Vrátili sa mi spomienky

mesiacikluna
31. dec 2022

Ahojte, mám problém minulý rok na prelome novembra/decembra som si začala písať s nejakým chlapcom cez instagram a počas decembra, januára a februára sme boli v kontakte každý jeden deň a on so mnou zdieľal celý svoj deň lebo vždy ked som ja išla do školy a on do práce tak ráno som si vždy našla od neho správu alebo niečo kde mi prial dobré rano alebo mi niečo odfotil napríklad čo robil v práci a tak (proste všeličo doslova ....každú blbosť ) a len dodám, že som ho to nikdy nežiadala on stým začal sám a dokonca mi aj každý alebo skoro každý deň poslal aj nejakú svoju osobnú fotku a mne to aj bolo divné lebo som nič také nezažila ale nevadilo mi to len som nechápala prečo až takéto extrémy.
A asi niekedy ku koncu januára sme sa prvykrát stretli a bolo to fajn, sme sa prešli a pokecali a potom sme sa opäť stretli a bolo ešte lepšie a stále sme boli v kontakte a mne sa začal aj páčiť lebo robil isté veci čo zneli tak akoby mal záujem o niečo viac ako len kamarátit sa so mnou, lebo ešte predtým ako sme sa 1x stretli sa ma pýtal ,,Nepremýšľaš niekedy o chlapcoch? že by si nejakého chcela?" a ja som nikoho ešte nemala a odpísala som mu len, že ,,teraz by som sa chcela venovať škole" a cítila so, že že niečo nie je okej ale potom sme sa možno týždeň na to dohodli na prvom stretku. A dokocna na druhom stretnutí sa ma pýtal ,,nepredstavuješ si niekedy, že sme spolu? " a jas som povedala, že ,,no ja neviem lebo ja som ešte nikoho nemala".
A naše tretie stretko bolo v kine a bolo všetko pekne a tam došlo aj k veciam ako dotyky, aj mi často hovoril, že krásne (je mi to kus trápne) voniam a naklánal sa ku mne v kine aj ma tam ...no šteklil a celkovo boli to také prvé dotyky a potom ked sme išli ešte na čajík a zveril sa mi stým, že mal nejaký vztah na dialku s niekym a že už je koniec ale že sú v kontakte a že stále k nej niečo a citi a bla bla bla....
A na druhý deň po kine bol taký divný, nenapísal mi ani nič a dokonca sme si aj každý den priali dobrú noc a j ráno a prestals tým a potom mi v pondelok napísal, že ,,uberme lebo, ež si uvedomil, že vyzeráme ako vo vzťahu" a mne to bolo divné lebo on predsa robil veci čo vyzerali akoby sme mali vztah alebo že by chel niečo viac a ja som reagovala kludne a napísala, že ,,dobre" a potom nič a nakoniec mi okolo tertej len tak napísal, že ,,ako bolo v škole/ako sa má?" no bolo mi to divné ale tak odpísala som normálen a potom začal kolotoč toho, že som nevedela čo sa stalo a ešte 3x sme sa potom stretli ale on bol taký divný lebo striedal obdobia a to trvalo asi 3 mesiace že jeden týžden písal veľa a další malo a ja som sa nevedela nastaviť i ked celý čas som sa nevedela na neho nastaviť ale pred tým ako sa zmenil bolo je chovanie aposň rovnaké a mohla som vedieť čo očakávať.
a ked som sa ho pýtala, že čo sa stalo tak mi to povedal, to že,, som sa mu páčila a že sa ma chcel opýtať či bys me spolu neboli ale že zistil, že máme až príliš veľa vecí spoločných a že by sa bál, že by nám to nevyšlo alebo že stretlol niekoho ,,lepšieho" a nechcel by mi ubližiť a že miluje bývalku....a ešteže som až príliš milá a že ma nechce skaziť či čo".
A nakoniec ma dosť svojím chovaním hneval, lebo bol taký divný a potom sme sa posledný krát streli a ja som mu povedala svoje a dala mi najavo, že mi jeho chovanie vadí a, že si myslím, že ma chcel vziať klinom a že ma len chcel vodiť za nos,ale prinzám sa že v konečnom dôsledku ma toto čo sa stalo neprekvapilo lebo ja som s takýmto scénarom rátala a on sa vyplnil.
ale potom som asi tak 3 mesiac bola v pohode ale teraz v decembri sa mi na neho vrátili všetky spomienky a sú to asi dozvuky toho že sa mi páčil :( a neviem ako ho dostať z hlavy lebo viem, že už vyše polroka nie sme v kontakte.
Asi len potrebujem nejaké povzbudenie alebo niečo :(.

dadis
31. dec 2022

@mesiacikluna Kolko mas rokov a kolko bol starsi ten muz?

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

@dadis ja mám 19 a on 22

lavinis
31. dec 2022

Je to pasé, move on.

dadis
31. dec 2022

@mesiacikluna Divne, mne pride, ze si mladsia a aj tie reci o predstavach, ze ste spolu - cele mk to pride take pedofilne 🙈...ak mam on 22 - tak ruku od neho prec, sprava sa velmi divne, akoby mal nejaku diagnozu alebo psychicky problem.

