Volajú a píšu vám vaši muži zo služobnej cesty?

16. jan 2024

Ahoj Ženy. Keď sú vaši muži na služobné volajú vám? Píšu?

trema
16. jan 2024

Na sluzobke ano, volame si vecer

lenicka999
16. jan 2024

Áno, ráno pošle správu "dobré ráno" a večer si zavoláme. Medzitým niekedy ešte pošle fotku jedla, pretože im tam dobre varia.

melanta
16. jan 2024

Áno, ak ide pracovne preč on alebo ja, tak vždy ráno si napíšeme a poprajeme úspešný deň a večer si voláme, aký sme mali deň, čiže bežne voláme vyše pol hodiny. Ale my sa doma veľmi veľa rozprávame, takže logicky sa vieme a chceme baviť aj keď sme každý inde.

timilv
16. jan 2024

Áno. Keď dorazí a ubytuje sa, vždy sa ozve 🙂 potom ráno keď vstávame si dáme vedieť, ja mu priebežne cez deň pošlem fotky detí, to si vždy pýta že chce ich vidieť... Ale on väčšinou nemá čas vypisovať, tak len cez deň odpíše ak sa mu dá, prípadne počas obeda/ kávy. A voláme si večer keď je na izbe

lucka_ke
16. jan 2024

len sa ozve, že šťastne dorazil ak šoféruje, aby som sa o neho nebála... nevoláme si ani nepíšeme, iba ak je niečo akútne

zuzi0911
16. jan 2024

My si voláme a píšeme celý deň a to robi 10 minút od domu 😁

viestta
16. jan 2024

Vecer si zavolame a povieme co je nove ak sme jeden alebo druhy z domu.

nairia
16. jan 2024

ano, vzdy... takmer cele dni sme v kontakte 🙈 samozrejme pokial cestuje, tak da vediet, ze vyraza, ma pauzu, dorazil... a potom vecer si zvykneme sem-tam zavolat, ale video kvoli dcere.

jaskolka
16. jan 2024

Manžel zvykne chodiť na týždňovky, nie vždy, ale mávajú také obdobia (je stavbár a chodia vrámci celého Slovenska ),vždy, sa ozve, ze už dorazili, ráno si len napíšeme, večer si zvykneme zavolať cez mesenger,keď je viac času, aj deti "pokecaju"

19mmm71
16. jan 2024

áno a aj ja jemu ked som mimo domu

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nevenka
16. jan 2024

Ano, aj sluzobka, aj teambuilding, hlavne, ak cestuju lietadlom, tak mi aspon napise, ze dorazili na letisko a vypina mobil pred letom a ked pristanu a tak.

thereisabear
16. jan 2024

Áno, napíšeme si párkrát za deň a večer zavoláme.

jgk24
16. jan 2024

ano, kazdy vecer si vymenime zopar sprav

katka2602
16. jan 2024

Stále ak je mimo domova res ide na dlhšiu cestu dáva o sebe vedieť. Voláme si, píšeme si. Neexistuje, aby šiel niekde na napr 3-4 dní a vôbec sa mi neozval.

vkatush
16. jan 2024

Síce nechodíme na služobky, ale ak je jeden z nás mimo domu, sme celý čas v kontakte.
A z práce mi píše podľa toho, koľko majú roboty. Niekedy nemá telefón celý deň v ruke, nemá čas sa ísť ani len vycikať a niekedy mi píše každú hodinu, že nie je čo robiť 😁

rachel36a
16. jan 2024

Áno. Zavolá keď docestuje a potom večer si voláme ked uz je na hotely

jana_eyre_2
16. jan 2024

Áno samozrejme, keď docestuje, napíše aj keď sa ubytuje a vždy keď ma čas.. volá aj s deťmi..

neviditelnypes
16. jan 2024

...nevdojak som si spomenul čo povedala postava Clive Owena vo filme Anon:

"Samozřejmě, že udělám to, co každý provinilec po sexu se šlapkou. Zavolám snoubence."

(blbosti si pamätať, na to ma užije)

zuzinabila
17. jan 2024

Na sluzobky chodim ja.manzel vola,ci som stihla vlak,ci mi nie je zima v buse,ci som dorazila do ubytka,atd.potom zas ja jemu,ci zvlada deti,co si navaril na obed,atd.a SMS na dobru noc musi byt😀

adonish
20. jan 2024

Jasne 😊 muž chodí takmer každý týždeň na 3-4 dni na služobku, poväčšine lietadlom. Napíše keď pristane, nech sa nebojím. Pokiaľ je vrámci EÚ tak sa ozýva celkom často (pokiaľ samozrejme nemá meeting), ak mimo EÚ tak keď sa dostane na wifi.

enusamt
20. jan 2024

Napise priebeh cesty a vecer pred spanim si zavolame, zhodnotime den a poprajeme dobru noc

mamusa123456789
20. jan 2024

@zuzi0911 my to máme podobné, keď je v práci tak si aspoň 3-4 krát zavoláme co deti povystrajali a pomedzi to nejaká doprava a robí necelých 20 km od domu 🙃

akvi
20. jan 2024

Mne dá muž vedieť, že šťastne došiel. A ak je preč viac dní, tak párkrát si večer voláme. Ale nie každý deň. A tiež dá vedieť, keď vyrazí domov a už vie približný čas návratu. Ak je preč len jednu noc, tak len dá vedieť, že došiel. U nás je to veľmi časté, takže nejakú veľkú drámu z toho nerobíme, ale voláme si tak normálne. Muž mal kolegu, ktorému manželka bola schopná volať aj 10 x za deň. Môjho muža šlo poraziť, pretože kolega vkuse odbiehal od práce a v aute zase fakt nepotreboval počúvať cudzie problémy. Dospelo to do štádia, že odmietal s tým kolegom kdekoľvek chodiť. Aj ostatní sa sťažovali, fakt nie je normálne, aby v pracovnom čase niekto dve hodiny pretelefonoval so ženou.

portret7
21. jan 2024

Chodíme obidvaja na sluzobky…vždy si dame vediet, že sme dorazili v poriadku…a vecer krátky telefonát, čo doma…kratky kvôli tomu, lebo casto nas caka ešte nejaká pracovná vecera a po nej už je neskoro telefonovať.