Vadí vám, keď váš partner lajkuje fotky inej žene?

9. apr 2024

Ja neviem baby, ale vadi vam, ked vas partner lajkuje fotky inej babe, ktoru zjavne pozna, no neviem o tom, ze by boli kamarati?!...mne to vyhodilo na soc sieti, predtym som to dako neriesila. Pokial to bola normalna fotka, ale posledne fotka vo vypasovanyh minisatoch provokacna. Mne na ziadnu fofku lajk neda, nemame ani jedinu spolocnu foto za pol roka co sme spolu. Mozno si poviete, ze blbost, ale ja sa citim z toho smutna a sklamana

kristina3791
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stellarstar
9. apr 2024

On čo na to?

yelena159
9. apr 2024

Sprav to isté. Lajkuj aj ty. Určite nájdeš nejakých sexi chlapov.

ella1234
9. apr 2024

Štvalo by ma to. Ale je proste taka doba. Ľudia sliedia po ostatných na internete, často krát asi najviac po takých čo sa na seba ani v reálne nepodobaju.
Isto to nie je príjemné vidieť meno tvojho chlapa pod príspevkom inej "ženy".
Koľko ma tvoj partner rokov?

autor
9. apr 2024

@stellarstar nevravela som mu to zatial, neviem ci sa mam tvarit, ze som nic nevidela alebo co..este nakoniec budem ja zla, ze sliedim

autor
9. apr 2024
autor
9. apr 2024

@ella1234 jasne, ze ma to zamrzelo, no neviem ci to mam riesit, alebo hodit za hlavu

zuzana76
9. apr 2024

ak by lajkoval fotky zien v beznych situaciach, teda kamaratok, ktore mal aj pred tebou, tak by mi to nevadilo, navyse, ak by nas este zoznamil. Ale ak lajkuje fotky s miernym sexualnym podtonom, tak ano. Ste spolu kratko, on by mal mat oci len pre teba po pol roku, to je faza najhlbsieho zamilovania. Asi by som to ukoncila, ocividne je otvoreny aj inym vztahom, ak by sa nieco naskytlo.

blondinka95
9. apr 2024

Mala som takého :D už nemám

autor
9. apr 2024

Neviem baby mam zmiesane pocity z toho, ja uz ani chlapom neverim asi a som podozrievava ale toto ma svojim sposobom uraza aj

katarina_kat
9. apr 2024

tiež by ma to štvalo, ani nie to, že to lajkol, ale že nelajkuje žiadnu tvoju… asi by som sa narovinu opýtala, že prečo tebe nelajkne a keď povie, že nelajkuje nič, tak by som povedala, že minule ti vyskočilo pár fotiek sporo odetých slečien s lajkom od neho… skus byt pri tomto rozhovore kludná, že ta len zaujíma jeho odpoved a uvidíš sama jeho reakciu 🙂

barborachors
9. apr 2024

Lajkuj aj ty, presne ako tu pisu. A nerob sa za chuderu, nelutuj sa ale správne sa naser a lajkuj odusu iným... a hlavne, na co si s takym deckom

mk1111111111
9. apr 2024

Baby, to si fakt ani trochu neverite?. Ja tiez lajkujem to co sa mi paci a kto sa mi paci, nemam pocit, ze by som si mala pytat povolenie. A ja sa nemontujem do toho, komu on lajkuje. Je to predsa len obrazovka a oci name na pozeranie.

sheila121
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzubb007
9. apr 2024

To vážne číhajú ženy kde čo chlap robí, čo lajkuje atď.? no a čo, že chlap dáva lajky, ja môjho nesledujem a mám kľud doma aj on aj ja, a keď ti vadí, ze nemáte na sieti spoločnú fotku, čo ti v tom bráni? Pridaj si a označ ho a problém vyrieseny

medda_beda
9. apr 2024

Nie nevadí, lebo nelajkuje.
Nemáme totiž 15 rokov aby sme žili soc.sieťami.Žijeme v realite.

autor
9. apr 2024

@medda_beda ani on uz davno nema 15. Niektorym zenam ako citam to nevadi, ale mna to teda zamrzelo. Lebo vsak nie sme padnute a dobre vieme, co chlap sleduje tym, ked lajkne niekomu.vyzyvavu fotku..

autor
9. apr 2024

@zuzubb007 neciham, doslo k tomu nahodne a myslim ze to nebude len ta fotka ale viac radsej ani nechcem vidiet. Ty si mozno nad vecou, ale mne intuicia hovori, ze to nie je az tak okej

medda_beda
9. apr 2024

Tak isto by mi to prekážalo.Pre mňa zrelý jedinec nemá za potrebu srdiečkovať fotky ako pubertiak.
A tak isto by to vadilo aj môjmu manželovi.

tanyag
9. apr 2024

Ja som svojho partnera ani na FB nemala 😂😂😂 ani na iných sociálnych sieťach...načo?

