Vraj ho náš vzťah už nebaví

31. júl 2024

partnerom sme spolu už roky, ale v poslednom čase ma má "na háku". Ledva mi píše, ledva za mnou chodí. Povedal, že si so mnou nevie predstaviť budúcnosť, lebo som často v nemocnici... Vraj ho náš vzťah už nebaví... Keď sa ho spýtam, že či ma chce, tak jeho odpoveď je "Neviem, chcem aj nechcem". Čo si o tom myslíte? Zostali by ste s niekým takým?

iivancova
31. júl 2024

Nie nezostala

gejb
31. júl 2024

Určite nie.
Láska je preč. Chce sa rozísť len nevie ako.

autor
31. júl 2024

@gejb myslíš, že mi to naznačuje, aby som ukončila?

muchotrafka298
31. júl 2024

Tak ked ho vas vztah nebavi, je cas to ukoncit. Podla mna on len caka na to, kedy to ukoncis ty. Aby on nebol za "zleho". Nezostala by som s takym muzom. Lebo zbytocne stracas cas.

gejb
31. júl 2024

To už ani nieje naznačovanie. Rovno ti povedal, ze v budúcnosti s tebou nechce byt. Toto nemá význam predlžovať a nestracala by som čas v tomto "vztahu"

moonlight1210
31. júl 2024

Nepocita s tebou do buducnosti, vztah ho uz nebavi.
Co ja na to?
Zacala by som sa obzerat inde. Nechala by som si ho len ako hracku na zabijanie casu, kym druheho nenajdem. Potom by som mu dala zbohom.

On totiz vie, ze ostat nechce a ja nie som jeho buducnost. Takze dobrovolne ostava, kym ... nieco nenajde najskor. Tak preco ho nepouzit, ked to tak chce?

babulkomale
31. júl 2024

Tamuto by som neurobila tu radost, ze to budem oficialne ukoncovat s teatrom.
Prestala by som ho kontaktovat, vsetko by som zablokovala, zrusila, zmazala a cau.

koniarova
31. júl 2024

Čo si s prepáčením slepá?

lenka.25
31. júl 2024

Nezostala , by som mu povedala , že nemienim strácať ďalšie roky s niekym , kto nevie čo chce . Už len to , že mu vadi , že si časti v nemocnici ( asi budeš mat zdravotný problém a nechodíš si kazdy mesiac prsia zväčšovať ) by u mna klesol na úplne dno

jaskolka
31. júl 2024

Veď to jasne povedal, ze nevie so predstaviť život s tebou v budúcnosti. Co viac potrebuješ?
Je mi ľúto, ale on s tebou už "skončil" ale nemá gule na to, povedať to absolútne priamo. Takte robí zbabelo okolky a čaká, ze ti dôjde a povieš to sama. Ze sa rozchádzate.

autor
31. júl 2024

@koniarova asi áno :(

sovica
31. júl 2024

@autorka Nie, neostala. Však Ti jasne povedal, že si nevie s Tebou predstaviť budúcnosť a vzťah s Tebou ho už nebaví. Jeho odpoveď: "Neviem, chcem aj nechcem" hovorí jasne. Nechcem - mám ťa úplne v paži, nepriťahuješ ma už, nič k tebe necítim, ale chcem, kým si nenájdem novú ženu, lebo mám zadarmo sex, prípadne upratanie domácnosti, navarenie...
Ale vy vlastne ani nie ste spolu, lebo spolu nežijete. Koľko máte rokov a ako dlho ste "spolu"?

autor
31. júl 2024

@sovica 21, spolu sme 5 rokov

sense
31. júl 2024

Je pokrytec, nechce byť ten čo to skonci

majka99999
31. júl 2024

Ty ani nie si Plan B, ale Plan S. Mas to ukoncit ty, lebo sa mu nechce rozchadzat, kym nie je niekto ma obzore, resp. uzije si s oboma, kedze ty si prec. Tiez by som postupne obmedzovala kontakt, nenechavala si unho ziadne veci, az to ustane same. Ak ho chces konfrontovat a normalne sa rozist, tak by som si to nahrala, resp. urobila screenshoty, aby sa chudacik netvaril, ze ma zlomene srdce...

majka99999
31. júl 2024

Citam, ze mas 21 a 5 rokov, no, ja by som sa zamyslela, ze naco ostavat s niekym, kto ma nechce. On ma kolko rokov? Dufam, ze menej ako 25.
Aj taketo lasky z puberty mozu pretrvat, ale musia obsja chciet, on nechce ocividne.

moonlight1210
31. júl 2024

Mas 21 a ste 5 rokov spolu?

