Vekový rozdiel vo vzťahu

piskotka3
5. aug 2024

Ahojte baby, je podľa Vás vekový rozdiel cca 15r veľa? Mám 26 a priťahujú ma starší muži (samozrejme slobodní a bezdetní), a to bol aj jeden z dôvodov, prečo som sa pred pár dňami rozišla s priateľom, ktorý bol starší len o rok ale vyspelý, len tá sexuálna príťažlivosť tam z mojej strany nebola. Keď túto tému otvorím doma alebo s kamoškami tak ma nikto okrem jednej kamošky nechápe ako som predtým mohla chodiť so "starým chlapom" a že to nie je normálne a podobne, len mne tí mladí absolútne nevyhovujú. Myslela som, že ma to vekom nejak prejde ale stále mám rovnaký postoj.

tim23
5. aug 2024

@piskotka3 ak si rozumiete tak to nie je veľa 🙂

lindous
5. aug 2024

Pre mňa to veľa je, mňa starší muži nepriťahujú vôbec, ale každý má iné preferencie a nepríde mi to ako nič neuveriteľné a nepochopiteľné, nie si ani prvá ani posledná, ktorej sa páčia a ktorá by taký vzťah mala 🙂

minenkak
5. aug 2024

@piskotka3 je to veľa ,počkaj keď budeš mať päťdesiat ale zas ak ťa priťahujú len takí nič s tým nespravis

really8
5. aug 2024

@piskotka3 je to vela. Zistis az otvorite otazku deti

deti95060810
5. aug 2024

v mladom veku OK, len čo bude keď budeš mať ty 45 a on 60 ... to je už badateľný rozdiel...

bessie12
5. aug 2024

@piskotka3 ja ti velmi dobre rozumiem.
Pozri, keď tebe to vyhovuje, tak kľudne chod do vzťahu so starším mužom.
Ak si budete spolu rozumiet vo všetkom ( alebo skor takmer vo vsetkom ), tak chod do toho.
Ak chceš, tak mi napíš správu. Sama mam staršieho partnera.

katica06
5. aug 2024

@piskotka3 U mňa viac proti ako za ale u každého tak nemusí byť, poznám manželstva s veľkým rozdielom 20+ rokov, ktoré fungujú roky majú malé dospelé aj skoro dospelé deti (ona 40+ on už na dôchodku)ale takého aktívneho dôchodcu len tak nenájdeš

piskotka3
autor
5. aug 2024

práveže môj ex deti chcel ten starší ale ten mne podobný veku ani za nič a on má čas a neviem čo, a to tiež dokedy mám čakať :D a tiež bola som s niekym s kým to bolo akože správne ale názorovo mi nevyhovoval a sex bol z mojej strany že nech je klud tak to spravím.

luccija
5. aug 2024

@piskotka3 väčšina 41r su uz zadaní a majú deti..áno, rovesník ešte pocity na dieťa, rodinu nemusí mať, ale tak vieš si nájsť staršieho o 5, 7 r mne sa zdá 15 r veľmi veľa.

dominikamacakova
5. aug 2024

Chceš nájsť v tom veku normálneho chlapa slobodného a bezdetného? Nevyzretý debil môže mať aj 60

brigus198754
5. aug 2024

My mame vekovy rozdiel 18 rokov
Sme manzelia 12 rokov mame 2 deti
7 rocnu a 7 mesacneho
Vztah mame uzasny rozumieme sa vo vsetkom

lakebabe
5. aug 2024

@piskotka3 ked som mala 20 ex mal 35 vztah ideálny, ked som mala 33 a on 48, tak to zacal byť obrovský problem ten vekovy rozdiel a každý mal ine potreby a plany do budúcnosti a ukončila som to. Za mňa zabitých 13 rokov 🤷‍♀️

madeincssr
5. aug 2024

@lakebabe no len ci pricinou bol vekovy rozdiel, alebo skor rozdielnost povah, nazorov, hodnot, temperamentu...

astronaut321
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lakebabe
6. aug 2024

@madeincssr iný temperament a priority máš v 20 tke inú v 40 🤷‍♀️ viem o com hovorím. Teraz som s mužom o 2 roky starsim a starneme rovnako naraz a spolu , čo je úplne o niečom inom

muchotrafka298
6. aug 2024

Pre niekoho to vela nie je, pre mna ano. Hlavne vekom bude ten rozdiel vyraznejsi. Poznam dvojice, kde je vekovy rozdiel 20-25 rokov a je to vidiet. Pretoze v mladosti je to este OK, ale neskor, zena ma 40 a muz 65. A nebudeme si tu nahovarat, ze 65 rocny muz je na tom rovnako ako ten, co ma 40. Ano, moze byt v dobrej kondicii aj starsi chlap, ked sa o seba stara. Za mna ale nie. Neviem si to predstavit, nikdy som nebola s nikym starsim od seba ako 4-5 rokov.
Presne ako pise @lakebabe, pocas zivota sa clovek meni.

lakebabe
6. aug 2024

@muchotrafka298 jj iné veci som chcela v 20 tke a chlap mal 35 bol na vrchole síl, keď som ja mala po 30 tke chcela som začať riešiť rodinu, podnikanie mala som tonu energie a vtedy sme zistili, že chlap na prahu 50 tky uz je niekde mentálne inde. Tak sme to zabalili, lebo to bolo trápenie pre obidve strany. Sam potom priznal, že už by do toho nikdy nešiel a po rozchode si našiel rozvedenu rovesnicku, čo chce tiež už kľud.
Ja som vtedy stretla môjho muža, s ktorým sme si sadli a všetko chceli rovnako. Chytila som druhý dych, ten starší partner ma už ťahal mentálne dolu ku koncu
Moja najlepšia kamoška ma manžela staršieho o 18 rokov a sama už teraz priznala , že to uz nie je sranda.

orangiiina
6. aug 2024

Bude veľa, keď bude mat chlap 50, mame v rodine dva take prípady a naozaj twn rozdiel medzi nimi vidiet.

cyberk
6. aug 2024

Niekto ma rad deti, niekto mrtvoly.. ty si na podstatne starsich, ano je to chore, ale ked ta pritahuju, tak co uz 🥴 je to tvoj zivot

because
7. aug 2024

@cyberk tak ty dnes vyhrávaš cenu za najprimitìvnejsi komentár 🤦🏆! porovnávať to s pedofíliou a nekrofiliou...😑🤐 chorý tu je evidentne niekto iný

rorino
7. aug 2024

@piskotka3 ja som to nikdy neriešila,ale môj manžel je starší o 13 rokov,

rorino
7. aug 2024

@deti95060810 nie,nie je,záleží od vzťahu,od povahy....

rorino
7. aug 2024

@bessie12 aj ja,a veru mu nestíhajú mladší o 15-20 rokov😂