Víkend bez mažela a syna

23. sep 2023

Ahojte zienky,
je podla vas divne, ak by som sla na vikend prec sama, bez syna a manzela? Syn ma 4 roky.
Citim, ze potrebujem taky relaxacny vikend sama so sebou, manzel ma posiela, ale mne to pride take cudne.
Isla by som do nejakeho wellnes hotela, uplne sa tam vidim ako by som si to uzila, ja som introvert, takze spolocnost k prezitiu skveleho vikendu dako nepotrebujem 😀 len neviem ci nebudem stale mysliet, ze co robia chlapi doma a tak. Ved viem, ze manzel sa vie na 100% postarat, ale aj tak...
Isli by ste?

nikpa
23. sep 2023

Ja by som hneď išla 😀 syn je už veľký, ak sa môžeš na muža spoľahnúť, že sa postará, tak neváhaj. Aj matky potrebujú vypnúť a oddýchnuť si

ivik4
23. sep 2023

Jemine ani nerozmyslaj aj chod.
Ja by som bola zbalena za 3minuty ,s kamoskou ale aj sama .
Ci by mal syn 4 alebo 8ako teraz

pribinak
23. sep 2023

Nie. Ty si oddychnes a oni si urobia pánsku jazdu

masandra
23. sep 2023

Áno, ja som bola prvý krát, keď malá mala cca tri a pol roka, sama som šla od piatku do nedele, išla som jeden deň na turistiku, bola v prírode, v kľude, tichu a hlavne som si riadne oddýchla. Takto som bola dva krát. A raz som išla sama k moru (Bulharsko) bez manžela a dcérky, tento rok na jar, mala čerstvo 4 roky, bola som preč 5 dní. Mám výhodu v tom, že môj manžel je úžasný v staraní sa o malú, takže ak je taký aj tvoj, určite neváhaj. Ja neľutujem🙂.

karolina2121
23. sep 2023

Uz by som bola zbalena. Kebyze nekojim uz som tam 😂

masandra
23. sep 2023

@karolina2121 presne to bol dôvod prečo som nikde dovtedy nebola, akonáhle utalo už som išla het 😅 aj keď ich mám najradšej na svete, doma si oddýchnuť neviem ani keby som doma zostala sama.

retatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka.zuzu
23. sep 2023

neváhaj. mne by sa na 1 noc neoplatilo, ja tak aspoň na 2-3 na oddych a už sa teším keď príde tá správna chvíľa 🙂

zuzanka.zuzu
23. sep 2023

@retatka to sú debili. skôr si myslím že autorke ide o dieťa a nie o muža 😀 teda aspoň mne tá druhá možnosť ani nenapadla

goodidea
23. sep 2023

Ja som od stredy s dcérou sám, manželka išla na pobyt do Prahy...je to super pre ženu trocha "vypnúť" z rodinného stereotypu.. a mne to tiež nerobí žiaden problém

simik22
23. sep 2023

Či by som šla ?? Už som tam myšlienkami 🤣 samozrejme že áno

babulkomale
23. sep 2023

Uplne normalne a ako tu casto citame, aj velmi potrebne 👍 uzi si to

h2
23. sep 2023

Ja by som nešla, ale to som ja, som úplne iný typ, ako ty. Minulý týždeň som bola 6 dní na služobnej ceste, prvýkrát, odkedy sa syn narodil (má 12 rokov) a nevedela som sa dočkať, kým budem zase doma s nimi. Ak to tebe pomôže a muž ťa v tom podporuje, choď.

martul
23. sep 2023

Už by som tam bola

stanulienkat
23. sep 2023

A keby si išla preč na 3 dni od 18 mesačného dieťaťa, to by si bola ako zlá matka??? Jasné že utekaj, dieťa má 4 roky, najvyšší čas.

subartic
23. sep 2023

že muži takto nerzmýšľajú , zbalia sa a idú 🙂.Nemajú zvyčajne žiadne výčitky svedomia.
Určite choď a buď rada že tvoj muž nemá s tým žiadny problém a že je schopný sa postarať.

amelia89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
guudy
23. sep 2023

Chod a uzi si wellness😊😊😊😊. Nie je to divne, je to uplne v poriadku😊

viestta
23. sep 2023

Bola som aj od mladsieho, boli sme prec s muzom, bola som s mamou, bola som sama. Nema s tym nikto problem, jedine nejake sturalky, ktore vidia problem vo vsetkom a tie su mi ukradnute.

rorino
23. sep 2023

Nik ti nebráni myslieť na nich,choď,oddýchni si,myslí na nich a potom ti všetko vyrozprávajú ako im bolo a čo robili a ty sa budeš tešiť s nimi ako to super zvladli

marcellka32
23. sep 2023

Chodím na wellness s mamou, moja najlepšia kamoška, cestujeme na víkend do Prahy, Piešťany, po Slovensku..a bola som už aj sama, je to iné, veľmi ukludnujuce..musíš myslieť na seba, doma to prežijú...ja keď odchádzam navarim hrniec gulášu🙂
Naposledy som nevarila nič, a muž navaril

lubina
23. sep 2023

samozrejme ze ist. Je to uplne bezna vec, aby si si aj sama oddychla a nabrala sil, najma ak ta manzel este aj posiela. Treba ist, nie je to nic cudne, ale je to skor bezna a potrebna vec.

samimami777
23. sep 2023

Len bež, občas potrebuje človek aj čas sám so sebou. Aj jeden deň robí zázraky a vie ťa úplne nakopnúť. Len pekne baľ a čo je doma to bude

ndrag
23. sep 2023

Moj muz mi obcas dopraje, ze som sama doma cely vikend, tiez som introvert. Odporucam, je to uplne super, urcite chod 👍

isis234
23. sep 2023

Máš skvelého manžela, že ti dopraje relax byť cez víkend sama. Využit to! Prídeš odpočinutá, budete si vzácny. Viaceré ženy chodia samé, bez mužov cez víkend oddychovať.

juliacenc
23. sep 2023

Nohy by som si polamala ako by som utekela a ani wellness by nemusl byt. Aj v prazdnej izbe keby som bola sama tak by som to brala. Ta kde by ten moj take daco ani len nenavrhol… zavidim 👍

melli88
23. sep 2023

Tento pocit som ešte nemala, že ísť niekam bez nich. Asi by mi bolo smutno, cítila sa sama a myslela na nich. Mne skôr pomôže keď odídu oni na pol dna, upracem sú a vyložíme nohy a užívam si chvíľu ze nikto nič nechce, alebo idem sama na nákup a kým nákupim na večeru nikto mi nenakupi sladké a slané za pol košíka

anna_anicka83
23. sep 2023

Ja takto idem v októbri a doma nechávam 3 deti (najmladšie 1,5 roka). A nemám vôbec výčitky, ani sa nebojím ako to bude vyzerať. Budú mať zábavu aj doma. Choď, uži si to poriadne.

goodidea
23. sep 2023

@isis234 presne tak...každá žena,..matka si zaslúži čas pre seba ...hoci len ten vikend nech sa zresetuje

gab
23. sep 2023

uz by som bola zbalena. 😅 ,
Bola som pred mesiacom na predlzenom vikende u kamosky na Cechach - absolutne neskutocne straveny cas 😍. Dobilo ma to energiou, oddychla som si. Ja uz len ked sedim vo vlaku oddychujem 😂