Veríte na osudovú lásku?

19. jan 2024

Hneď napíšem že nemám -násť a nie je to vtip.
Raz som spoznala jedného muža, od prvého pohľadu to bolo niečo nadpozemské. Ja som však mala už v tom čase dieťa, dlhoročného partnera. Zostali sme však v online kontakte, potom sme sa aj videli na spoločných akciách (máme spoločných známych). Nikdy medzi nami k ničomu nedošlo, už vtedy ma brzdil rozum. On si medzi časom našiel vzťah, oženil sa, tiež ma dieťa. Zrušil si aj nejaké siete, pre istotu... ale občas sa pripomenie, dá mi niekde like, ja mu ho vrátim a vieme, že na seba myslíme, ale nič viac v tomto živote nemôžeme prežiť, aj keď.... nie je dokonalý, viem to, ale obaja sme si povedali, že to, čo medzi sebou cítime je niečo neopísateľné. Bola by som šťastná, keby som naňho niekedy zabudla, ale asi sa mi to nepodarí...

marianarem
19. jan 2024

Ja verim, ale teda nastastie u mna je to moj muz. Ale ano, bolo to s nim presne take, o com som si myslela, ze sa to len tak hovori a stava sa to ked tak vo filmoch. Naozaj nikdy som neverila, ze sa to realne moze stat aj mne.

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
19. jan 2024

@marianarem
@stastnamanzelka
Tak velmi vam to prajem ❤️ Musi to byt nadherne. Ja mam tiez vztah, krasne spolu fungujeme, lubime sa, nevidim zasadnu chybu. Ale toto damy... raz sme sa videli na jednej oslave, sedel oproti mne. To, ako sa na mna pozeral nezabudnem do konca svojho zivota. Take to "filmove", ked sa okolo vas vsetko toci dalej a vy nereagujete, iba na seba hladite. Realne sme sa nevideli cca 3r, vyhybam sa mu (a pochopitelne aj jeho manzelke), ale toto spojenie je nieco neskutocne.

(Vtipny fakt - mame v rodine jedno meno /nechcem pisat ake/, moji ex sa tak tiez volali... takze som si povedala, ze mi asi ... bude osudovy a naozaj sa tak vola...).

limoncino
19. jan 2024

Ano, ale right person, wrong time...

autor
19. jan 2024

@limoncino Sucitim 💔

diabidovska
19. jan 2024

Ano…uz je to skoro 20 rokov, obaja mame svoje zivoty. Ale to co boli medzi nami nikdy nezmizlo ani nezmizne, bola to ta osudova laska z filmov .. ale boli sme prilis mladi a nase cesty sa rozdelili ..

autor
19. jan 2024

@diabidovska Dakujem, ze si sa so mnou podelila o svoju skusenost 🫶

stastnamanzelka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miadi
20. jan 2024

Verim na osudovu lasku mam ju doma 😊ale to co opisujes ty Mne nepride ako laska . Skor take pubertalne iskrenie. Tazko sa mi veri ze mas plne srdce a spokojnost stym co mas a dokaze ta ohurit nejaky chlap co na teba čumel intenzivne a obcas ti dal like 👍 Realne ty si o nom obcas snivas .. len o nom.. kym on bude mat takych “špecialnych zakazanych nenaplnenych lasok “ niekolko . Je to sice len neskodne snivanie z tvojej strany.. ale zaroven je to smutne. Ze si takto nahovaras ze niekde existuje tvoja “ osudova laska.” Ked v skutocnosti by to nebolo lepsie ako to co mas Teraz. Tie vzdusne zamky v tvojej hlave tomu sa realita nevyrovna. Ale popri tom ti nieco realne unika. .

lelelienka
20. jan 2024

Neverim na take veci. Myslim si, ze aj s touto tvojou osudovou laskou by to bolo nieco celkom ine, keby ste sa realne spoznali a zili spolu, ono je krasne snivat o niecom, ale realita byva potom uz castokrat ina. Zahod za hlavu a nepokaz si to, co uz mas…

marcellka32
20. jan 2024

Žijem reálny život, nie v oblakoch....s mužom som 22 rokov. Niektorí muži na mňa hľadia, ale to neznamená že idem do kolien a budem o ňom snívať 5-10 rokov za nejaký like na internete.
Doma s tvojim mužom máš zrejme nejaké problémy pretože tí myseľ behá inde ..keby to tak nebolo, nemyslela by si na neho

ruxandra
20. jan 2024

Ja myslím, že práve tú najväčšiu iskru v tvojom vzťahu k nemu vytvára to, že ho jednoducho nemôžeš mať. Preto je tvoja túžba taká iná ako u tvojho muža. Verím, že keby ste to spolu skúsili, už by to také pekné a tajomné nebolo.

