Vyhľadávanie žien na internete

aneta43
25. aug 2023

Zdravím žienky, mám takýto problém. S priateľom sme spolu 8 rokov,nikdy som to nejako neriešila. Avšak začala som si všímať že si do kúpeľne berie so sebou mobil pod zámienkou púšťania si hudby. Následne majú s ,,chlapcami '' chat o futbale, avšak v tom chate sa futbal rozoberá sporadicky. Fotky nechutných ľahkých žien, spoločne kamarátky, infulencerky z instragramu, ktoré následne sleduje na IG. Problém však je že to sleduje vedľa mňa,dievčatá pridajú storička, a on ako taký psík si ich pozerá vedľa mňa. Ležime spolu v posteli, a on to bez hanby pozerá. Profily ktoré sleduje na instragrame sú vraj cestovateľky, a iné zaujímavé profily .Cestovateľske fotky sú asi také, že na každej je polonahá a v pozadí sa javí akože nejaký New York. Keď som mu povedala, že mi to vadí vysmial má, vraj si vymýšľam atď. Vraj to robí každý chlap.
Ako by ste sa správali v danej situácii ? Som maximálne ponížená a nejako sa z toho neviem dostať ani sa nad tým preniesť. Čo by ste robili vy ?
Veľmi ma to mrzí, keďže takéto problémy riešime ako relatívne mladí ľudia bez záväzkov.

katarinka89
25. aug 2023

@aneta43 opustila ho....

domkakvet
25. aug 2023

@aneta43 tiez som za rozchod.

iv007
25. aug 2023

Nevyzrety jednoduchy clovek. Zacina to sledovanim, pokracuje vypisovanim a konci neverou.

aneta43
autor
25. aug 2023

A este ma vysmial, že to nie je pravda. Po paru dňoch čo som mu to vyricala sa ešte tvári ako keby sa nechumelilo.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
26. aug 2023

Vidiš, toto ti vadí a niekomu trojka nevadí

mrva
26. aug 2023

@aneta43 nevyzretý truľo

patricia255
28. aug 2023

@aneta43 robí ti vedome naprieky. Tebe sa to nepáči a on s tým ďalej pokračuje a ešte sa ti vysmeje.
Jedna vec je pozrieť sa, ale zas každý deň vedľa ženy si pozerať polonahe krasavice na IG mi príde fakt hnus...

Moj priateľ to nerobí, ani nesleduje takéto cundry jednu za druhou...

Vážne si s ním o tom pohovor a ak mu to bude jedno tak aspoň uvidíš ako mu na tebe záleží