Vyčítanie môjho nepríchodu na oslavu

17. aug 2023

Sesternica slávila 40 rokov a bola som pozvaná na oslavu aj na z mojimi rodičmi..Moji rodičia prišli len ja a ešte naša teta sme neprišli..Za to na druhý deň oslávenkyňa mi vytkla že prečo som jej nedala vedieť že neprídem aspoň nemusela na nás prerobiť na každom 50€ menu ktoré zbytočne zaplatila na každého kto neprišiel a nedal aspoň deň vopred vedieť..🙈 Pretože som sa jej omluvala pretože oslava bola v sobotu a ja som v piatok oslavovala s kamarátkou jej 30 takže som bola aj opitá a po opici sa mi nechcelo ísť na oslavu..A sesterka vyčítala to že až tak som sa jej na oslavu nechystala keďže som si šla na disco atď a že na ďalší krát už vie koho nevolat 🙈.. Čo si o tom myslíte?

bubobubo29
17. aug 2023

V tomto prípade má sesternica pravdu, je veľmi slušné, keď viem že niekam neprídem a ten človek objednal miesto a menu aj pre mňa dať vopred vedieť že neprídem. Jej výčitky sú opodstatnené pretože si určite o jej oslave vedela vopred.

evika80
17. aug 2023

Ze ma sesterka pravdu a hneva sa pravom.

zdenka11081983
17. aug 2023

Ze si troll. U mňa by si už ani na kávu neprišla, nieto na oslavu...

deti95060810
17. aug 2023

že to moc sesterka prežíva... však jedlo jej zabalili domov tak aký problém...

thereisabear
17. aug 2023

Že sesternica má pravdu.

petulda333
17. aug 2023

Tak sa nato pozri opacne. Ty robis oslavu a 2 ludia nepridu a nedaju vediet. Ty zaplatis ale za 2 porcie aj tak. Urcite by si bola nadsena,ze?!

saxana000
17. aug 2023

Keby ta zrazi auto a lezis v nemocnici je to nieco ine.ty si sa na nich vedome vys#ala radsej ruka hore s kamoskami a ani si nedala vediet..maju plne pravo sa hnevat..

belaanabela
17. aug 2023

Že si Ťapa.....a nie veru toto sa nerobí, . ,

viestta
17. aug 2023

Ze ti chybaju zaklady slusneho spravania. Ked nepridem, ta sa ospravedlnim, hoc aj v den oslavy sa ospravedlnim a zaroven zablahozelam. Si proste tapa nevychovana, no co uz...

jaskolka
17. aug 2023

Ty si sa "omluvala"? Toto slovo mi až oči trhá, to len na okraj.
A po druhé, sesternica mala pravdu. Mala si jej dat vopred vedieť, alebo nemala si sa teda opiť ako doga, až tak, ze si nebola schopná ísť na oslavu na druhý deň. Toto určite nebol nejaký vážny dôvod.
Nediv sa, ze nabudúce ta už nepozve.

petulda333
17. aug 2023

@deti95060810 no dakujem pekne. Za tu sumu ktoru zaplatila za tie 2 porcie,si doma uvarim omnoho viac. Cize ano,nahnevalo by ma to. Zvlast pre taky hlupy dovod

katarinka89
17. aug 2023

Ze ma pravdu.

lolitka25
17. aug 2023

Sesternica ma pravdu. Od teba to bola maximalna drzost a nevychovanost. Ja uz by som ta ani na vodu z vodovodu nepozvala

h2
17. aug 2023

Myslím si o tom, že si si to vymyslela. Neverím, že by si sama na seba nabonzovala, že si sa ožrala.
Ak je to náhodou pravda tak sesternica má jednoznačne pravdu.

moonlight1210
17. aug 2023

Ma pravdu.
O oslave si najskor vedela dopredu.
Dala si prednost kamoske. Co by nevadilo, keby si sa tam krotila a pila hlavne nealko, lebo vies, ze na druhy den ides na oslavu inde.
Keby si rozmyslala a neopijala sa tam, tak zvladnes obe oslavy, a teraz sa nemusis citit dotknuta, ze ti nieco vycitaju.

