Vadilo by vám, keby muž dal sestričke dezert?

8. mar 2024

Ahojte baby muž dnes šiel k zubárovi a kupil aj dezert sestričke k MDZ - sestrička je mladá. Vadilo by vám to ? Alebo nie ? My s manželom sme tiež pomerne mladí máme 35 rokov. Mne to prišlo divné lebo môj muž ma problém aj niečo kupiť učítelkám do školky a zrazu pre sestričku dezert...

macekovam
8. mar 2024

je to super. nevadi mi to dostat ho🙂

diewcatqoo
8. mar 2024

Nevadilo by mi to, neziarlila by som 🙂

gabriela2952
8. mar 2024

Mne by to vadilo

veronikaszabova
8. mar 2024

Vadilo. Ak sa nepoznaju dlhsie - zo skoly napriklad.... Ale len "sestricke"... Divne

nika11103
8. mar 2024

@veronikaszabova nezdá sa ti že sa tu dnes fakt len trolluje tieto témy dnes úplne dementne

zuzanazu85
8. mar 2024

Nevadilo,ak by jeden kúpil aj mňe 😊. Pozorný chlap ešte nie je ,, sukňovetrič".

autor
8. mar 2024

@nika11103 bohuzial je to reálna téma...

zuzubb007
8. mar 2024

No a čo, že jej kúpil, bože tieto žiarlivé stihackove ženy ani sa nečudujem, že potom si nájdu druhú, mne keby kúpi muž a kúpi aj susede nech je to gesto neprežívam, dobrá rada do života žien sú 3D a vtedy vzťah funguje na milión percent

emma2782
8. mar 2024

Ja som dnes tiež bola u lekára, ktorý rozdával ženám cukrík k MDŽ. Po lekárovi som zašla s kamarátkou na zákusok a tam sme obe za jedno zaplatili a druhé dostali ako grátis od majiteľa. Prišlo mi to milé a potešili ma tieto gestá 😊
Dôležité je, či na teba nezabudne😊

januska12323
8. mar 2024

Je zo milé. Prečo ti to vadí? Tebe nič nedal?

ibatanecnica
8. mar 2024

vieš čo? ja som chodila v decembri na rehabilitácie a zrovna na Mikuláša som mala procedúry. Tak som každému kúpila drobnosť a aj poniektorí ľudia tam nosili niečo sladké. Drobnosti ale potešia

rozkvet1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
negymama
8. mar 2024

ked som chodila na jazykovy kurz, tak nam nejaki chlapi na kurze kupovali aj male kvietky na mdz, aj na mikulasa sme dostali cokoladky

negymama
8. mar 2024

podla mna si trapne ziarliva v tomto. Keby sa mu fakt sestricka pacila a mal by sa okolo nej, tak ti nebude vesat na nos, ze jej kupil na mdz dezert, ale je ticho jak vos pod chrastou.
vacsina skutocnych suknickarov je mastrami klamstiev a zatlkani.

rozkvet1
8. mar 2024

@negymama to je ale extrémny rozdiel. Toto je "len" sestrička, ktorá s tebou nemá ani nič spoločné, jej uloha nie je starať sa o pacienta v tom slova zmysle ako doktorka. Zaujímalo by ma či by jej ten dezert dal aj keby to bola daka pani v rokoch a nie zrovna najkrajšia

gabriela2952
8. mar 2024

Už vás všetky vidím, ako s úsmevom pomáhate muzovi vyberať nejaký dezertik, pre mladú kocku ;)

