Váš názor na môjho bývalého

1. nov 2023

Ahojte, včera som ukončila vzťah, pretože sme sa stále hádali, pár dni to bolo v poriadku, potom zas hádky a takto dokola..🤦🏻‍♀️ vyzeral byť s tým úplne ok, že ho to bôbec nemrzí, chápe to a že skôr či neskôr by niečo takéto prišlo či už z jeho, alebo mojej strany...potom volal so svojim najlepším kamarátom s ktorým mám dobrý vzťah, hneď sme si sadli a povedal mu, že mi ide zavolať na to mu povedal jeho naj kamoš, že načo jej ideš volať keď to s tebou ukončila? A tak sa aj stalo volal mi, no nedvihala som...viackrát som spravila to, že som to skončila, pretože to nemalo zmysel, no moja chyba bola tá, že som mu po jednom dni dvihla aj odpísala...a myslím, že si to myslí aj teraz, že nieje úplný koniec, že však ju to prejde ako vždy...od včera od svojho kamaráta stále vyzvedá či sa trápim, či to myslím vážne a pod OTÁZKA NA VÁS KEBY SOM MU BOLA NAOZAJ UKRADNUTÁ NERIEŠIL BY MA NIE ?

viestta
1. nov 2023

Ked ti je naozaj ukradnuty, tak preco ho riesis? Alebo ti ukradnuty nie je...

zanka777
1. nov 2023

Odpoveď...keby bol ukradnutý on tebe nezaujímalo by ťa či si mu ukradnutá ty.... 😊

zanka777
1. nov 2023

@viestta 😂👌skoro rovnaká odpoveď

lindous
1. nov 2023

Keď ti na niekom úprimne záleží, riešiš veci inak ako hádkami a akože rozchodmi dookola a takýto vzťah naozaj nemá zmysel živiť, v tom má pravdu... myslím si, že skôr proste utrpelo jeho ego a aj tvoje...

autor
1. nov 2023

@zanka777 Nieje mi ukradnutý, len už som to naozaj nezvládala, tak som to musela ukončiť...pretože ma bral ako samozrejmosť asi toľko k tomu 🙂

marca12
1. nov 2023

Prirodzene ti zalezi na ludoch,ktorych si mala rada a este aj mas,ale uz nie ste spolu. Nic za tym nehladaj,nezamyslaj sa nadtym,nedomyslaj si,chod dalej.

reanda
1. nov 2023

clovek moze mat niekoho rad, aj ked to nie je vhodny partner pre vztah.. nemusite si byt vzajomne 'ukradnuti', to ale neznamena, ze mate byt spolu.. a ked vam to nefunguje, ani sa to nezlepsuje, tak asi teda nemate

viestta
1. nov 2023

Autorka, tak si uprac v hlave, prestan riesit jeho a ries seba a svoj zivot.

ruzovakrava
1. nov 2023

Nie je to jedno či si mu ukradnutá alebo nie? Buď spolu chcete alebo nechcete byť. Ak sa nonstop hádate tak načo sa v tom vlastne pitvete či sa ten druhý trápi a či sa na teba pýtal kamaráta? Skôr si mu ukradnutá lebo dávať sa dokopy a následne sa hádať nie je znak že sa máte radi a viete spolu fungovať. Vypytuje sa na teba lebo si mu dala kopačky a utrpelo jeho ego.

marca12
1. nov 2023

To sa ani neda,aby ti bol po par dnoch ukradnuty. Kazdy rozchod je tazky. To,ze sa rozideme,neznamena,ze hned sme vylieceni a prestaneme nanho mysliet. Chce to cas,aby ti mohol byt ukradnuty. A hlavne po rozchode akoby zazrakom si nevieme spomenut na nic zle,len to dobre. A to teda nepomaha,hlavne,ked ta kontaktuje,lahko mozes podlahnut a vratit sa spat a zacinat zase odznova.

zanka777
1. nov 2023

Jasné chápem tak vidíš keď ta takto bral tak to už nebude inak.... A možno keby ste sa dali zas dokopy snažil by sa ale fakt možno len pár dní týždňov a zas by to zašlo do starých koľají.... Nechaj to nech je to už minulosť

bellugia
1. nov 2023

Ak sa s niekým hádam, rozchádzam... tak sú na to asi nejaké vážne dôvody... Vzťah nie je holubník, že raz vo vzťahu, raz free... Nikde nevidím slová o láske. Máte nejaké city? či to je len nejaká potreba, chcenie nebyť sám...

aandrea9
1. nov 2023

Ty tento vzťah nikdy neukončíš žienka 🤷‍♀️

domkakvet
1. nov 2023

To ze ti vola a prejavuje zaujem aby si sa k nemu vratila, este neznamena, ze ten zaujem naozaj tam je, ak ste sa casto hadali, ten zaujem nebude taky vysoky ako by mal byt.