Budes rada, ak ta este niekedy pozve. Ani ja by som s clovekom, co ma taketo “dovody” neprist (ani nedat vediet dopredu, ze teda neplanuje prist) viac nepocitala.

derdia
17. aug 2023

Vykaslala si sa na to, ze sesternica pre teba nachystala, zaplatila a chcela ta tam mat.
Slusnost kaze dat vediet, ze neprides. To ze ty to nepokladas za podstatne je jedna vec. Ale sesternica ma pravdu.

sense
17. aug 2023

Predpokladám ze o oslave si sa nedozvedela v sobotu ráno. Takze ak si vedela ze pôjdeš chlast at s kamarátkou a v sobotu budeš nepoužiteľna mala si sa dopredu ospravedlniť a potom dodatočne zablahozelat
Ak ta kamarátka zavolala v piatok večer oslavovať a vedela si ze v sobotu si pozvaná na oslavu nemala so sa opiť tak ze si nevedela v sobotu fungovať.

Ja by som osobne cirkus nerobila ale teda hnevalo by ma to tiež.

hladamematku
17. aug 2023

Že si nezodpovedná a sebecká

jj298
17. aug 2023

Ako sesternica by som bola vdacna ze mam seriozny dovod sa na teba vysrat. Taku sesternicu k hovnu, ktora sa ozerie do nemoty by som netuzila mat.

petamich
17. aug 2023

ze ma sesternica pravdu a uz by som ta na ziadnu oslavu nepozvala 🙂 potvrdit pozvanie a neprist, lebo si sa ozrala 🙄

martul
17. aug 2023

Sesternica má pravduw. Už keď si sa išla ožrať s kamarátkou tak si jej mohla dať aspoň vedieť nech stornuje porciu.

martul
17. aug 2023

@deti95060810 a keď by takto neprišlo 10 ľudí tak jej nabalia domov všetko, natrepe do horko ťažko do chladničky a bude sa s tým napchávať donemoty?! Slušnosť je kde?

janetinka27
17. aug 2023

pribeh zo zivota, ale myslim, ze tento clanok je tu beznadejne vymysleny ako mnoho inych na vlas rovnakych z jedneho pera
odpoved na otazku: ano, mala si dat vediet a mohli zrusit pre teba jedlo - aj ked 50e sa mi zda dost na beznu oslavu

h2
17. aug 2023

@janetinka27 Mohol v tom byť obed, večera, torta, dezerty, slané pochutiny, alko, nealko... V pohode 50€ na osobu, ak to bola veľká oslava typu svadba.

janetinka27
17. aug 2023

@h2 mohla, aj pri mensom pocte chodov, hlavne ak je to v nejakom lepsom zariadeni. ale pisem, ze sa mi to zda dost na beznu oslavu - 40 mi pride "bezne" (hovorim zo svojho pohladu)

marryen
17. aug 2023

@janetinka27 práveže 50 e je normálna cena. Ak sa bavíme o hlavnom chode,prípitok,káva a večera.

melanta
17. aug 2023

Ty kde žiješ? Na opustenom ostrove a teraz si sa zrazu ocitla v civilizácii? Pretože ak máš okolo 30 rokov (keďže si bola na kamoškinej 30), tak už by si mala mať toľko chochmesu a vedieť, že sa dá byť na oslave aj bez toho, aby si sa ožrala a keď už si ten typ, že sa ožieraš, tak by si v tvojom veku mohla vedieť, čo je slušnosť a tá velí ospravedlniť sa, ak viem, že neprídem niekam, kam som pozvaná, a za čo hostiteľ platí.

o__o
17. aug 2023

No a ty si o tom co myslis? Ze sa vlastne nic nestalo a sesternica sa hneva nepravom? 50€ hore-dole..

simca06022011
17. aug 2023

ze sesternica ma pravdu, vedela si, ze mas ist na oslavu mala si sa v piatok krotit a ked nie mala si dat vediet ze neprides... a ked uz, tak rodica to mohli alebo ty vyrovnat, nech nie je skodna na tebe.

petulda333
17. aug 2023

@martul ja som 2t dozadu piekla tortu kamoske na krstiny. Po nich mi vravi,ze z 20 ludi neprislo 9 🙈 a ani nedali vediet. No hroza