jana_eyre_2
8. mar 2024

Moja kolegyňa na Valentína rozdávala všetkým čokoládové srdiečka, aj kolegom.. pochybujem že tým sledovala nejaký milenecký zámer 😅 proste chcela byť milá a myslím že väčšina sa aj potešila.. asi mu je blbé ísť na MDŽ k zubárovi a odignorovať ženu ktorá poskytuje zdr.sluzbu.. možno keby šiel k urologovi a bola by tam 60r sestra tiež jej donesie dezert, ale proste to vyšlo na mladú kočku..
Ale tak či tak -
Môj by také čosi neurobil, lebo ho poznám.. a veru keby zrazu šiel nejakej žene odniesť kvet alebo bonboniéru, tak by som zbystrila, lebo proste to nerobí.. takže otázka je, aký je tvoj muž - to vieš len ty sama a ty sama musíš vediet čo je tvoja červená čiara.. darmo ti tu budú ženy vypisovať ako by ony všetko akceptovali, pretože nie si ty a nie sú v tvojom vzťahu.. takže triezvym rozumom musíš zhodnotiť či z tvojej strany pôjde len o nezmyselnú žiarlivosť, alebo tam môže byť reálny základ niečoho..

gabriela2952
8. mar 2024

A keď príde rad na učiteľku... tak je problém;)

negymama
8. mar 2024

@rozkvet1 jasne ze mlade a pekne skor nieco dostanu od muzov, ale ani to este nemusi znamenat otvorenz sex. podtex ci zaujem.
a navyse, ako hovorim, ak o tom autorka vie, asi jej to muz povedal, a nema co skryvat. My zeny niekedy hladame umysel, ktory nie je.

zuzanazu85
8. mar 2024

Bože,tak mal dnes zubára,vyšlo mu to na MDŽ,vedel,že zubár má sestričku,tak cestou kúpil. Veď si aj ty určite niečo dostala ako prvá ráno, pusa ,objatie, keksík 😁.

macekovam
8. mar 2024

keby som od kazdeho kto mi dnes dal kvet v praci ako sestre mala cakat sex uz by som ho musela mat 2x za sebou.. boze zeny.. nezvelicujte a neziarlite.. je to slusne gesto od slusnych muzov... och...ale ked nedaju nic tak nic sa nedeje..

negymama
8. mar 2024

@gabriela2952 no vies co, ja kludne. Lebo chlap, ktory pride za svojou zenou, aby mu pomohla vzbrat dezert ci kvet na mdz...asi nebude mat zaujem o dotycnu. Lebo v takom pripade to kupi sam a potajomky to daruje.

gabriela2952
8. mar 2024

@negymama a mozno záujem je, len je natoľko bystri, že si toto jeho žena presne pomyslí

nyusika
8. mar 2024

tak ja dufam, ze tu nezalozia podobnu temu zrutene partnerky troch mojich kolefgov - doatala som dve kyticre tulipanov z Lidla a jedne Milka dezert 😀 😀

pre istotu odkaz - nie, Vasi partneri naozaj nie su ziadny Adonisovia, odporcam kazdej ziarlivej zene bez stipky sebavedomia pozriet sa, co vedla nich prdi do perin, naozaj netreba za kazdou takouto vecou hladat pokus o odchod od rodiny.

negymama
8. mar 2024

dokonca niekedy aj chlap co nema vo zvyku take veci robit, sa moze spontanne inspirovat, trebars v praci kolegami, ci vidi na ulici chlapov s kvetmi, pred nemocnicou uvidi otvorene kvetinarstvo, ci obchod , tak kupi aj on.

gabriela2952
8. mar 2024

@nyusika tak to je rozdiel, kolegovia a sestrička u doktora ku ktorej príde 1x do roka

negymama
8. mar 2024

@nyusika ale treba dufat ze si aspon skareda a stara, lebo potom by podla niektorych komentarov to bolo ok 😅

nyusika
8. mar 2024

@jana_eyre_2 no...nikdy nevies.
tento konik - nekonecna studnica mudrosti.
ja som teda dnes mala trojnasobny pokus o zacarte mileneckeho pomeru, sa maaaaaam

nyusika
8. mar 2024

@negymama iba stara...ale pomerne zjazdna 😀 😀 😀

gabriela2952
8. mar 2024

@negymama nejde o to ci stara alebo mladá, pekná alebo škaredá... ak kúpim obom tak ôk, ale ak iba jednej tak je to celkom zaujímavé