Vadí mi priateľova sestra

10. aug 2024

Asi si poviete na začiatok že som chorá, ale to nevadí. Vadí mi priatelova sestra, vadí mi už len ten pocit, že ju máme stretnúť alebo že sa má priateľ či ja s ňou baviť. Máme o to. časté hádky, pritom on sám ju nemá rád. Neviem či tento vzťah má stále nejaky zmysel, ja ho milujem no nenavidim jeho sestru. ( A ano zasahuje nám do života, stále mu vypisuje, vyvolávala a chce niečo od neho)

jasminka548
10. aug 2024

To,že Ty ju neznášas,neznamená,že priateľ sa s ňou nebude bavit.Aspon ja by som si nedala zakázať vzťah so surodencom

autor
10. aug 2024

@jasminka548 No len on má s ňou tiež vzťah chladný. A stále ho ona otravuje

barka1
11. aug 2024

"Nenávidím" je hrozné slovo. Ja som také pocity k nikomu nemala, ani k mužovi, čo mi robil peklo zo života.
Priliš to hrotíš. Je to sestra, nechaj jeho vzťah s nou na nom a ty sa stiahni.
On nech je asertivny a naučí sa sestru odpalkovať, keď mu tiež tak vadí...

autor
11. aug 2024

@barka1 No ja také pocity k nej mám. Nevystojím ju. Vadí mi proste jej celá osoba. V tomto sa určite nestiahnem. Buď ja alebo ona.

bororka
11. aug 2024

Tak odíď rovno. Zbytočne spravíš peklo v rodine.
Akože ja som mala 1.svokru a švagriné bosorky. Stelesnené zlo, ale rešpektovala som ich ako jeho rodinu. Obmedzila som s nimi svoj čas a prehodila to naňho. Časom obmedzil aj on, keďže zlo plodí iba zlo. Ale nikdy som ho nenútila.
Tvoj postoj mi príde detinský, a nemyslím to v zlom. Takéto ultimátum by som dávala max.pri drogách a hazarde. Pri rodine nikdy

natalka13
11. aug 2024

Kolko si on od nej necha, tolko sa ona bude starat.
On si tos nou musi vyjasnit.
Ved sa nestretavajte, ak vam vadi vypisovanie existuje blok cisla. Vybavene.

autor
11. aug 2024

@natalka13 Stretávame sa len na rodinných akciách, číslo si zablokovať nechce.

koniarova
11. aug 2024

Ty si dobrá trúba.

anketkarka
11. aug 2024

Nechce od Teba ale od neho. Tak čo riešiš Ty? Ty ju stretáváš len na rodinných oslavách a uvažuješ s priateľom o rozchode pre ňu? Áno, si chorá. Manipulatívna osoba, od ktorej by priateľ mal utekať. Možno to jeho sestra vie, tak preto sa k Tebe aj tak správa. Ako sa správaš Ty, tak sa správa ona k Tebe. A chudák chlap, že o tom musí riešiť stále hádky.

danica2711
11. aug 2024

buď ty alebo ona? Ona je jeho sestra, jeho rodina, a ty si kto? Nepríjemná baba, ktorú náhodou stretol a keďže máte spolu sex, predstavuješ si, že ho kompletne ovládaš a si stredobodom jeho sveta? Takých ako ty ešte bude, ale sestru (odhliadnuc od chladnejších vzťahov) má len jednu. Ultimatívne sa montovať do rodinných vzťahov je hnusné a ešte okrem toho aj hlúpe

autor
11. aug 2024

@anketkarka Skôr tak ako sa sprava ona ku každému sa správam ja k nej. Je to obcajna ľahká dievka a mne to vadí. Nechcem mať nikoho takého v rodine, kade chodí robí len hanbu.

autor
11. aug 2024

@danica2711 Ano budem ja alebo nejaká ľahká dievka 😀 Nepríjemná niesom, s jeho rodinou ( okrem nej ) vychádzame ukážkovo. Predsav si že sme zasnúbený, no nechce sa mi tu vypisovať snúbenec preto píšem priateľ. Do rodinných vzťahov sa montovať budem, keďže on bude moja rodina.

mk22
11. aug 2024

Co tu chceš čítať aké rady?
Véd si rozhodnutá, bud ty alebo ona.. Tak ukončí vzťah a máš pokoj.

autor
11. aug 2024

@mk22 ja vzťah s človekom ktorého milujem neukončím 😀

mk22
11. aug 2024

Tak potom čo chceš čítať aké rady? Keď ho miluješ tak bud s nim, či?
Sestru stretávate na oslavách, teda nie denne.
Normálne si ži svoj život, nemáš ju rada, fajn.. Nežijes s nou..
Jeho nechaj nech si vzťah so sestrou uprace sam, hádam to bude vedieť.

anketkarka
11. aug 2024

Keď nejakého človeka milujem, tak ho nevydieram. Je to jeho rodina a keď sa rozhodol s ňou udržiavať kontakt, tak mu radšej choď z cesty Ty, lebo mu len zneprijemňuješ život svojimi manipulatívnymi sklonmi. On nie je Tvoja bábka.

henka123123
11. aug 2024

Tvoj paetner priateliek moze za zivot vymenit xy...ale sestra mu bude sestrou do smrti a mozes sa aj pokrajat

danica2711
11. aug 2024

TY nechceš mať niekoho takého ako ona v rodine? Ona do tej rodiny patrí, aj keď sa na hlavu postavíš a ty ju z nej nebudeš vylučovať. Takže logický záver je, ak sa ti tá rodina nepáči, nevtieraj sa do nej. Píšeš tu o láske k priateľovi, ale človeku, ktorého milujem, nedávam ultimáta a nechcem mu diktovať, kto má do jeho rodiny patriť a kto nie, lebo mne sa nepáči. O chvíľu mu budeš predpisovať, čo si môže obliecť...

koniarova
11. aug 2024

Tak tu si po véľmi dlhej dobe musím zrušiť upozornenia,lebo by som bola neslušná vo vyjadrení.

rozculena
11. aug 2024

že ty alebo ona? že nechceš takú v rodine? Tak sa im netlač do rodiny

autor
11. aug 2024

@rozculena Sa nikomu netlačím moja, neberiem si ju ani rodinu ale môjho snúbenca, mám úplne u riti ich rodinu

rozculena
11. aug 2024

nezdá sa,že máš u riti ich rodinu,keď v každom komentári píšeš len o rodine
" V tomto sa určite nestiahnem. Buď ja alebo ona."
"Nechcem mať nikoho takého v rodine, kade chodí robí len hanbu"
"budem ja alebo nejaká ľahká dievka"
"Do rodinných vzťahov sa montovať budem."

Si nepamätáš,čo píšeš??

mk22
11. aug 2024

Ale nemáš u riti ich rodinu, keby si mala tak jeho sestru neriesis. A ty ju riešiš, aká je, čo robí, ako ti vadi😁

yosi
11. aug 2024

Ja sa dlhé roky nenávidím so sestrou mojej ženy a jej mužom. Podobný vzťah mám aj s jedným z jej bratov. Ani sa nepozdravíme. Oni neznášajú mňa, ja zase ich. A čo akože? Moja žena to rešpektuje, že to takto je a nikdy ináč nebude. Dajú mi pokoj, budú mať pokoj. Žijem predsa so svojou ženou a nie s jej sestrou či jej bratom (našťastie)