Vrátili by ste sa k bývalému priateľovi?

30. sep 2021

Ahojte.
Vrátili ste sa niektorá k bývalému priateľovi?
Rozišli sme sa pred rokom a mňa to "nevzalo" ale v poslednej dobe nad ním rozmýšľam. Že či som nemala byť s ním. Keď sme sa rozišli asi 2x ma pozýval do kina, dokonca keď sme sa rozišli jeho sestra mi písala že ho to vzalo.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
terezka1947
30. sep 2021

Síce nie,ale....asi by to záviselo od dôvodu rozchodu.
Ak bol vážny,neviem.
Ak len nejaká chvíľková neistota,zaváhanie...asi by som to zvážila.

00ivi00
30. sep 2021

Vrátila som sa k jednému 2 krát 😀 a na druhý krát sme postavili dom a teraz čakáme druhého syna 🤷🏼‍♀️

janai1
30. sep 2021

Ja nie... Ale kamarátka áno.. Chodili spolu 2 roky, rozišli sa a po roku sa dali opäť dokopy... Teraz spolu kupujú dom a bude svadba

hsara99
30. sep 2021

My s priateľom sme taký Taliani, rozchádzali sme sa a schádzali stale. Teraz mame kúpený spoločný byt a ročného syna 🙂

lintu
30. sep 2021

Možno ti nechýba vyslovene on, ale to všetko pekné, čo ste spolu zažili, ak ti to za ten rok nik iný nedal. Stáva sa to celkom bežne. Nie je to ale najlepší dôvod dávať sa znova dokopy. Dobre si rozmysli, čo urobíš.

bosorka2302
30. sep 2021

ano milionkrat a bolo to coraz horsie a horsie, jeho komplikovana povaha dala zabrat a otazky ci je toto laska co ku mne citi alebo nie....No potom som s nim sekla uplne sa mi zhnusil nejako, tieto filozoficke typy davaju zabrat cloveku

autor
30. sep 2021

@lintu veď toto. Vieš 2x do istej rieky nevstúpiš. A možno je to aj preto že kamoška je s priateľom teda už manželom od školy. A to mi príde také ako to nazvať. Nestáva sa to často 🙂

autor
30. sep 2021

@terezka1947 tak vážny dôvod. 🤔 Ja ani nepamätám prečo sme sa rozišli, zamávalo mnou aj to že som sa dopočula že vraj bral drogy keď som sa ho to spýtala tak povedal že skúsil trávu keď bol tínedžer

jaskolka
30. sep 2021

Nie, nevrátila. Jednoducho keď raz sa, s niekym človek rozide, tak asi bol na to dôvod a nie len tak zo srandy. Sú výnimky, ale skutočne len veľmi málokedy to po návrate vyjde.

nikpa
30. sep 2021

Áno a bola to najväčšia chyba

lara45
30. sep 2021

Ja som sa s mojim rozišla veľa krát ale začali sme spolu ako deti keď sme sa rozisli obidvoch nas to vzalo ale mali sme medzi tym aj ine vzťahy ale aj napriek tomu sme boli potom spolu a dnes sme už manželia a máme krasnu dcerku.Takže si myslim ze rozchody nie su az take zle vela sme vtedy zistili a uvedomili si ze s nikym to nebolo take ake to je medzi nami

autor
30. sep 2021

@lara45 Veď toto. Že mne ptm jeho sestra písala že ho to vzalo tak, ako ho to nevzalo pri inom rozchode.

autor
30. sep 2021

Aj to, že mi napísal už po rozchode že či nedáme kino ako kamaráti :D

lara45
30. sep 2021

Vies co hovori sa ze dvakrat do tej istej vody nevstupis, ale ludia sa menia neviem aky bol dvovod vasho rozchodu ale ak ste sa spolu mali dobre tak to skus.Poznas ho vies asi co ta caka.A ak ho lubis tak nie je co riesit

bennn
1. okt 2021

Nevracaj sa k ex... musíš existovať sama a čakať na niekoho nového kto bude stáť za to... rozmýšľaš nad tým len preto, že nemáš nikoho momentálne na obzore... Iste ako by to dopadlo keby sa inak rozhodneš, alebo keby boli iné okolnosti... to už je nepodstatné. Už je neskoro.

lintu
1. okt 2021

Hej, chápem. Dokázať si udržať vzťah od detstva sa stáva naozaj len výnimočne. A chápem, že by si medzi tie výnimky možno tiež chcela patriť. Napriek tomu je to dosť slabý dôvod k niekomu sa vrátiť. Taktiež je blbé vracať sa k exovi len na základe toho, že bol smutný. Ak si iniciovala rozchod ty, jeho stav bol viac než pochopiteľný. Už len z úcty k nemu by som si dávala pozor, aby sa to viac nezopakovalo. Zaručiť to síce nezaručíš nikdy nikomu, no ak máš nejaké pochybnosti/sama nevieš, čo chceš a tieto pocity v tebe prevažujú .... dá sa to považovať za dosť pravdepodobný signál možných problémov.
Fešák má vôbec o teba ešte záujem? Predsa len za ten rok sa mohlo aj v jeho živote postávať kadečo nové.

