Vyhýbate sa niektorým ľuďom?

26. okt 2023

Len tak idete niekam von alebo obchod a stretávate ľudi , známych..stáva sa vám že sa niekomu akoby vyhýbate ? 🤦A nemusíte ich ani len vidieť? Či som ja len taká divná a robím to ..aj keď by som chcela s každým byť za dobre , mne sa to nedá

aeruginosa
26. okt 2023

To robí asi každý.😃

jamimo
26. okt 2023

áno vyhýbam... ale nie kvôli tomu, že chcem byť s každým za dobre. Ale preto, že nemám čas a náladu na hlúpe otázky, klebety, pripomienky...

autor
26. okt 2023

Akože pozrem sa a pozrela sa aj dotyčná ale išli sme svojou cestou ,😂🙈trochu blbé ale tak čo už

miadi
26. okt 2023

Nikomu sa nevyhybam nemam s nikym problem .

stanulienkat
26. okt 2023

Mozno spolocnost niektorych ludi nevyhladavam, ale ak uz niekoho vidim/stretnem, tak urcite pozdravim. Citila by som sa trapne a ako tupelo, keby som sa tvarila, ze sa nevidime/nepozname.

jamimo
26. okt 2023

@stanulienkat tak to áno... ale napríklad ak počujem pri odchode z bytu na schodisku protivnú susedu, počkám kým prejde po schodisku a až potom vychádzam z bytu. Viem, veľmi divné, sama som sa nad tým na začiatku zamýšľala... Teraz už nie. Je to tak lepšie 😉

bloger
26. okt 2023

Snažím sa byť ku každému slušný. To ako sa on zachová je na ňom.

miskakyska
26. okt 2023

Vyhýbam sa hlavne ľuďom "kde ideš, načo ideš,kde si bola, čo si bola a načo si bola,a kde si bola toľko a prečo si tam toľko bola a blabla ..

grof_monte_christo
26. okt 2023

Vekom sa zoznam ľudí, s ktorými chcem tráviť čas, skracuje a naopak, ľudia, ktorých síce nemusím, ale ich náhodou nestretnem, mi žily už netrhaju.

muchotrafka298
26. okt 2023

Ano vyhybam, hlavne tym toxickym a takym,co na mna prenasaju negativnu energiu. Pozdravim, idem dalej. Pokial je to rodinny prislusnik, obmedzila som navstevy-

mane01
26. okt 2023

Nuz, kvoli tomuto byvam v meste… aby som to nemusela robit 🤷🏼‍♀️… tu znamena znamy naozaj len znamy. Nikomu ty ani nenapadne vypytovat sa ma kam idem a preco (a podobne veci) ako to bolo kedysi v malom meste…

mikadooo
26. okt 2023

Pravdaže 🤭. Na niektorých ľudí jednoducho nemám čas a energiu, ak sa to dá v medziach slušnosti, tak sa im vyhýbam 🤭.

joesvk
26. okt 2023

Určite nie si divná. Bolo by skôr divné,keby si si sadla s každým.

jamimo
26. okt 2023

@miskakyska áno aj ja, presne toto je hlavný dôvod 👆 Neokrôchanosť niektorých ľudí nepozná hranice. Hitparáda top otázok od susedy a okolia: Prečo máte 3 izbový byt, keď nemáte deti? A nad adopciou ste nerozmýšľali? Máte auto na leasing, či hotovosť? atď, atď, atď...

mamelka
26. okt 2023

Vyhýbam sa klebetám. A tie čo sú lepšie ako obecná kamera/ci rozhlas,tak nedávam im šancu aby zo mna vymackli info. Tomu kto o mne rozširuje svoju pravdu(aby som sa mohla časom o sebe konečne opäť niečo dozvediet)😂
Vždy ale slušne pozdravím a tým to končí.
Ja osobne ani nechápem, prečo keď príde rodina tak má potrebu riešiť financie, čo konkrétne koľko stálo. Muž poviem neviem, to vie manželka a mňa sa už nikto radšej nič nepýta 🙈😂

mamelka
26. okt 2023

Ale ,,milujem,, plural🙈😂idem s Máriou a len počujem,,vy ste ale vyrástli,,🤦‍♀️😂 tak slušne poďakujem a ideme ďalej

bluka2
26. okt 2023

@mamelka možno jej vykaju 😀

mamelka
26. okt 2023

@bluka2 no zas taka panička nie je 😂😂😂 ešte si zvykne a co potom

euka210
26. okt 2023

obcas, ked viem, ze ten clovek je utarany a ja nemam vtedy cas a naladu, ale vacsinou s ludmi nemam problem

mladena
27. okt 2023

Ja si pamätám keď som asi ako 16 ročná krátko chodila s jedným chlapcom a poznala som aj jeho kamaráta s priateľkou ktorí boli úplne v pohode, lenže ten kamarát neskôr pracoval u nás v takých malých potravinách a ja neviem prečo keď som ho tam videla snažila som sa mu vyhnúť alebo som dúfala že tam práve nebude. A raz som ho stretla vonku, dali sme sa do reči a hovorím mu že som ho dlhšie nevidela v tých potravinách a on úprimne že lebo keď ma zazrel ako tam idem tak sa radšej schoval dozadu a že nevie prečo 😀 tak som si vtedy prvý krát tak riadne uvedomila že aj iní majú rovnaké pocity 🙂