No nediv sa. Pubertalne lasky takmer vzdy vyprchaju. Dvaja dozreju, ich nazory sa zmenia. Ciele tiez, co v zivote chcu.

Je to uplne prirodzene a normalne, ze ako vam to dopadlo. Tak dopane 99% lasok, co vzniknu v puberte.

Aj ked samozrejme kazdy chceme verit, ze ta nasa bude navzdy a zostarneme spolu, je to malicka sanca, ze to vyjde.
Netrap sa tym. Nechaj ho ist. Pride iny. Ver tomu.

mirkava
31. júl 2024

Si mladá, nájdeš si iného, kašli na neho, ešte ani rozísť sa s tebou nedokáže a necháva to na teba. Možno by som skúsila ho jednoducho ignorovať...

martul
31. júl 2024

Ja neviem, prečo sa nás pýtaš. Veď to to jasne narovinu povedala, čo na tom nechápeš?!
A k tej poslednej vete, nie že čo by sme s ním ostali, on nechce s tebou ostať!

sovica
31. júl 2024

@autorka Dievča, máš 21. Si mladá žena, ktorá má život pred sebou, tak si ho zbytočne nekaz. Ste spolu 5 rokov, čiže od puberty. Spolu ste nežili, len ste sa stretávali. To je prechodený vzťah. Ak je aj on tak mladý, tak z jeho pohľadu si nič neužil, lebo mal "len" Teba. Nechce Ťa. A ak budete ešte spolu spať, chráň sa. Lebo ak teraz otehotnieš, budeš sa o dieťa starať sama. Maj trošku hrdosti a súdnosti a rozíď sa s ním, aby si mala možnosť stretnúť niekoho, kto bude o Teba stáť. Držím palce🍀

cukroska
31. júl 2024

NIE

deti95060810
31. júl 2024

je to posero... kašli na neho... prestaň ho kontaktovať a máš pokoj

autor
31. júl 2024

@sovica áno, aj on má 21.

lussyl5
31. júl 2024

Načo sa pýtaš,veď to je jasné ako facka.Iba s ním zabíjaš čas.A jedna vec,vraj si nevie s tebou predstaviť budúcnosť lebo si často v nemocnici.Neviem o ako závažné zdravotné problémy sa jedná,ale normálneho chlapa toto ani nenapadne.Je to nezrelé hovädo, snáď nechceš vedľa seba takého trubiroha.

autor
31. júl 2024

@lussyl5 mám psychické problémy

sovica
31. júl 2024

Tak to je jasné. Keď ste začali spolu randiť, boli ste vlastne deti. A chlapci všeobecne (výnimky existujú) dozrievajú neskôr. Nechce Ťa už, chce vyskúšať a zažiť niečo nové, vadia mu problémy ženy, ktorá je často v nemocnici. Tie psychické problémy možno pominú, keď nebudete spolu. Začneš žiť život podľa seba. Nebudeš sa prispôsobovať, nebudeš čakať, kedy a či Ti zavolá, kedy a či vôbec za Tebou príde, nebudeš rozmýšľať nad tým, či Ťa má vôbec rád... Naozaj na to kašli a venuj sa pár mesiacov iba sebe a svojmu duševnému zdraviu. Prospeje Ti to❤
A ešte otázočka, kedy Ti začali tie psychické problémy?

autor
31. júl 2024

@sovica v 16

lussyl5
31. júl 2024

Tebe teraz najviac pomôže vykašľať sa na ňho a dať do poriadku seba.Aspoň rok až dva nikoho nehľadať a dať sa zdravotne do kopy.

sovica
31. júl 2024

Hmm, čiže tie psychické problémy začali v čase, keď ste začínali spolu randiť. Porozmýšľaj, či si mala v tom čase nejaké problémy v škole, v rodine..., alebo tie problémy súvisia s ním.

bloger
1. aug 2024

Potrebuješ si vyriešiť psychické problémy hlavne. A on by ti mal byť oporou. Spýtaj sa ho skôr, že či je ochotný zostať s tebou v tomto čo prežívaš.