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

celkovo mi bol divní lebo on sa vkuse na mňa v tom kine aj pozeral a bolo mi to divné neviem

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

chcela by som ho dostať lebo ako bolo písané páčil sa mi, a neviem či to bolo umýselné z jeho strany že ma chcel takto odkopnúť alebo to neplánoval ale stalo sa :(

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

i ked asi bola chyba, že som to skôr neriešila možno som ho mala konfrontovať a opýtať sa o čo mu ide lebo sa neviem nastaviť

januska12323
31. dec 2022

Toto mi znie ako vzťah dvoch 14. ročných a nie dospelých ľudí. Kašli naňho.

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

@januska12323 ved toto tiež mi to tak pripadá ale aj napriek tomu že mi bol divný tak sa mi proste po čase začal aj páčiť :(

bloger
31. dec 2022

Možno len chcel zažiť aké to je byť milovaný. Vdaka tebe to mohol zažiť. Bola si pre neho takým svetielkom nádeje. Uvedomil si však, že ti nechce ublížiť. Je to také sybolické, že nad tým uvažuješ na konci roka. Zrejme je to znamenie, že by si mala túto kapitolu života uzavrieť. Prijať fakt, že to takto malo byť. Ukázala si mu, že aká môže byť láska. Verím, že ho táto skutočnosť zmení. Zažili ste obaja niečo krásne.

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

Oooo a ečte dodám, že tesne pred tým ako sme išli do kina sa ma pýtal ,,máš rada kvety ? akože kyticu?" a ja, že ,,ano" a on odpísal, ,,dobre len sa Pýtam" a potom sme spolu volali a pýtal sa, že ,,aké máš rada kvety? " ale samozrejme nič mi nedoniesol :D akože mne to nevadí len je to také celé divné

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

@bloger tak mne to príde tak akoby on nebol zrelí na vzťah a nevedel čo chce a proste len skúšal ale zase za jednu vec som mu vdačná a to za to, že kedže som mu vlastne vynadal tak mi pomohol aby som sa naučila byť asertívna a postaviť sa za seba a už s tým nemám skoro žiadny problém

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

a a ešte mi povedal, že preto mi to napísal po tom kine lebo že to vyzeralo už ako rande či čo a pritom on ma pozval do kina

bloger
31. dec 2022

@mesiacikluna Presne tak potreboval mať skúsenosť s láskou. Nebol určite pripravený.

lucka_ke
31. dec 2022

ozaj máš 19? lebo správanie mi sedí tak na 13

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

@lucka_ke predstav si že mám 19

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

@lucka_ke vieš ja som ešte nikoho nemala a bola prvá taká ,,láska" alebo niečo na štýl pokusu o niečo viac

sima338
31. dec 2022

ježiš ženy niektoré, veď má 19, ja som tiež v 19tich nemala žiadne extra skúsenosti s mužmi, zažila to prvýkrát, tak preto také rozpačité pocity, je to pre ňu nové. @autorka, kašli naňho, je to divný chalan, tiež ešte nevie, čo so životom, aj by sa chcel snažiť, aj to vyznieva z jeho strany tak čudne až trápne, ty nemáš skúsenosti, tak tiež nevieš, ako reagovať. Buď rada, že máš od neho pokoj, nájde sa taký, ktorý ti tie kvety donesie a nebude mať ani blbé reči. Daj tomu čas, zober si toto ako takú prvú skúsenosť a hotovo.

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

@sima338 dakujem. Vieš ja som ešte nikdy nikoho nemala a prvyrkát som zažila niečo ako flirt a prvykrát som sa takto stretla s chlapcom vždy som sa len kamarátila s dievčatami a on bol prvý chlapec v mojom živote a ani on nie je skúsený lebo jediné čo ,,mal" bol ten jeho divný vzťah na dialku čo ani nie je vztah lebo oni sa nikdy osobne nevideli a s jeho akože bývalkou som sa kontaktovala a všetko jej povedala a ona mi odpísala, že jej urobil tiež to isté že ju po čase odkopol :(

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

@sima338 a ano ja som si veľa vecí uvedomovala aj počas toho ked sme ešte boli v kontakte a veľa vecí mi na nom nesedelo a asi som to mala riešiť inak ale zase bolo to prvýkrát a nevedela som a nič také konkrétne sa nestalo bol to len čisto môj pocit a ano som rada že som sa ho zbavila a snažím sa to brať ako skúsenosť a uvedomovala som si a j si uvedomujem, že aj keby sa ma opýtal či by sme spolu neboli tak aj tak by som sním bola nešťastná a on by mi aj tak bol neverný :( a on si aj tak súčasne písal aj so svojou bývalkou a s o mnou čiže balil dve ženy naraz a plus mám podozrenie že tam boli aj dalšie i ked to poprel ale neverím mu

dadis
31. dec 2022

@mesiacikluna Je mi luto, ze prave na prvykrat si musela stretnut takeho divneho typka. Urcite to takto v skutocnosti neprebieha. A nikdy, ale nikdy nekontaktuj byvale..to co ti napadlo? Citis sa teraz lepsie?

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

@dadis ona mňa kontaktovala ako prvá lebo my sa poznáme so strímovania na twitchi a ona si o nom tiež myslí svoje a ona my popísala ako to prebiehalo

mesiacikluna
autor
31. dec 2022

@dadis ano ja súhlasím že kontaktovať bývalky a bývalých je blbosť a ja som to neplánovala a ani by som to nikdy neurobila lebo obaja sú s prepáčením chorý lebo toto čo oni robili na strímoch je hodné výsmechu tak maximálne a ja som od začiatku niečo tušila že dačo tam nie je ,,okej" boli taký divní a potom ked mi povedal, že mali ten akože vzťah nevzťah na diaľku a hned som si všetko pospájala a vedela koľká bije