Váš názor na ďalšie rande

4. mar 2024

ahojte prosim Vas isli by ste na dalsie rande s muzom s ktorym ste absolvovali uz dve schodzky alebo rande alebo ako to nazvat a na kazdom vas nechal zaplatit za seba?.ze zaplatil len svoje a vy ste si za seba musela platit sama_?..lebo mne to proste pride divne a asi som aj ja divna lebo ja na dalsie rande s nim ist nechcem..a zeny v mojom okoli mi nadavaju ze som blba ze len koli tomu...

syslik81
4. mar 2024

ak nechces nechod.. uz mas voci nemu odpor a ten sa nevytrati len tak .. a nie nesla by som ani ja .. ak ma muz zaujem ma preukazat ,ze sa vie postarat a nieje drzgroz.. jasne nie drahe vecere etc ale aspon pitie by vziat mohol alebo kavu ...

autor
4. mar 2024

ešte sa ma opytal pred tym prvym rande ze ci ma moze pozvať na obed..hmm len za ten obed na ktory ma pozval som si sama musela zaplatit

lakebabe
4. mar 2024

Nie sorry

vanilkovazmrzka
4. mar 2024

Ja by som nesla ;) nie preto, ze by som tie peniaze nemala, ale ze mi to pride totalne neuctive, aspon sa neponuknut, ze zaplati.

lakebabe
4. mar 2024

A toto je mega trápne raz ta pozval mal ti to zaplatiť keď pozvem aj kamošku alebo mamu tak jej to zaplatím nie chlap ktorý chce urobiť na teba dobrý dojem na zaciatku

simona20201309
4. mar 2024

Mne by bolo trápne nechať si platiť za obed. Ak by povedal nechaj tak, pozývam ta, tak OK(myslim v tej chvili, kedy by som isla platit). Ale nikdy som neocakavala že bude za mňa chlap platiť.

kiwi3
4. mar 2024

to je vyborne, ze ta pozve na obed, za ktory si sama zaplatis 🙂 ak z neho nemas dobry pocit, co asi nemas, ked to rozoberas, tak sa na to rovno vykasli. pripadne to teda aspon neber ako naozajstne rande.

crazy_cat_lady
4. mar 2024

ja by som sa ho asi pri/pred platenim spytala, ze ved si spominal, ze ma pozyvas? :D no na dalsie rande by som uz asi nesla 🙂

simona20201309
4. mar 2024

A to pozvanie na obed bolo pozvanie? Alebo sa opýtal ci neskočite spolu na obed?
A bral to vôbec ako rande, keď to bol obed a nie večera?
Ale keď len kvôli tomu s ním nechceš ísť, nechoď. Možno je toto práve jeho spôsob ako sa hneď na začiatku zbaviť zlatokopiek 🙂

autor
4. mar 2024

a ten druhy krat sme sa nahodou stretli v nakupnom centre uz predtym mi vypisoval ze kedy zopakujeme ten obed ja som sa vykrucala a ked sme sa stretli tak hned ma stiahol ze aspon na kavu do cukrarne ..zase ze pozyva..samozrejme ked sme sa uz chystali rozlucit po hodine isiel na toaletu a z toalety rovno k baru zaplatit..a oznamil mi ze on za seba uz zaplatil ze treba ist potom k baru lebo tam sa platí..a tym pre mna skoncil uz uplne

autor
4. mar 2024

@simona20201309 jasne povedal ze ma chce pozvat a ze je to rande..lebo ze sa mu uz dlho pačim tak neviem ako inak som to mala brat

falbala132
4. mar 2024

to je socka... 😀 nie, nesla.

vroni
4. mar 2024

Zaplatila by som za seba presne raz. V živote by som si nezačala s chlapom, ktorý by ma nechal zaplatiť za seba. Kľudne by som prehltla, ak by povedal, že si zabudol prachy a nabudúce cvakne zas on, ale zaplatiť si za seba by bola konečná. A bolo by mi úplne u prdele či ma taký úbožiak bude považovať za zlatokopku.

lakebabe
4. mar 2024

Ze je lakomy žid a utekaj kade ľahšie s takým to bude časom len horšie

falbala132
4. mar 2024

ja mam kamaratov s ktorymi ked ideme na kavu, tak mi nedovolia zaplatit, ze hoci sme kamarati, tak mi povedia, zeby sa citili trapne zeby v spolocnosti s nimi akakolvek zena platila, nie to este nejaky nejaky napadnik aby sa choval takto... otras.

simona20201309
4. mar 2024

😅 tak toto je už trochu husté.... máš skúsenosť 😅🙈

autor
4. mar 2024

a napriklad podla mojej segry a kamosky som divna ..ze dnes uz nieje taka doma ze chlap musi platit za babu a podobne...ale mne sa on timto uplne sprotivil..