Tiež poznám muža, ktorého vždy keď vidím, mám pocit, že to medzi nami iskrí. Úplne mega ma fyzicky priťahuje, ale keď som bola slobodná a hovorila som si, že ho zavolám von, tak som si uvedomila, že sa mi s ním až tak dobre nerozpráva a že by sme si asi nerozumeli. Napriek tomu, tiež na seba hádžeme hlboké pohľady, lebo to inak asi nejde 😅 tiež mi občas lajkuje fotky, ale tam sa to pre mňa končí, nie sme osudoví, len má v sebe niečo, čo sa mi nenormálne páči, ale to mi na osudovú lásku proste nestačí.

Osudového muža mám doma, s ním si rozumiem najviac na svete, veľmi sa mi páči, je nám spolu dobre a máme dokonca aj telepatiu 😊

domkakvet
20. jan 2024

Ano verim, ale myslim, ze v tvojom pripade nejde o osudovu lasku, tym myslim toho muza, co je uz zenaty s inou.

aurora33
20. jan 2024

Áno, verím, mám ho doma ❤️

777januska777
20. jan 2024

Nie osudová láska nie je. Na svete je také obrovské množstvo ľudí a potom je tu pár ľudí, ktorí by mohli byt ta "osudova" láska, par normálna láska, potom par na iskrenie a ostatní. Ta osudová láska je spojenie silnej fyzickej príťažlivosti a porozumenia (len na to treba dlhsie spoznavanie), ale žiadny osud a vyššia sila a neviem co. A ta osudová láska môže byť tiež k viacerým ľuďom (len väčšinu nepozname). To co cítiš teraz ty, je to iskrenie, vyššia príťažlivosť, ale bez skutočného poznania osoby, to ta osudova laska nemoze byt.
Chápem, že pojem osudová láska je taky úžasný a taky, ze človek túži snívať o niečom veľkom a rozprávkovom. Ked si to zracionalizujes bez prikras tajomna, ktoré tomu dávaš uvidíš, že to je normálna príťažlivosť.

danica2711
20. jan 2024

prestaň pozerať presladené romantické filmy. Živíš v sebe sny o nenaplnenej romantickej láske, ktorá by bola úžasná a neopísateľná, KEBY... Preber sa. Máš pocit, že si romantická hrdinka, ale namiesto toho v sebe len umelo živíš niečo, čo ťa blokuje v reálnom živote, pretože tvoj reálny partner nikdy nebude taký dokonalý ako tamten virtuálny, ktorý negrgá, neprdí, neháda sa s tebou, nenecháva po sebe neodpratané veci... Sústreď sa na skutočný život, ten je o niečom inom ako romantické bláboly

kiki68
20. jan 2024

Tiez mam doma osudovu lasku, laska ako tram od prveho dna, za tie roky som nikdy nepochybovala, ze je ten spravny chlap. Pritom som predtym mala 7 rokov vztah

autor
20. jan 2024

@miadi Pubertalne uz asi nie, mam 2 deti a som dospela 🙂 v kontakte sme spolu boli 4r, bolo to zvlastne obdobie, take to ako bolo napisane vyssie right person, wrong time. Randila som s vela muzmi, ale taku chemiu som necitila nikdy v zivote 🙂 a ja viem, ze to ma tak isto, mame spolocnych znamych, viem, co vravel on a ako ho opisuju. Som si ista, ze to je vzajomne, zo zaciatku sa o mna aj dost snazil, nevadilo mu ani moje dieta (a samozrejme pri beznom vztahu problemy su, cize aj u nas doma boli a cloveka to pokusa), ale nikdy som nepodlahla a vzdy som mu tvrdila, ze spolu jednoducho nemozeme byt. Ked isiel nejaku pozvat na veceru, o vsetkom som vedela... vedela som aj to, ze ju ide poziadat o ruku (neskor sa priznal, ze cakal, ze budem ziarlit a ze to mozno aj zastavim...), naozaj rychlo sa ozenil, vraj niet naco cakat... su to uz skutocne roky, ale vzdy ma miesto v mojom srdci. Nemysli si, ze mam dojem, ze niekde je pre mna niekto dokonaly. O tom to vobec nie je. Viem, ake ma chyby a ze ich ma mozno aj viac, nez moj muz. Vravim len to, ze s tymto clovekom sme si padli do oka v prvej sekunde a tie pocity boli neopakovatelne ...

