Už 5 rokov mi chýba môj bývalý partner

20. mar 2023

Ahojte už 5 rokov mi chyba môj byvaly partner a nikdy som sa už tak nezamilovala . Skončí to niekedy ? Nikdy sme sa už nebavili pretože som ho nazaciatku po rozchode ignorovala a teraz je zadaný tak by ma to ani nenapadlo kontaktovať skôr sa snažím cez to dostať . Ale nejde to .

maminkadeticiek
20. mar 2023

Ci to skonci sa teraz nedozvies.Niekedy pride taka laska,ktora tuto odsunie v tvojej mysli na druhu kolaj uplne prirodzene.Ale ano stava sa aj to,ze nech si najdes kohokolvek,a to si urcite najdes,uz nikdy nic neprekona tento cit.

sardinka32
20. mar 2023

Aj toto si Ty, vsak? https://www.modrykonik.sk/forum/vztahy-manzelske-partnerske-priatelske/chyba-mi-uz-5-rokov-a-vobec-sme-sa-nekontaktovali/
Nechaj to už tak...z nejakého dôvodu ste sa rozišli...či už si mu dala kopačky Ty alebo on Tebe. Možno si mala smolu na partnerov a nestretla toho pravého, ale to neznamená, že by Ti bolo lepšie pri bývalom...to je len taká nostalgia.

zoro9836
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelca0510
21. mar 2023

Ty si sa za tých 5 rokov nikde neposunula? Najhoršie je,že naša pamät je veľmi selektivna,vytesni to zle vo vzťahu a ty už si to celé potom idealizujes.

liljana
21. mar 2023

Na vztah musia byt pozitivne naladeni dvaja. Tu si iba ty. Rozhodne je ale lepsie spominat na minulost pozitivne ako na dobry cas v zivote, nez s nenavistou ako na strateny cas.
Rozchod ma vzdu nejaky dovod, inak by dvaja zostali spolu, ak by bolo vsetko v poriadku. On uz sa posunul dalej, je zadany, teraz je rad na tebe. Na svete su dalsi.

marianarem
21. mar 2023

Napis mu list, kde vsetko das zo seba von. Vsetko co by si mu chcela povedat, co sa ti stale toci v hlave, vsetky pocity. A potom ho spal. Malo by to pomoct k emocnej ulave.

zuzkaa1991
21. mar 2023

Ja skoro 10r som po rozchode nezamilovala som sa uz nikdy ale mam rodinu muza co su city alejne by som povedala vazim si ho atd ck vztah potrebuje pp citovej stranke na byvaleho bezne myslim ale viem ze sme obaja spravili chyby

jsbb
21. mar 2023

Ja mam tiež ten istý problém, po 2 rokoch neviem zabudnut. Nikdy som nič také silné nezazila a už asi ani nezazijem.

raiper34
21. mar 2023

Neboj, je nás viac takých... Mne teda ublížila, a kvôli tomu som sa s ňou rozišiel... Ale bol to pre mňa ten najsilnejší cit akú som kedy zažil a nejak tuším, že už sa to znovu opakovať nebude 🙂 nebola zďaleka prvá, ale asi bola prvá, ktorú som fakt úprimne miloval... Odvtedy sa vzťahom vyhýbam..