gleep1
4. mar 2024

Ja som mala raz jedného a ten vravel ze vo vztahu sa chodí 50/50. A presne tskto zo bolo, na rande som si platila sama. Bol extremne lakomy, na koniec to bolo tak ze ja 70%on 30 a pri každom eure co mu malo vyjst z vrecka sa tváril ze sa pozvracia, preto som casto radsej platila ja lebo som sa nechcela pozerať na ten nechutny ksicht. 50/50 chodia kamoši, nie partneri, moj nazor. Priprav sa na nieco take, ze tento muz bude chcieť aby si doma pratala, varila, starala sa o deti, onho a aby si samu seba aj zivila. Ako to viem? Lebo je to chrapúň ktorému za nic nestojíš. Ani za to aby sa na prvom rande ukazal ako muž a zaplatil za teba.
Hej, tiez som bola emancipovana zena ktorej muz platiť nemusi, ale ver mi, je to lakomec co ti nic neda a bude len pýtať, male nevyrastene dieta co sa nechce starat ale chce aby bolo postarané onho.

lakebabe
4. mar 2024

Nepočúvaj tieto názory lebo skončíš ako polovica žien tu na MK co zakladajú témy, že nemajú s deťmi na materskej co do úst, lebo už minuli svoje úspory za slobodna a ich chlap sa stará len o seba

vikisisi
4. mar 2024

alebo čakal, že zatiaľ bude na toalete zaplatíš ty všetko 🤦, ako strašný držgroš

autor
4. mar 2024

a eešte ma tu drzost ma volat treti krat na rande

vikisisi
4. mar 2024

asi myslí že teraz už všetko zaplatíš 🤦

kassandra25
4. mar 2024

No ked mas povinnost alebo dokonca je to tvoje zamestnanie oznamovat zenam v tvojom okolí tvoje kroky a co s kym riesis, riesit mozes a nemozes, sa ti bude velmi tazko zit. Tento chlapec si co chcel dokazat? Ze ma s kym stravit hodinku podla jeho predstáv alebo s niekým uzavrel stávku na blbaňu, ze takú nájde.? Ja osobne, keby dobiedzal, na dalsie " rande", by som mu navela prikývla, mal by ma niekde pockat, pockat, az by cakal, cakal a sa nedockal, neprisla by som. Nech aj jemu sa kamosi smejú. A keby sa pytal, kde si bola a preco si nedosla, by som povedala, ze cestou za ním ta odchytil a stiahol kamos, ktorý pre vas rezervoval stol v restike a vsetko mal dopredu zaplatené a ty si nemohla uz odmietnut. Pri akejkolvek zlej reakcii - ignor. A ignor uz moze aj zostat

sissy27
4. mar 2024

Nesla by som ani na druhe… to kam zmizlo nejake dvorenie, snaha ziskat zenu, snaha byt lepsi ako ostatni?? Ked si mam platit za seba, tak mozem ist v pohode bez neho. Ak sa chlap nesnazi ani len na zaciatku, nebude sa uz nikdy../

majada35
4. mar 2024

Už na druhé by som nešla 🙈😁. ...z dôvodu vypočítavosti a taktizovania. Však niektorej by to možno nevadilo, mne áno, lebo takto sa gentleman nespráva. (Nabudúce zasa platím ja, ale nie prvé rande a takto to odflaknut ). Mimochodom, na prvom rande by som si obedy a ani večere rozhodne neobjednávala.

reanda
4. mar 2024

ak potrebujes este tretikrat zo seba spravit debila, tak chod aj na tretie 'rande' 😀
vsak nech s nim utekaju na obed zeny z tvojho okolia a mozu zaplatit aj za neho, aby si nahodou o nich nepomyslel, ze su zlatokopky 😀
ja, ked niekoho niekam pozvem, tak platim.. som nevedela, ze zrovna na rande sa to tak nerobi 😀

sense
4. mar 2024

By som s nim šla a ak by povedal ze pozýva by som mu povedala sorry nechala som peňaženku doma keďže si povedal ze pozyvas

marseillefan
4. mar 2024

Viem, že terajšia doba je už iná, ale myslím, že je úplne v poriadku, ak chceš mať pri sebe muža, ktorý ťa pozve a ten obed, čaj, drink zaplatí... ani ako muž na tom nevidím nič zlé, ani vypočítavé, ani čudné. Myslím, že úlohou muža je ukázať, že sa o rodinu vie postarať a zabezpečiť ju, som v tomto smere stará škola

lakebabe
4. mar 2024

@sense 😄😁 takýto by jej ešte poslal iban až mu prevedie z mobilbankingu aj také som už počula 🙈

zuzanazu85
4. mar 2024

Pozve Ťa na obed a zaplatíš si ho sama a na prvom rande? To bude nejaký ,, strýko Držgroš" 🤭. No,na ďalšie rande by som som už asi nešla, akože kašľať tie peniaze,ale nejaká slušnosť,či by ma hanba nefackovala,byť tým ,, gentlemanom" 😁