aurorastone
1. okt 2021

Spolužiačka zo strednej chodila s chalanom niekoľko rokov, rozišli sa a po x ďalších rokoch sa dali opäť do kopy, už bola aj svadba, spoločné bývanie a majú 2 ročného drobca 🤭🤷‍♀️

leskovael
1. okt 2021

Asi záleží veľa od veku, od toho aký bol dôvod na rozchod, ale aj na tom, čo ste si obaja pri rozchode uvedomili. To ze jeho rozchod vzal a aj ta volal do kina je okey, rovnako ako to, že teba to až tak nevzalo. Ja myslím ze pri rozchode je vždy jeden viac citlivý a viac ho rozchod zasiahne. Prešiel rok ak si medzitým niekoho mala, čo skončilo lebo to nebolo ono a hodnotís to tak, ze ti ex vyhovoval vo všetkom len teda akosi ste sa dopracovali k rozchodu, tak by som skúsila.. Lebo ako dôvod : dopočula som sa ze bral drogy a ked som sa spýtala povedal ze kedysi dávno fajčil trávu u mňa nieje dôvod na rozchod životných partnerov... Pokiaľ nemam podozrenie, alebo si doslova pár x neotestujem partnera ktorého podozrievam ze drogy berie, tak ma to, že kedysi fajčil trávu predsa nezdvihne zo stoličky ked to bolo v časoch dospievania a skúšania všeličoho.. Neviem.. Je to tvoj prvý s ktorým si bola dlhšie? Kolko mate rokov? Žili ste spolu a planovali ste budúcnosť? - reálnu, nie "teenegersku" štýlom milujeme sa a budeme spolu navždy.. alebo?

martinenka886
1. okt 2021

Zalezi na tom aj preco ste sa rozisli. Bol to vazny dovod? Kolko ste mali rokov, a ake by to bolo teraz 🙂 I ked je pravda, ze pre nieco ste sa uz rozisli, aby sa to nahodou nezopakovalo ale co poznam niektorych, tiez sa rozisli po par rokoch sa dali dokopy a tvoria par stale, len potrebovali dlhsiu pauzu od seba 🙂

daniela1911
1. okt 2021

Pozvi ho do kina teraz ty, ako kamarátka… a uvidis 😊

anita6666
1. okt 2021

Autorka mňa prekvapuje,že ta volal do kina a nie do postele,tu posteľ by som pochopila,že ťa chce,kino mi príde fakt iba pre kamarátov. Mimochodom za ten rok spoznal určite nejaké ženy na sex,lebo určite nežil v celibáte a myslí na to,že tie prípadne ženy s ktorými spal sa z jeho života len tak nevyparia,bude si ich držať ako záložný zdroj aj keby ste sa dali nazad dokopy.

autor
1. okt 2021

@anita6666 my sme už viac ako rok od seba. Keď ideme z práce niekedy sa stretávame 🙂 keď máme rovnaké smeny ;)
@daniela1911 nad tým som rozmýšľala ale sme červený okres a on nie je ockovaný 😀😀😀
@leskovael vieš co sme boli spolu, tak ich nebral určite 😉

somktosom84
1. okt 2021

Vrátila,lebo až po čase som si veľa veci uvedomila..
Ale ja už svoj život nezmením a ty ten svoj musíš naozaj dobre prehodnotiť,nie každý človek je rovnaký,musíš si byt istá,že s ním byt chceš.
Ktokoľvek iný po ňom príde môže,no nemusí byt lepší než on.
A to neviem prečo ste sa rozišli(necitala som všetko)

jess31
1. okt 2021

Áno vrátila.Po roku.Do dnes sme spolu je to už 24 rok.A nikdy som to neoľutovala.Je dobrý nielen manžel ,ale aj otec.

marymart
1. okt 2021

Ja som.sa raz vrátila k bývalému, ale to.bola taká prvá láska.. bolo to ešte horšie ako ten prvý x, všetko sme si vyčítali... Už by som to asi nerobila.. aj keď švagriná bola s frajerom 4 roky, potom sa rozišli na 4 roky, mali iných partnerov .. a zas sa dali dokopy a už sú spolu teraz druhý x 6 rokov skoro.. a stávajú dom 🙂 dospeli, zistili čo chcú a teraz im to funguje veľmi dobre medzi sebou 🙂

blumchen2
1. okt 2021

Áno, ale po pár týždňoch sme sa znova rozišli. Chvalabohu. Keď sa na to spätne pozerám, dnes by som o neho ani bicykel neoprela.

lubike
1. okt 2021

Záleží aký bol dôvod rozchodu. Ak ti niečo veľmi vadilo, tak to tam bude aj po roku. Človek sa nedokáže až tak zmeniť, viem o čom hovorím. Skús si predstaviť či by si s ním dokázala žiť v jednej domácnosti, mať rodinu,... Ak poznáš jeho rodinu, tak si všímaj ako sa k sebe správajú otec-mama, aj to veľa napovie. Môže kopírovať ich správanie. A možno na to prídeš aj sama, či sa vrátiť, alebo nie. No a v neposlednom rade nie je jediný chlap na svete. Držím palce.

natalinka28
1. okt 2021

Ahoj ja som tak urobila a bola to chýba. Ale napr moja kamoška mala vzťah od základnej teraz má 32r rozišli sa obaja malí nové vzťahy dokonca aj zasnubi. No ale nejak sa rozišli a potom ksebe našli opäť cestu. Teraz sú manželia majú krásnych dvoch synov postavený domček a žijú krásne.

monicatko20
1. okt 2021

ja som sa k bývalému vrátila tiež raz..ale po cca mesiaci som to aj oľutovala..nie preto, že by nebol fakt ukážkový partner, ale jednoducho už v tom vzťahu nebola ,,iskra,, a to mi chýbalo..po roku nášho spoločného bývanie - pre mňa to už nebol vzťah skôr zvyk /boli sme v tom čase spolu už 7 rok/ som spoznala niekoho iného a veru bez váhania a štipky citu som sa odsťahovala preč..avšak mi sme si jak ľudia s mojim bývalým sadli tak moc, že sa stretávame do dnes..nemáme problém kecať aj cez telefón hodiny 🙂 ale isto by som sa už k nemu nevrátila..