huxy
9. apr 2024

Napíšem ti aj ja svoju skúsenosť. Tiež náhodne som videla, že ex lajkol srdiečkom fotku "kamošky", neskôr som sa od nej dozvedela, že voľakedy s ňou chcel niečo mať.
A pritom mne asi 1 fotku za celý čas lajkol (spolu 2 roky). Žiadna spoločná fotka na sociálnych sieťach (vtedy som to neriešila, myslela som, že to k šťastiu nepotrebujeme a súkromie si chránime). No akonáhle sme sa rozišli, on si hneď našiel druhu, po veľmi krátkej dobe vycapoval spoločné fotky do príbehu.
Ja by som si určite dávala už pozor.

autor
9. apr 2024

@huxy no ved ja tiez nemam z toho dobre pocity..chlapi su chlapi proste. Teda akor chlapci, lebo podla mna vyspely chlap nema potrebu a ani cas robit toto

huxy
9. apr 2024

Presne ako píšeš. Vyspelý chlap nemá potrebu sa tak správať.

cukorfalat
9. apr 2024

Nezmyselna ziarlivost

gabrielamodrykonik
10. apr 2024

Samozrejme, ze vadilo. Evidentne vas neberie vazne, k vztahu s vami sa oficialne nepriznava, lebo si hlada nieco lepsie. Ste docasna zalezitost, je mi to luto. Kazdy milujuci partner by bral ohlad na vase pocity, priznaval by sa k vam a svoju poroznost by venoval iba vam a nie dalsim zenskych na instagramovych profiloch a socialnych sietach. Chodte z kratsej cesty z tohto "vztahu", ktory mozno za vztah beriete len vy. Toto ozaj nema buducnost a neda sa mu ani doverovat.

majka36912
10. apr 2024

Mala som takeho byvaleho. Len s tym, ze mal asi extremnu fixaciu na svoju byvalu spoluziacku, lebo jej lajkoval doslova kazdu chujovinu, kazdu jedinu fotku, vsetko. Vtedy ma to neskutocne skrelo a mala som z toho zle pocity.
Raz som ju stretla v meste a teda zvedavost mi nedala, tak som sa jej spytala priamo, ci spolu nieco mali kedysi alebo ci su len dobry kamosi, a ona mi na to, ze kamosi nikdy nejako velmi neboli, ze sice on o nu zaujem mal, ale ona ho odmietla a ze jej samej to je neprijemne, ze jej aj po rokoch stale nieco lajkuje a sleduje ju na nete😃
Terajsieho partnera mam mileho cloveka. Nikdy takeho veci nerobil. Nestalo sa mi, ze by som niekedy postrehla, ze by sa za inou co i len otocil v mojej pritomnosti, ale pravidelne sa otaca za autami, tak uz si ho doberam, ze ci sa mu moja karoseria nepaci a nelaka ho zistit, co mam pod kapotou 😂
Kazdopadne by som na tvojom mieste tiez asi spozornela. Mozno je to len stara znama, co nejako extremne schudla a dal lajk, ze jej fandi, ale clovek nikdy nevie.

autor
10. apr 2024

Najhorsie na tom je, ze som sa ho na to spytala a otocil to proti mne a nechapal co mi na tom vadi lebo je to vraj kamaratka s ktorou sa pozna roky. A vlastne sa este teraz ja citim ako krava

gabrielamodrykonik
10. apr 2024

To je presne ono, vzbudzuje vo vas vycitky. Je to este aj manipulator a narcis. Spytajte sa ho, preco vam nelajkuje nic, preco sa k vam nepriznava verejne a preco nema ziadnu vasu spolocnu fotku na socialnych sietach, ak to s vami mysli vazne, ale pritom nema problem lajkovat fotky druhym babam, dokonca v minisatach a je absolutne irelevantne, ci ju pozna, alebo nie. Ak ju pozna o to este horsie, mozno caka, ze na to zareaguje. Povedzte mu, ako sa citite, ked to robi a spytajte sa ho, preco su mu vase pocity ukradnute. Uvidite, co vam odpovie, ale aby ste este nebola prekvapena, ako vas vlastne berie. Teda pardon neberie. Ozaj si nic nevycitajte, myslim, ze tu to je jasne. Odidte z kratsej cesty a najdite si cloveka, ktory vas bude uprimne lubit.

majka36912
10. apr 2024

@gabrielamodrykonik Suhlasim s vami, tiez mi to pride manipulativne.
Takato reakcia mi z jeho strany tiez nepride v pohode. Ak by to zobral s humorom, pripadne si sadol s tebou a prebrali by ste to, ze by sa ta spytal, ze ci ti to nejako prekaza, preco ti to prekaza, ci ta tym nejako zranil, vedela by si, ze mu na tebe zalezi. Ale ak to otocil na vycitku, tak by som uvazovala, ci s nim chcem ostat, lebo mi to nepride ako vhodny postoj.

autor
10. apr 2024

@gabrielamodrykonik dakujem za podporu ja som sa to snazila vysvetlit ale marne vraj riesim hluposti takze tak. Chvilu som bola ozaj taka ze je to blbost ale ako nad tym premyslam cim dalej viac mi to pride ze jemu je uplne jedno ako sa ja citim a co mi vadi. Povedal sice ze uz to robit nebude ked mi to tak vadi ale aj tak mam z toho zly pocit. Vlastne su aj ine veci nielen toto ale to by bolo na samostatnu dlhsiu temu uz