Vaše najnepríjemnejšie zážitky s ľuďmi

11. mar 2024

a) Dosť ma zaujíma, že s akými nepríjemnymi ľuďmi ste sa stretli niekedy, a v čom boli nepríjemní? Vybite si zlosť tu, v komentároch. Sama takých poznám.
b) vaše trápne zážitky, alebo trápne zážitky niekoho iného?

mabenn
11. mar 2024

to by bolo na knihu, nie na komentar...

alandra
11. mar 2024

Nepríjmné? Ako matka autistckeho dieťaťa ich mám veľa, tak ako každa mama auti dieťata kedže toto ppstihnutie nieje telesného charakteru , čiže na prvý pohľad nieje jasné ze dieťa je iné.

anjelok
11. mar 2024

Ja mam taky trapno-vtipny zazitok, ked som v samoobsluznej pokladni pri kupovani chleba zadala namiesto poctu kusov ciarovy kod. Takze som kupovala vyse milion kusov chleba a pri plateni cez 3 mil. eur pokladna zahlasila, ze je potrebna obsluha. Ked som si uvedomila, co sa stalo, spustila som taky rehot, ze mi slzy tiekli a ludia na mna pozerali, co placem. Nechcem vediet, co si musela mysliet predavacka, ked stornovala moju transakciu za miliony eur 😂

mamickalisticka
11. mar 2024

Raz som robila asistentku na jednom úrade. A mala som zaniesť papiere na podpis k šéfovi. A šéf mi nervózny hovorí, že mu už nemám nosiť žiadne papiere zatiaľ. O pár minút neskôr mi jedna úradníčka povedala, že musím tieto papiere OKAMŽITE rýchlo zaniesť na podpis šéfovi a potom ich oskenovat a poslať do systému. A ja som nevedela čo mám robiť .. tak som s malou dušičkou išla za šéfom na ten podpis, nevedela som sa ozvať , že mi zakázal 🥴 a to som dostala fajnú hubovú polievku, že prečo ho nerešpektujem a platí čo povedal. A ja malé 20ročné dievča som si veru aj poplakala potom😐🙄 bolo to fakt nepríjemné. Inak som nič také vyslovene nepríjemné a trápne nezažila.

miggy
11. mar 2024

Ja pracujem s ľuďmi. Takže ak by som teraz začala písať zážitky, tak neviem kedy skončím 🙈

sigma510
11. mar 2024

@miggy napodobne 😂 tiež pracujem s ľuďmi, v obchode, a to je nejaká perla deň čo deň, takže to by tu bolo asi nadlho.

heln
11. mar 2024

presne, staci pracovat s ludmi, alebo v obchode a tych neprijemnych ludi sa nazbiera. sedis na pokladni a zakaznik ti vulgarne vynada, ze mas zlu cenu na nejakom tovare, pricom ani netusis, kde je ten tovar vylozeny, nie si zodpovedna za cenovky a ani nemas dosah na regulaciu cien na pokladni, atd, atd.

bavlnka92
12. mar 2024

pracovala som v stávkovej (cca 20 rokov som mala vtedy) a tam by to bolo na román.. od závislých, cez takých čo sa snažili donútiť aby sme im ukázali čo dával zákazník pred nimi a za akú sumu.., po ľudí ktorí pľuli pri rozprávaní, nahýbali sa ponad sklo, prípadne extrémista ktorý si pri vypisovaní stávky v rohu cez vačok robil dobre 🤐
ale stále pracujem s ľuďmi. 😅

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
babalenka
12. mar 2024

Veľa nepríjemnývh ľudí.23 rokov som robila v stávkovej kancelárii tak chlapi sú kapitola sama o sebe.Teraz robím v obchode zas s ľuďmi.Mame pár veci s hračkami pre psov a od rána to ľudia skúšajú .Pochopím,že chcú skúsiť a stlacia hračku raz ,ale oni to stláčajú Non stop.Par krát so na nich vyletela, že nlstavibraz stlačiť a jeden chlap ,že nie nestačí lebo že ani sex nestačí mať len raz 🤣.Alebo chcela žena vymeniť nohavičky a to sa nevymiena tak jej chlap vybehol na nás že však tovar ako tovar ešte ho na sebe nemala

autor
12. mar 2024

@anjelok 😂😂😂

cacianka
12. mar 2024

Podobná diskusia tu na MK už je, ale nevadí.
- jeden chlap má takmer napadol, lebo som mu odmietla predať knihu ( pracovala som v knižnici, takže majetok obce )
- starší pán si chodil čítať noviny, a raz akože zadriemal, ale to práve zomrel, do večera som riešila sanitku, policajtov, súdneho lekára, pohrebákov... a ešte aj jeho rodinu....

autor
12. mar 2024

@cacianka kde je podobná diskusia? Chcela by som si prečítať, názov?

lenkavrananova
12. mar 2024

@alandra podobne aj ja

anjelok
12. mar 2024

@cacianka 😨