Viete o svojich polovičkách, kde sa nachádzajú?

29. sep 2024

Viete o svojich polovickach kde sú alebo kde boli ci pôjdu? Môj priateľ s ktorým som štyri roky ťažko znáša keď sa opýtam kde je alebo kam pôjde alebo kde bol. Jednoducho ma zaujíma, ja to vnímam ako prirodzený záujem, súčasť komunikácie a sme partneri tak prečo by sme mali nerozprávat o tom. Nejdem ho sledovat, normálne ma len zaujíma co napríklad ide robiť po práci alebo ci si môžme spolu urobitplany poprípade co zažil pocas dna,rovnako aj ja mu poviem stručne co kde ako .. s kým iným mam zdieľať bežný život ak nie s tým ktorý mi je najbližší
A tak to končí že sa pohádame lebo jeho voľný čas je tajomstvo a pritom viem ze nič extra nerobí ale prečo to skrýva, a nepýtam sa vždy.. niekedy bežné počas rozhovoru
A keby som sa opýtala s kým a kedy to je už cez ciaru

minenkak
29. sep 2024

Áno ja vždy viem kde je muž a on vie kde som ja ,ja sledujem mobil môjho dospelého decka a naopak

mimirka32
29. sep 2024

Ano, my si s manzelom vzdy hovorime kam ideme. Ked idem niekam, kde nechodim pravidelne, tak mu odtial este aj volam, aj ked idem len na par hodin. Aj on mne. Aj sa potom doma rozpravame ako bolo, co sme robili a tak

simsalabim
29. sep 2024

Ano, hovorime si to a aj s detmi.

sasa1310
29. sep 2024

jasne, a keď chcem, tak sa pozriem na mobile, kde je

thereisabear
29. sep 2024

Áno, hovoríme si.

grof_monte_christo
29. sep 2024

Tiež si večer zhrnieme deň, kde sme boli a s kým, pripadne si povieme plány na ďalší den. Správanie tvojho priateľa je detinské.

mandzula
29. sep 2024

My o sebe vieme kazdy prd.

selest
29. sep 2024

Pravdaze, co ak by sa daco stalo...

luciaruz
29. sep 2024

To má byť samozrejmosťou. Si si istá, že to priateľ s tebou myslí vážne? Týmto chovaním vyvoláva dojem, že dačo skrýva. My s mužom si dokonca zdielame polohy na google mapách a robili sme to ešte keď sme neboli svoji. Aj keď sme spolu ešte nebyvali, sme si hovorili kam idem, s kym, kedy... pride mi absolútne zcestné, že s tým má problém.

nairobi
29. sep 2024

Mne manžel volá ked ešte len sadne do auta a vola zakaždým kde co ne/vybavil, s kym sa stretol,co bolo v práci a potom pri večeri/obede nanovo a o mne tiez vie kde som...

lucia13022023
29. sep 2024

Áno vieme.

zuzanita1609
29. sep 2024

U nás je to tak...počujem z chodby ,,idem tam a tam,keby dačo som na tel., prídem vtedy a vtedy" a ja,že dobréé,na ceste bachaa😁. A keď idem ja preč ,,ideem,ale prídem,som na tel. 🤭😆

macatt
29. sep 2024

Áno viem, skôr ja som tá, čo mi to lezie na nervy, lebo sa 5x pýta aký mám dník a čo robím🙄 a teda on mi sám od seba referuje kde bol, čo robil v práci, čo ešte ide riešiť a kedy príde.. a vždy je na telefóne a reaguje do minúty..
Tak to máš nejský vadný kus😬

gab1sol
29. sep 2024

Nie, nie vždy viem, kde je. Teda napr. viem, že je v práci, ale neviem, či je vo svojej kancelárii, alebo na nejakom pracovnom stretnutí… Samozrejme, nemá mi problém povedať, ak sa opýtam, či oznámiť mi dopredu, ak je to niečo na dlhšie, či ďalej (napr. už teraz viem, že v utorok ide do Viedne). Neoznamuje mi počas dňa, kde všade sa pohybuje, ja som tiež v práci a nemám na to kapacity, aby som každú hodinu, dve riešila jeho telefonáty. Teoreticky si viem pozrieť jeho polohu cez appku, ale to robím len minimálne, napr. ak sa mu neviem dovolať (mňa ti vtedy prepadne taký strach, či sa mu niečo nestalo).
Inak, raz som zažila niečo podobné - žena sa tiež pravidelne pýtala, kde je muž, on reagoval podráždene. Až keď som žene povedala v dobrom, nech si uvedomí, akým tónom sa pýta, tak prišla na to, že to bolo vždy direktívne “kde si bol?!” Uvedomila si to a priznala si to. Postupne si zvykla na iný tón otázky, inak volila slová a už nebol problém.

