Vypisujú mi muži, ktorí ma nepriťahujú

23. máj 2023

Vypisujú mi dokola muži, ktorí ma absolútne nepritahuju. Fyzicky, rečmi, alebo chcú len sex alebo len vypisovať. Po troch rokoch single života narazím na muža, kde je konečne obojstranná chémia, cítim vážnejší záujem, druhýkrát v 26.rokoch dostanem od muža kvety, vie variť, piecť, dokonca lepšie ako ja. Ale opäť je jak cez kopirak jak moj bývalý - emocialne nedostupný, dokonca rozpráva tým istým štýlom ako on. Nežijeme spolu, nechcem to, kým si partnera neoťukám. Najprv pozornosť vkuse, teraz po pár mesiacoch skoro žiadna, keď mu vyčítam niečo na jeho spravani, urazí sa a nepíše aj 3 dni. Vraj to sa neuráža, ale nahnevá a že je lepsie, keď vtedy nepíše, lebo sa tým kontroluje, aby mi nenapísal niečo nepekne. On ma 34 mimochodom. Ľudia aj deti ma nazývajú peknou, starám sa o seba, pekne sa obliekam, aj keď sa často zameriavam na to, ako odstrániť svoje vady. Tričko S, nohavice M, snažím sa to schudnut, aby som mala postavu, ako kedysi. Chce spolu tráviť čas a nielen v noci, berie ma na výlety, ale nedotýka sa ma, bozkáva ma minimálne, max. pri sexe a dobre vie, že mi to vadí a že mi tým ubližuje. Už som mu to vyhodila na oči, ale on sa len tvári, ze to nie jeho jazyk lasky, síce takto presne to nepovedal. Nerozumiem, kde robím chybu, že neviem nájsť človeka, ktorý by sa ku mne správal naozaj dobre a zároveň ma fyzicky priťahoval. Netúžim po bad boyovi, ale po pozornom, láskavom muzovi, ktorý nebude hrať hry, klamať a ghostovať. Vonku vidím páriky ako chlap dvíha ženu, bozkáva ju a ten moj nič. Vidím aj páriky, kde chlap je ako prst a žena ma o 30kg viac ako ja/on, včera som takých videla a on sa k nej správa jak k princeznej. A toto vôbec nie je hejt na nich alebo na ňu, však to bola pekna zena, len ma to škrie o to viac, že ja mám síce menej kíl a neviem nájsť niekoho, kto by sa ku mne takto správal. Už som mu aj navrhla niekoľkokrát rozchod, že ak nie som, čo hľadal, nech ma nechá tak, nech obaja nestrácame čas, ale on stále, že chce len mňa. A ja ho mám fakt rada, veľmi ma priťahuje, tak mu to trpim, ale neviem dokedy..

panelacikova
23. máj 2023

tak ja som ešte nevidela muža dvihnúť ženu len tak - na ulici 😀 to ešte tak vo filmoch alebo možno na svadbe 😀

pribinak
23. máj 2023

Neviem či sa mi to podari napísať vystihne, ale podľa mna je problém v tvojej vlastnej sebahodnote
Máš tričko S, nohavice M. Čo tým chceš vlastne povedať? Lebo baby dobre vyzerajú aj keď majú veľkosť L či XL. A šťastne partnerstva majú baby čo nosia aj 2XL
Proste by som sa zamerala na to čo vieš ponúknuť okrem tela a čo vie ponúknuť on.
Ak nemáte nič spoločne tak potom ťažko

zmrzlinka2021
23. máj 2023

Ak sa ti to deje stále dookola, tak to vyzarujes. Si ľahko dostupná, nemusí bojovať o tvoje srdce a riešiš váhu a viditeľne veci namiesto tých ukrytych

autor
23. máj 2023

@panelacikova tak zobral ju na ruky chvíľu 😁Akože ok, pre niekoho je to moc a filmové a toto nevravim, že by mal/musel niekto robiť, ale iba poukazujem na ten brutálny rozdiel medzi nim a niekym iným..on mi málokedy da pusu a hnevá ma to, lebo viem koľkí muži by sa ma dotýkali či bozkávali radi, akurát oni by robili radi LEN to. Jednoducho vždy stretávam takých, čo mi chcú dať len sex a dotyky alebo potom takých, čo chcú aj niečo vážnejšie, ale naschval mi nedávajú dotyky/sex.

autor
23. máj 2023

@pribinak Chcem tým povedať, že muži si vyberajú ženy v prvom rade podľa vzhľadu a podľa reči okolia som pekna žena. A nechápem tvoj hejt voči ženám, čo sa o seba starajú, že nemajú čo iné ponúknuť. Mám čo ponúknuť. Rovnako ako tá žena s kilami navyše.

