Vydržal vám vzťah na diaľku?

1. aug 2024

Ahojte je tu niekto komu vydržal vzťah na diaľku?
Spoznala som sa s jedným chalanom už dlhšie si píšeme a klape to vo všetkých smeroch rozumieme si, máme spoločného dosť a o tom ako nám to klape v posteli ani nehovorím😅 cítime sa jeden pri druhom naozaj príjemne vie ako sa správať ku žene je naozaj zlatý, milý, vie čo sa patrí, no bývame od seba 4hod a 30min cesty autom čo je naozaj veľa 😔 začiatkom budúceho roka pôjde možno bývať ku mne do mesta kvôli práci...máloktoré vzťahy na diaľku vydržia, tak som zvedavá koľko vás tu je a aké máte skúsenosti, chlapa až takto ďaleko som ešte nemala max hodinu autom...

cookie29
1. aug 2024

A ako dlho ste spolu? a ake mate plany?
Poznam pary, kde vztahy na dialku funguju ale teda spolocne byvanie nie. Muz je kamionista, alebo namornik a chodi na turnusy atd. Ale ked bol jeden cas doma, tak sa skoro rozisli. Proste im vyhovuje ta "dialka"

zuzanita1609
1. aug 2024

My sme to dali,boli sme odlúčení skoro rok. Mať vzťah na diaľku niekedy prináša výhody,podľa toho ako ste na seba nastavení. Keď sa rozhodnete spolu žiť, bývať,potom sa stáva ,že niekedy padnú ružové okuliare, aký je ten úžasný ,začne ti niekedy vadiť,že už len dýcha vedľa teba (srandujem)😁. Všetko má svoje plusy a aj mínusy. Vždy záleží na tom, či je to tá "pravá láska nebeská"a či ťa toleruje aj pri veciach, ktoré dvíha tlaky 😉.

crazy_cat_lady
1. aug 2024

je to velmi individualne, mne napriklad vztah na dialku nevyhovoval, este ked som bola mladsia, tak som to az tak neriesila, lebo som studovala/brigadovala a asi som mala ine priority, ale teraz si neviem predstavit, ze by som mala partnera/manzela, s ktorym zijem na dialku, citila by som sa v tom vztahu dost osamelo, ako keby som mala len nejakeho kamarata, ktoreho vidim raz za cas 🙂

samozrejme to zavisi od toho, ako dlho by takyto vztah trval, ak by ste sa po polroku/roku mali zostahovat spolu, tak to zase nie je taka dlha doba, ktora sa neda vydrzat, ak mas pocit, ze vztah ma perspektivu 🙂

ssimusska
1. aug 2024

Mám vztah na diaľku a funguje. Ja študujem vš na sk, priateľ býva v cz. Teraz keď mám voľno zo školy som s ním v cz, kde som si našla brigádu. V októbri budem zase k nemu len dochádzať, keď bude čas a on tak isto, kedže pracuje na tpp. Po škole sa plánujem presahovať. Este že ma čaká posledný ročník. 😁

autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
1. aug 2024

Babule ja sa bojím toho, že ho to písanie prestane nejak baviť, alebo že tá diaľka nás nejak rozdelí chápete? Resp, že ho omrzím...ale zas nepoznáme sa až tak dlho a videli sme sa zatiaľ 3x len tak na druhu stranu si myslím, že snáď to na omrzenie nebude 😐 tento týždeň sme mali byť spolu, ale obidvaja ležíme doma v horúčkach..

wintery
1. aug 2024

Tvoj priateľ je ten z dovolenky? Včera tu bola taká téma. Ak si to ty, tak jedine vyčkať, ako sa to vyvrbí, omrzieť ho môžeš aj keby sa postavis na hlavu, niekedy to neovplyvnis bohužiaľ. Buď len prirodzená a správaj sa podla pocitov, nie podla toho, ci je správne mu odpísať o 5 hodin alebo o 5 minut.. a uvidis, ci ten chlap stoji za to a bude mat zaujem o teba aj o 3 mesiace. Ak nie, tak nebol ten pravý 🙂

autor
1. aug 2024

@wintery áno gen z dovolenky 🙂 máš pravdu