všetkými fázu smútenia. Možno nebudeš mať chuť ani byť, nebudeš mať chuť existovať. Aj to je v poriadku. No a potom si uvedomíš že už môžeš v pohode byť, ísť a nebudeš mať viac zlých pocitov. Zažije to veľa ľudí, či už žien a aj mužov. Taký je svet, takí sme my ľudia. Ver a viem, že sa možno niektoré vyjadria, ale je to môj názor, sú oveľa horšie veci ako nevera. Tomu ver. Jednoducho ľudia zlyhávajú. Nie sme dokonalí. Väčšinou sme skôr pudoví, no a nemusí to znamenať, že nás ten druhý nemal rád. Naučíš sa žiť tak aby Ťa to už nebolelo. Si viac silná ako si myslíš. Ver svojej sile.

lilstar111
autor
11. feb 2024

@belaaaaaaaaa rozumiem, snáď to preboli ďakujem