luccija
23. máj 2023

Nie je kontaktný, ale to neznamená, že Ta nema rád.
Tak ako Ti povedal ..on má iný jazyk lásky to, že Ta má rád Ti ukazuje iným spôsobom.

vanilkovazmrzka
23. máj 2023

Mala by si seba a svoj vztah prestat porovnavat. Z toho, co si napisala o aktualnom priatelovi, mi nepripada, ze by to bol nejaky katastrofalny chuj. Skus mu veci, co ti chybaju, podat neagresivnym a slusnym sposobom, mozno najdete kompromis, ktory bude vyhovovat vam obom. On si tiez moze vraviet, ze aku ma fajn a peknu babu, ale jak sprosta furia od neho furt chce prehnanu pozornost, a ked ju nema tak po mne steka jak nervozna civava….

autor
23. máj 2023

@zmrzlinka2021 Hm, keď sa vidím s ním len cez víkend, aj to nie cely víkend, alebo max. 2krat do týždňa, lebo on vela pracuje a aj ja pracujem a nie som nonstop pre neho na telefone, to znamená, že som ľahko dostupna?

pribinak
23. máj 2023

Fakt podľa vzhľadu? No ja neviem. To asi len takí chlapci.
Muži hľadajú na ženách niečo zaujímavé, čo ich priťahuje, nemusia to byt nevyhnutne kozy
Môže to byt napr aj zmysel pre humor, inteligencia, hlas, ale aj pery, usmev.
Lebo v mojom okoli sa dokonca vydala aj vozičkárka a má dieťa. A teraz budem asi sprostá ale tam sa o vzhľade asi veľmi debatovať nedá

Pozri, si mladá, nemusíš sa nutne viazať na chlapa ktorý ti nevyhovuje

zojazoja
23. máj 2023

A ty sa ho dotykas len tak sama od seba, prvá? Ako reaguje vtedy ak áno?

obleckodogymu
23. máj 2023

Podľa mňa niektorí jednoducho moc nie sú na pusinky, takéto romantické gestá a slová vsebecne. Ani ten môj taký nie je a tiež som až časom pochopila, že je to tak v poriadku a neľúbi ma o nic menej 😊pravdou je že ani ja nie som romantik a vyslovene mi vadia páry čo po sebe lezú na verejnosti, podľa mňa to patrí domov za zatvorené dvere..ale to už je iná téma😊skrátka to, že ti nedáva lásku najavo ako si ty predstavuješ, to ešte neznamená že ju nedáva najavo najviac ako dokáže 😊

adrianka2606
23. máj 2023

Realny zivot nie je romanticky film...

autor
23. máj 2023

@zojazoja Áno, robím to, lebo to veľmi potrebujem a on nereaguje. Jednoducho len drží. Málokedy mi to vráti späť.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
23. máj 2023

@obleckodogymu Ok, ak by nechcel nejak veľmi na verejnosti, nemusí, ale on to nerobi ani v súkromí, keď sme sami. A nie je to pravda.. lebo som sa ho pýtala aj na bývalé vzťahy. A viem, že ženu, čo ho podvádzala, si zrejme vážil oveľa viac. Lebo jej tie dotyky dával. A vraj veľmi ťažko znášal rozchod, aj keď boli spolu len mesiac.

megan777
23. máj 2023

@luccija mna tiez muz nedviha na ruky ako niekto iny by ma trebars kedysi,mala som takeho ako Ty hladas az moc dobry a krasny muz a ja sprostá som sa s nim nakoniec rozisla,teraz nie ze banujem,ale ked sa zamyslim tento moj ani zdaleka nie je taky,ale viem ze ma lubi,pred druhymi ma nepobozka,ale doma si ma vsima stale az moc a napriklad sa nechce fotit,hovori ze nie je model ako ja,mne ale nejde o to kto ako vyzera ale aby sme mali spolocne,krasne rodinne fotky,zial sa musim zmierit ze to tak nebude asi ako Ty sa musis zmierit s tym koho mas,ked si si ista ze Ta lubi .

megan777
23. máj 2023

Mozno je teraz opatrny,sklamal sa a boji sa niecoho aj ked nema coho,zazil rozchod ma respekt

domkakvet
23. máj 2023

Este mas malo rokov, ten pravy este pride.

obleckodogymu
23. máj 2023

@autorka v tom prípade sa možno len boji niekoho k sebe viac pustiť a namotat sa😊lebo do tej ex sa žiaľ si buchol viac ako chcel, tak sa boji...

zojazoja
23. máj 2023

@autor tak to je blbé. On " urazeni" na 3 dní, dotýkať sa tá nie, bozky nie...tak nie ste kompatibilní v tomto...je možné, že proste tudy cesta nevede a musíš hľadať takého, s ktorým budete na jednej vlnovej dĺžke.

