Vraj ma má veľmi rád

10. máj 2024

Ahojte . Pred dvoma týždňami som sa spoznala s jedným chlapom . Milí, pozorný vazne všetko super . Boli sme spolu vcera vonku a pýtala som sa ho že či ma nemá len na sex. A on mi povedal že jemu netreba toto počúvať po práci ale kamaráti byt môžme že ma ma veľmi rad . Ako mám reagovať podľa vás?

lindous
10. máj 2024

A teda spávate spolu? V každom prípade sa nezdá, že by mal záujem o vážny vzťah a ty zareaguj podľa toho či ti to vyhovuje alebo nevyhovuje takto... ak nie, nečakala by som, že sa zázračne zamiluje a zmení názor... stať sa to síce môže, ale veľmi pravdepodobne aj nemusí a budú z toho iba boliestky...

7miriam77
10. máj 2024

Dva týždne je krátka doba, najskôr treba človeka spoznať. Asi to bolo pre neho dosť nepríjemné,keď si sa to opýtala....možno nepozná ešte odpoveď. A záleží aj na Tom, či sex už bol.

autor
10. máj 2024

@7miriam77 nebol

lakebabe
10. máj 2024

Tak ako ta ma mat len na sex keď žiaden nebol?? Akosi nechápem. Ak sa s tebou stretáva dva týždne len tak a nemáte sex tak aký je problém?

lindous
10. máj 2024

A aspoň to k tomu smerovalo a o niečo sa pokúšal alebo si to na neho vytiahla len tak z ničoho nič? Lebo teda otázka, či ťa má len na sex, keď sex ani nebol a po iba 2 týždňoch čo sa poznáte mi príde takáto otázka vcelku odstrašujúca 😅

7miriam77
10. máj 2024

Tak asi mal pocit, že nanho tlacis....keď sa opýtas chlapa, či ťa chce len na sex, a sex ste ešte nemali....tak vlastne mu dávaš najavo,že chces niečo hlbšie. Ste vo fáze spoznávania, ...ešte asi nevie, či chce s tebou vzťah. Netlač na pílu. A teraz vyčkaj, či zavolá

autor
10. máj 2024

@lindous Noo tak boli nejaké dotyky len ja mám ťažšiu povahu snažila som sa mu to vysvetlit ale nechce tskze neviem čo mám robiť

dzulli1980
10. máj 2024

Akože opýtať sa niekoho po dvoch týždňoch randenia na to, či Ťa nemá len na sex ... no byť na jeho mieste, tiež z tohto ne/vzťahu vycúvam ... zvláštne z Tvojej strany.

lindous
10. máj 2024

Zvolniť 🙂 ak má stále záujem sa stretávať, tak sa proste spoznávajte, daj tomu čas... ak budeš mať pocit, že je to príliš dlho zaskenuté na tom, že chce byť iba kamarát a ty z neho nebudeš chcieť mať iba kamaráta, tak to nechaj radšej tak... ale na nejaké závery je podľa mňa ešte celkom skoro, nechaj to teraz na ňom

huxy
10. máj 2024

Veľmi čudná otázka, keďže ste nič spolu nemali. Ako ta to vôbec mohlo napadnúť? 🤔

domak2
10. máj 2024

Tak ty nechceš chlapa "co ta ma len na sex" a on asi nechce ženu, čo ma "ťažšiu povahu" 🤷‍♀️

miadi
11. máj 2024

Z tej odpovede vychadza ze chce byt kamarat s vyhodami. Sex este Nebol zalubit sa este nestihol ..ale mà ta velmi rad . Trochu zvlastna otazka pre 2tyzdnovu znamost.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
januska12323
11. máj 2024

Po 2 týždňoch a pár dotykoch sa ho toto opýtaš? Máš nejakú traumu zo sexu alebo prečo ťa to vôbec napadlo? Buď mu to vysvetli alebo ho nechaj tak a porieš zatiaľ seba.

babulkomale
11. máj 2024

Jemu by som poradila, že s čudáčkou terno vo vzťahoch neurobí. Si divná.

gribka1
11. máj 2024

Chybu si urobila, čo to má byť za otázku po 2 týždňoch? To mu asi hlava nezobrala.

sevrin
11. máj 2024

Ja by som sa urazil a v momente by som to ukončil. A bodka.

pochod
11. máj 2024

Takže nebol sex a spýtaš sa ho ci ta ma len na sex 🤪👈😂.