Vsetci mi idú na nervy

26. máj 2024

Asi som sa prisla len vyrozpravat. Mate obdobia ked vam vsetci idu na nervy? Irituju ma ludia ako stale vyplakavaju. Napr. kamoska mi dnes poslala foto ako sa porezala na prste. Potom mi pisala ze ktovie ci sa vobec preberie tak jej je zle od prsta. Pritom sa neporezala nejak tak ze velmi. Dalsia kamoska vyplakava ze nema peniaze ale pritom v zivote nepracovala ma ZTP ale ma problem s ocami. Nosi okuliare ale nie je ze nevidiaca aby nemohla pracovat. Ruky a nohy ma zdrave. Poslednu dobu ma normalne vytacaju niektori ludia ako len vyplakavaju.

imriska986
26. máj 2024

Ano mám, veľmi dobre to poznám… začala som robiť sport a už s tým problem nemám 🙂

amy2807
26. máj 2024

Že všetci ?..ja mám dni keď ma vytočí aj to že ráno vyšlo slnko...

lindous
26. máj 2024

Áno, mám také dni, zväčša hneď potom prídu moje dni a ja som len taká, že "aaaahaa"... ale snažím sa vedome pracovať s tým, že to je väčšinou proste PMS, tak aby to neschytali zbytočne ľudia okolo mňa 😂 inak, trochu sa musím zastať prvej kamošky, mne je z akéhokoľvek úrazu a krvi riadne zle, stačí malé porezanie a mne je na odpadnutie, nemôžem si pomôcť 😅

imriska986
26. máj 2024

@amy2807 hej mala som to presne tak :DD teraz sa nad tým len usmievam…. Nájdi si sport, nejakú zábavu, napríklad aj videohry ak hrávaš 🙂 chod sa prejsť… sama bez telefónu… alebo proste skúsiť nejaký tréning? Crossfit, spoločný kruhový tréning, Loptove hry, čokoľvek 🙂 stojí to za to a uvedomíš si 50% veci.

luccija
26. máj 2024

Anooo.Stava sa zo mňa popudiva žena v strednom veku😝sú dni kedy mám chuť sa prihovoriť len k psovi.Teba skôr zaťažujú ľudia svojimi prkotinami.
Ale poznám to.

autor
26. máj 2024

Ja ani nemam PMS a aj tak ma to uz vytaca 😂 ved ked sa chcem mat lepsie idem do prace a nie poberat 300€ invalidku a sediet doma a vyplakavat. Jednoducho mi velmi zacali ist na nervy ludia co sa len stazuju a nerobia nic preto aby sa mali lepsie. Aj ta kamoska s tym prstom stale vyplakava ze ju nieco boli a ze ju nebavi robota. Asi je to vekom ze mi vsetko zacina ist na nervy a hlavne veci ktore sa naozaj daju zmenit. Ja si napr. neviem predstavit svoj zivot bez prace a pocitat kazde €. Zijeme len raz aj partnerovi som povedala ze kedy si chceme uzit zivot? Na starobu? Jasne ze teraz ked sme mladí aby sme v starobe ak sa jej dozijeme mali naco spominat. Ja si ani nechcem predstavit ze na smrtelnej posteli ked si budem premietat svoj zivot si poviem ze vlastne som nic nezazila lebo som bola leniva nato aby som pracovala a mala sa dobre. Ja viem ze peniaze nie su vsetko a ani pre mna nie su priorita cislo jeden ale to ze ja som z velkej rodiny a teraz mam len jedno dieta tak sa snazim dat aj sebe aj malemu co som ja nemala. Dovolenky, vylety a proste zit a uzivat si zivot.

alexis617
27. máj 2024

Aj mne idú určity ľudia na nervy vyplakavajú že nemajú peniaze ale sú lenivý pohnuť zadkom a zarobiť si vlastnou snahou stále sa len sťažujú že na nič nemajú a že všetkých ostatných už povišlili len ich ešte nie

yvanyta
27. máj 2024

Ako keby som to ja pisala... úplne mi ľudia idú na nervy.

tamtamka26
28. máj 2024

no na totálku... celá ja. najhoršie je, že pracujem s ľuďmi a vyžaduje sa odo mňa milota, úsmev, komunikácia.... 🙄 ale keď vstanem hore zadkom, mám pocit, by som si ten úsmev mala nakresliť. mňa napr. vytáča, že upratovačka v našej firme sa zaujíma o to, o čo nemusí (čo väčšinou ani mňa netrápi a to mám inú pozíciu) - napr. čo riešil šéf s tvojou vedúcou? kde je tá a tá kolegyňa? a tá kam išla na dovolenku?? bohaaaaa!!! veď čo im robí dochádzku, či čo?? 😨