autor
23. máj 2023

@obleckodogymu no vieš, on mi dokonca povedal, že ma lubi, priťahujem ho, ale nie je do mňa zaľúbený v zmysle, že si ma neidealizuje, vidí ma takú, aká som a že mi dôveruje, keď aj idem sama von. Ja ho tiež vidím takeho, aký je, takze zrejme tiež nie som prvoplánovo zalubena. Že keď býval v minulosti zaľúbený,bol veľmi žiarlivý, ťažko sa mu pracovalo a šibalo mu z toho. Že so mnou chce budovať vzťah, lebo vie, že ja som rodinne založená. Ale škrie ma, že k ženám, čo ho podvádzali na každom rohu, dokonca za nájom, sa správal lepšie. Niekedy ma to núti k myšlienkam, že by som sa mala začať správať rovnako ako jeho bývalé.

autor
23. máj 2023

@luccija Nie je kontaktný? A prečo vo vzťahu so ženou, čo ho podvádzala s viacerými chlapmi kontaktný bol? Ako vôbec môže niekto neopätovať bozk, dotyk niekomu, koho vraví, že lubi? Fakt tomu nerozumiem. Musím chlapa podvádzať, aby ma mal rád, lebo keď mu dám pusu, je si mnou príliš istý? A jedno ti poviem. Každá kolegyňa, ktorá bola falošná intrigánka, mala vždy dobrého frajera/muža po svojom boku.

canany
23. máj 2023

Ako by si pisala o mne a mojom priatelovi. On rovno povie, ze on nie je na take. Drzanie sa za ruky, bozkavanie, objatia. Tiez ma to mrzi a boli, ze to nerobi sam. On tvrdi, ze ani v predchadzajucich vztahoch taky nebol a tiez, ze ma ma rad. Nikdy nepovie napriamo, ze by ma lubil, ked sa spytam, da protiotazku A preco by som ta nelubil? No ja ti plne rozumiem a chyby som tiez na zaciatku hladala na sebe. Male prsia, ovisnuty zadok, 2 deti, same negativa som na sebe nachadzala na atd. Ale po roku a co som ho spoznala viac, som si uvedomila, ze on vlastne moze byt rad, ze ma mna a ze ja som top, co mohol stretnut. Pri tych jeho chybach by ho uz ziadna nechcela a uz neriesim seba a moje chyby. A preco som s nim? Lebo ho lubim, aj ked som mu uz viackrat navrhla rozchod, nech si najde tu, pre ktoru bude ochotny vyjst z tej svojej komfortnej zony, povedal, ze nechce. Tak co uz s takym chlapom, ja si moc nenavyberam, ty si mlada bezdetna, ak ta to ma trapit cely zivot, radsej zist z kratsej cesty

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
23. máj 2023

Ty žiarlis a neveríš si ..a si neista a potrebuješ dôkazy lásky, aby si bola spokojna
Veď ty nemôžeš vedieť aké to bolo, keď s ňou chodil mesiac ...si s nimi žila?on si vážil ženu, ktorá ho podvádzala?
Čím viac budeš tlačiť, tým horšie.Prestan stale vytahovat jeho bývalú vy ste vy každý vzťah je iný.
Ja som raz mala partnera, ktorý stále potreboval, aby som ho objala, nemohla som sedieť vedľa neho, aby ma nedržal za ruku prvé mesiace som si hovoril ok je zaľúbený...to sú začiatky... skratim to cítila som sa ako v okovach, nemohla som dýchať stále ako môj tieň.
Buď ber, alebo sa rozid on nemá také prežívanie ako ty.A ja mu verím, že radšej sa odmlčí ako sa s tebou pohadat

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
athom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzinka888
25. máj 2023

Pocet kil nie je smerodajne v tim ci ta bude mat chlap rad. To je tou dnesnou dobou, ze si vela zien mysli, ze najdu stastie a lasku iba vtedy, ak budu mat " dokonalu" postavu a vsetko ostatne. No " dokonala krasa " je pre kazdeho ina. Media nam vtlkaju do hlav urcity vzor krasy, no muzi nechcu mat doma barbinky, ci princeznicky, alebo kacicky. Vacsina muzov chce zenu do koca aj do voza. A taku co nema v hlave .... Takze necakaj, ze ked schudnes tie " nohavice" na S - ze sa nieco zmeni. Mozno sa musis zmenit ty teda svoj pohlad a naroky na muzov a pochopit, ze dokonaly muz pre teba nemusi byt princ na bielom koni, ale moze to byt aj ten "drevorubac" co posobi drsno, no v sukromi je laskavy a nezny.

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz