Vráti sa chlap po rozchode?

31. jan 2024

Ked sa páry rozidu, je ssi jedno ci ona s nim on s nou, porste ked nastane rozchod, chlapi sa zvycajne po tydnoch- mesiacoch chcu vratit. Je to tak vzdy? Lebo z osobnej skusenosti co poznam je to tak. Ze vzdy napisali, zavolali, a chceli ženu späť. U žien to som nezazila moc.

eeffka
31. jan 2024

Nuz ked sa postavi, rozum sa zastavi.... a zena nez odide drzi ako hluchy dvere, vela veci znesie, snazi sa, skusa, nevzdava to, dufa ... a az potom sa dvihne a ide.

januska12323
31. jan 2024

Oni sa nechcú vrátiť len im chýba sex a skúšajú či sa k nemu môžu zadarmo dostať. Žena keď odíde už dala milión šancí a ďalšie nedá.

zooeynka
31. jan 2024

Urcite to tak nie je vzdy :D Niektori muzi maju jasno v hlavach a ked odidu tak vedia preco. Zufalci co potrebuju vyskusat inde a potom prilezu nazad za povodnou partnerkou, lebo si myslia ze je taka blba ze ich vezme nazad to su...proste zufalci

ddaassuullaa
31. jan 2024

Vazne? Zo vztahov som odchadzala ja, bez afektov a po dlhom zvazeni a vysvetleni. ziadny muz neklesol na take dno, ze by sa pokusali o opatovny navrat. Co mam odpozorovane v okoli, tak pre ludi rozchod znamena koniec. Nie kontaktu samozrejme, ale partnerskeho vztahu. Ked tak rozmyslam, nepoznam nikoho, kto by chcel navrat, ci zenu alebo muza. Nevylucujem, ze to nie je mozne samozrejme, ale asi dlhsie vztahy uz maju zhodnotene, vydiskutovane a zvazene, preco sa rozchod konal

syslik81
31. jan 2024

nie nevrati... nieje topravidlo ... mozno na par dni ak si nema do coho pichnut , ale zas odide.. ten rozchod bol kvoly dacomu a top tam ostane aj keby sa vztah pozliepal xy X .. takze zablokovat nekontaktovat a naucit sa zit bez nadeje ze to bude zasa s nim dobre

m.a.r.t.i.n.a
31. jan 2024

Je to individuálne. Zohráva aj veľkú úlohu dôvod rozchodu. My sme sa s exmanželom rozviedli (on podával návrh) a po roku a pol sme sa k sebe vrátili. Iniciatíva hlavne z jeho strany. Boli sme spolu 4 roky a potom sme sa už definitívne rozišli. Teraz máme obaja nových partnerov, ja sa budem znovu vydávať a vzťahy máme myslím výborné. Niekoľkokrat do roka dáme všetci spoločný obed, po synovi nám posielajú úrodu zo záhrady 😀, zaváraniny 😀…

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
31. jan 2024

Vracajú sa chlapi, ktorí boli iniciátormi rozchodu, čiže ktorí opustili ženu, ktorá ich milovala a nechcela sa rozísť. Oni si potom na základe toho myslia, že ich tie ich ženy budú milovať navždy a s radosťou ich zoberú späť, kedykoľvek si zmyslia. A zmyslia si vtedy, keď im to nevyjde s tou, kvôli ktorej odišli a teraz nemajú do čoho pichnúť. Obrazne, aj doslova. 😏

m.a.r.t.i.n.a
31. jan 2024

@h2 Nemáš pravdu 😉. Nemôžeš hovoriť za chlapov 😉

h2
31. jan 2024

@m.a.r.t.i.n.a Netvrdím, že všetci. Ale chlap sa nebude vracať k žene, ktorá ho nechala. Netúži byť odmietnutý zase, keď ho už raz nechala. Kým ten, čo nechal ženu, to urobí oveľa častejšie, lebo má šancu, keďže vtedy, keď sa rozišli, opustil on ju, nie ona jeho. Ale to, samozrejme, neznamená, že úplne každý sa chce vrátiť. Nehovorím za chlapov, hovorím na základe toho, čo vidím vo svojom okolí.

h2
31. jan 2024

@m.a.r.t.i.n.a Teraz som si uvedomila, že ty si písala aj ten príspevok predtým, ako tvoj exmanžel podal návrh na rozvod a neskôr bol aj iniciátorom toho, že ste sa zase dali dokopy. Čiže jeden ďalší príklad, podporujúci túto teóriu. Keby si ho vtedy dávno nechala ty, neprišiel by prosiť o druhú šancu. Lebo by vedel, že ju nedostane.

vilma7
31. jan 2024

Nič také mi nie je známe.

kate211
31. jan 2024

Nie. Vratit sa chcu skor zeny ak im nevyjde novy vztah a nema ich kto zivit.

m.a.r.t.i.n.a
31. jan 2024

@h2 Ty si s nami žila že vieš ako to bolo ? 😉
On prosiť vôbec neprišiel . My sme po rozvode chodili spolu aj s našim synom na dovolenky, wellness víkendy a pod. akurat sme intimne nezili. Boli sme stále v kontakte. A tak nejak samovolne sa to dostalo zase do vztahu. Takze stale tvrdim, ze nie je pravda, co di napisala. A opakujem sa, co vztah, to rozdiel. Tak ako aj rozdiely v dovodoch navratu…

dharmasanata
31. jan 2024

@h2 za to že sa k tebe nechceli vrátiť, neznamená to že sa nechcú k iným. Ku mne sa chcel každý jeden vrátiť ktorého som nechala, aj po rokoch.

mondolina
31. jan 2024

áno, rozišiel sa so mnou. po 2 mesiacoch sme sa dali znova dokopy na základe jeho iniciatívy.
a sme spolu doteraz, 7 rokov.
každý vzťah je individuálny, takže tento prieskum je o ničom.