Vadilo by vám toto na mužovi?

14. dec 2023

Ahojte, napisem hned k veci:Vadilo by vam keby vas muz kazdy mesiac jeden piatok si vyrazil von s kolegami na florbal a par pív ?..ide vzdy o siestej a vrati sa cca o deviatej desiatej ( ma vypite ale nie ze by chodil ozraty) ..inak nepije nefajci stara sa o rodinu....prekazalo by vam to?

dadka1997
14. dec 2023

Určite nie, ak dopraje čas aj pre teba

autor
14. dec 2023

@dadka1997 ano dopraje ale ja chodim menej casto von ako on..cca raz za tri mesiace idem niekedy ani to..ale nie preto ze by mi on zakazoval alebo nebol ochotny postrazit dieta

reanda
14. dec 2023

asi nie

lubkovaandrejka
14. dec 2023

Ahoj, mne by to nevadilo,ved je to len jeden piatok v mesiaci na 4h. Aj sama by som ho poslala,nech sa odreaguje a zabavi 🙂 ale na oplatku, by som chcela aj ja mat takyto cas na kamosky a seba.

vanilkovazmrzka
14. dec 2023

Ak toto niekomu vadi, tak nemoze byt normalny

autor
14. dec 2023

pytam sa vas preto lebo podla mojej matky a sestry som vadna ze mu to tolerujem

alexandraas
14. dec 2023

Nevadilo,obidvaja sa chodime "vyvencit" 😁 na mamu a sestru nepocuvaj...

autor
14. dec 2023

mne to tiez nevadi vobec..ved nic zle nevystraja..pride trosku v nalade vzdy ale on ked ma vypite nieje vobec agresivny alebo tak prave naopak..a nikdy sa nestalo ze by dosiel ta ze by nevedel stat na nohach alebo tak..alebo nevedel o sebe..

uhnakova
14. dec 2023

Podľa mňa je to v pohode. Každý sa potrebuje trochu odreagovať.

petronellla87
14. dec 2023

Nie

autor
14. dec 2023

fajn tak som rada ze nie som len ja podla mojej mamy a segry "vadná" ze mi to nevadi :D..

h2
14. dec 2023

Vôbec by mi to nevadilo.

januska12323
14. dec 2023

Načo to mame a sestre hovoríš? Vždy je dôležité čo vyhovuje partnerom a nie ich rodine. Aj keby ste sa každý piatok spili ich do toho nič.

deginko
14. dec 2023

Absolútne by mi to nevadilo,..raz do mesiaca??úplne v pohode,ale samozrejme to isté musi platiť aj opačne...

tanyan
14. dec 2023

Mama a sestra nech si riešia vlastné partnerské vzťahy...
Tiež som sa napočúvala rôzne komentáre, až mi uši opúchali. Ak ti to nevadí, tak ti to nevadí a bodka. Ani nad tým nerozmýšľaj.

zuzubb007
14. dec 2023

Jasne, ze je to super, ze mu to nevycitas a ani to neries, zvacsa ine zeny dopadnu podvadzane, ked ich zena sekiruje treba aj volnost vo vztahu

autor
14. dec 2023

@januska12323 ja nehovorim ale sestra pracuje v restike blizko baru kde chodia si sadnut..tak ona vzdy vie a referuje to aj mame

maryetta
14. dec 2023

Niee. Ja ho aj posielam ze nech ide. Neviem ci raz za mesiac alebo raz za dva mesiace ale…. Nech ide.

uhnakova
14. dec 2023

Poraď mužovi, nech chodia na nejaké vzdialenejšie miesto 😀

autor
14. dec 2023

@uhnakova uz som ale ze v tom bare maju najlepsie pivo a maju tam aj biliard a sipky a ze im tam je najlepsie

dominikamacakova
14. dec 2023

Ano

januska12323
14. dec 2023

Nech nabudúce pozve aj sestru a zaplatí jej zopár drinkov. Prejde ju chuť bonzovat.

autor
14. dec 2023

@januska12323 to asi nie lebo jeden z kolegov s ktorymi chodi moj muz takto hyrit je segrin ex a nerozisli sa prave v dobrom :D

thoughtfulweirdo
14. dec 2023

Mne by vadilo, keby chodil pravidelne pripitý. S kamarátmi nech sa stretáva aj viackrát do týždňa, to za mňa žiaden problém, ale od dospelého partnera očakávam, že pozná svoju hranicu a vie piť tak, aby to na ňom nebolo poznať. Pri občasnej príležitosti sa môže stať, že človek hranicu prepiskne, ale každý piatok pre mňa nie je príležitosť 😄

autor
14. dec 2023

@thoughtfulweirdo to nieje kazdy piatok..je to kazdy mesiac jeden piatok

h2
14. dec 2023

@thoughtfulweirdo Nie je to každý piatok, je to raz za mesiac. A nie je opitý, má len vypitých pár pív.

mikadooo
14. dec 2023

Každý to máme nastavené ináč. Tvojej mame a sestre by to vadilo. Ok, našťastie to nie je ich chlap, ale tvoj, oni (by) si našli iného, ktorý nechodí každý mesiac jeden piatok na futbal... 🤷. Jedným uchom dnu, druhým von - je to vec vás dvoch, ako si to nastavíte.

thoughtfulweirdo
14. dec 2023

@h2 Veď ja nepíšem opitý, píšem pripitý a mne by pripitý partner vadil aj jeden deň v mesiaci 🙂 alkohol u svojho muža vôbec neriešim, s kamarátmi sa stretáva aj na pivo, ale nikdy to na jeho správaní nepoznať, takže mi to je jedno. Každopádne, našťastie sme každý iný a je úplne jedno, čo mne vadí, keď to autorke nevadí 😁

petamich
14. dec 2023

och tak to by teda so mnou sa mal muz rozviest, lebo ja chodim minimalne 1x tyzdenne s babami na pohar vina 🙂 zvycajne aj 2x - raz na veceru, raz na vino, takze mne by to rozhodne nevadilo, ak by siel muz 1x do mesiaca na par piv (moj pivo nepije ale tak povedzme na 1-2-3 whisky)

kristinapetronela
14. dec 2023

Nevadilo by mi to .keď vieš kde je a s kým a nemusíš sa oňho báť tak nech chodí .zas určite niektorý piatok je aj doma