anna777115
20. jan 2024

Tomu, čomu ty hovoríš osudová láska, niekto motýle v bruchu, je záležitosť tvojho mozgu a vraví sa tomu, aj chémia. Sú to naozaj chemické procesy v ľudskom mozgu, ktoré spôsobujú tento stav zaľúbenosti, všetko by to časom, ale vyprchalo keby ste prešli od zaľúbenosti do ďalšej fázy vzťahu a tou je láska. U teba to stále pretrváva, lebo tento vzťah, sa nikdy, nikde inde nepohol.

autor
20. jan 2024

@anna777115 Ja ale nie som hlupa a poznam vsetky tieto zalezitosti 🙂 uplne chapem, ze ta "poblaznenost" nie je vecna, ja si ani teraz nemyslim, ze je dokonaly alebo zeby nam to dokonale klapalo, to nikde nepisem. Ale stavali sa mi take s nim spojene veci, ze by tomu nikto ani neuveril a citila som pocity, ako nikdy v zivote a to som nikdy o muzov nemala nudzu...

anna777115
20. jan 2024

Všetky tieto záležitosti spája tvoj mozog, práve kvôli tej chémii.Pokiaľ, si nechceš rozbiť vzťah, ktorý máš, tak musíš toho dotyčného človeka úplne vytesniť zo svojho života a svojej mysle.

autor
20. jan 2024

@anna777115 Hm, tak ja neviem, co je spajanie, ale ak s niekym nekomunikujes vyse pol roka a potom sa ti s nim jednu noc sniva zivy sen, zobudis sa a ten dotycny sa ti v ten den pripomenie... alebo ked mali specialny den, videla som ich video, este pred spanim som si to zapla, rano som sa zobudila s takym zapalom oci, ze som skoncila na pohotovosti 😃 zda sa to ako nahoda, ale za tie roky je takychto nahod mnoho a ani tie sny nezvyknem s nikym mat...a ked uz jeden pride, tak aha. Snazim sa ho maximalne vytesit, ale uz su to roky a nezoslablo to ani o 1%. Nezalezi na tom, ci komunikujeme alebo nie.

anna777115
20. jan 2024

Vieš, ako pracuje podvedome?

autor
21. jan 2024

@anna777115 Dakujem ti za tvoj nazor 🙂

pipistrel13
23. jan 2024

ja som mala tiez neskutocnu chemiu s mojim exmanzelom,ludia vraveli,ze navonom iskrime,ked sme vedla seba a to sme este spolu nechodili,no a nakoniec je dnes uz mojim exmanzelom,osudova pritazlivost "laska" padla ako domcek z karat pri spolocne zdielanom zivote a nezlucitelnych nazorov nan...
za to s terajsim manzelom,ktory bol 15rokov mojim najlepsim priatelom (aj pocas prveho manzelstva a roky pred spoznanim prveho muza),to vela neiskrilo,ale to porozumenie,ktore sme mali som povazovala len za priatelstvo a az po rokoch som pochopila,ze to je skutocna laska a vtedy to zacalo skutocne iskrit😊

lulula1990
26. jan 2024

Tiež sa mi to deje...je to divné, nechápem to, prečo teraz, prečo ja...mám muža a dve deti. Pracujeme spolu tak je to ešte ťažšie. On má dlhoročný vzťah. Už som rozmýšľala ze dám výpoveď, ale nemám lepšie miesto a toto som hľadala tak dlho...ale veľmi ma to vyčerpáva, psychicky aj fyzicky. K ničomu medzi nami nedošlo, ale keď sa na mňa pozrie, mam pocit ze sme len my dvaja v miestnosti. Neviem vtedy ani myslieť. A áno, poznám všetky racionálne dôvody pekného vzťahu a všetky tie veci okolo, vzťah treba pestovať a bla, bla, bla. Všetko toto viem a predsa. Trvá to už vyše roka.