tykat
29. sep 2024

Vy spolu byvate? Mate spolocnu domacnost? Planujete buducnost?

sense
29. sep 2024

Áno viem a ešte sa aj spýta či môže. Bývate spolu?

lonely66
29. sep 2024

veď to je úplne samozrejmé..... ja nepochopím páry, kde jeden o druhom nevedia, kde je.
@gab1sol ja si myslím, že to už poriadne hraníš tou odpoveďou. autorka sa zrejme pýtala presne na ten prípad, ktorý uvádzaš, a teda, že partner ti povie, že dnes idem do viedne. a nie že odíde ako mulo bez slova z domu a ty vôbec netušíš, kde je. a ešte keď sa opýtaš, tak hrá urazeného. no ja by som nechcela niečo také, čo má autorka.

mamina7070
29. sep 2024

ano jasne ze vieme, samozrejme ak je v praci nerieism kde je na obede ci na porade

gab1sol
29. sep 2024

@lonely66 neviem, čo hraním, ja napr. neviem z úvodného príspevku posúdiť, či spolu bývajú a teda bez slova odíde z domu. Alebo spolu nebývajú a keď nie sú spolu, tak priateľka nevie, kde priateľ je… Ja neviem, ani ako ich komunikácia prebieha, ani som nenapísala, že uvedený príklad je ich prípad.

majlo1234
29. sep 2024

Nie vzdy, nie nevyhnutne. My si niekedy nepovieme vopred nase denne plany, takze sa stane, ze muz dojde domov, a my tam nie sme a nevie, kde sme. A naopak, ja sa rano zobudim a on prec, netusim kde😂 ak ma to zaujima, tak sa opytam, nemame problem odpovedat na taku banalnu otazku

mclissa
29. sep 2024

Ano vzdy viem kde je. Zdielame polohu.

luccija
29. sep 2024

Divné z volneho času robiť tajomstvo

doriiis
29. sep 2024

Áno viem.Vzdy vieme,kde je ten druhý.Tak isto deti.Neexistuje,aby som nevedela.

buberova
29. sep 2024

Vždy vieme.. vieme o svojich plánoch na ten deň a počas dňa si píšeme ako sa nám darí.. tiež sme z tej kategórie že o sebe vieme každý prd, ale nám to ide nejak prirodzene, nie žeby sme jeden druhého nejak chorobne stíhali 🤣

maris5
29. sep 2024

Ty mu hovoris kam chodis? Prestan s tym, zacni byt tajomna. Vyhovaraj sa. Nastav mu zrkadlo.

jovka
29. sep 2024

Ano , teda viac menej, viem ked je v práci, pise med odchádza, ked ide do fitka , ked maju akciu pise priebezne kde su , čo jedia:D sledovanie mobilov nemame , nepotrebujeme.

mamutka
29. sep 2024

To je skôr správanie nepriateľa ako priateľa.

autor
29. sep 2024

Žijeme spolu, polohu zdieľa len so svojim rodičmi a najlepším kamarátom
Ja nepotrebujem zdieľať jeho ci moju polohu, ale chcem mať prehľad.. ani nie ze prehľad, ale považujem to za normálne, je to normálne podľa mňa vedieť o sebe ci už zo strachu, pokoji v duši alebo len tak kvôli nejakej bežnej réžii v spoločnej domácnosti
A jemu to veľmi vadí, vadí mu aj keď mu počas dňa zavolám viac než jedenkrát, niekedy sa potrebujem s niekym porozprávať, niekedy potrebujem mu niečo pripomenúť lebo často zabudne na niečo, keď zavolám tak som stíhačka ale na druhej strane ma poziada aby som mu to pripomenula
V poslednej dobe sa stavia do takej pozície ako keby som ho otravovala so všetkým, už si namyslam že chce odísť a nevie ako mi to povedať, keď minimalizuje všetko čo by nás mohlo spájať, domov chodi až večer, ale viem ze je v práci, alebo na dome niekedy ide s kamošmi ale dozviem sa to všetko až o par dni keď niečo spomenie a keď sa opýtam ze a kedy si tam bol tak už huka ze ho kontrolujem, ale je to len otázka , vlastne neviem prečo nepovie veci na rovinu a predišli by sme konfliktom
Už ma to fakt hneva lebo je to na hranici kamaráti s výhodami podľa jeho správania a už možno aj bez výhod pri tej intenzite

zuzanita1609
29. sep 2024

A ty pracuješ? Máš koníčky, kamarátov ,ktorým sa venuješ?

svokrinjazykmonika
29. sep 2024

Vždy vieme kde sme s manželom a vždy to tak aj bolo.