Utiekla som od manipulátora

ivetkamarkus
30. máj 2021

Ahojte žienky neviem prečo ani píšem asi potrebujem len podporu pred 2 týždňami som utiekla od manžela teraz som momentálne u sestri ktorá má 2deti a já mám 3 deti nemôžem tu byť neustále riešila som azylovi dom nemajú voľné miesto prenájom si nemôžem dovoliť nemám na to a socialny byt mi dajú az keď sa rozvediem takže cakat budem 3-4 mesiace na rozvod a potom zase na komisiu keď bude zasadať ohľadom bytou neviem čo mám fakt robiť manžel má chce naspet ale ja nechcem

pribinak
30. máj 2021

@ivetkamarkus pozerám že máš napísané Trnava, skús zariadenie v dolnej krupej, možno majú miesto.
Babka? Vaši?
Byt kde si žila s muzom je koho?

elizabet173
30. máj 2021

@ivetkamarkus tlieskam ti, že si odišla, v žiadnom prípade sa k nemu nevracaj, daj si predbežným opatrením zveriť deti do svojej starostlivosti (neviem, či som to napísala správne) a požiadaj o výživne, to ide aj do rozvodu. Hľadaj ďalej, zájdi na mestský úrad, opíš im svoju situáciu, možno ti budú vedieť nejako pomôcť.

ivetkamarkus
autor
30. máj 2021

@pribinak skusala som ponúkli mi dolnú krupu ale tam teraz nemôžem ísť nakoľko dcéra chodí do školy novej a chcem aby si ju dokončila nemám ani mamu nikoho mamu mi zavraždili keď som mala 11 vyrastala som v DD

ivetkamarkus
autor
30. máj 2021

@elizabet173 po pravde som utiekla už 2krat predtým ale teraz naposledy už som to nezvládla bola som na úrade povedali mi že zatiaľ do azyloveho ale nemajú vôbec voľné

weronika171717
30. máj 2021

@ivetkamarkus v takýchto prípadoch môže priamo primátor mesta prideliť byť, nemusí to ísť cez komisiu, ak sa nemýlim. Zisti si to, držím palce a nevracaj sa k mužovi, nech sa deje čokoľvek. 🍀❤️

pribinak
30. máj 2021

@ivetkamarkus dcéra môže do školy dochádzať, v dolnej krupej je tiež základná škola
Nechápem ak je tam miesto na čo čakáš? Veď je to kusokcek od Trnavy
Nechápem. Koľko vydržíte nasekani v sestrinom byte

ivetkamarkus
autor
30. máj 2021

@ivetkamarkus žili sme V prenájme ktorý som platila ja z rodičovského príspevku a Z výživného na 2deti ktoré nie sú jeho len dcéra skoro 2rocna

ivetkamarkus
autor
30. máj 2021

@weronika171717 Ďakujem pekne no skúsim zajtra poriesit ak sa bude dať Ďakujem

elizabet173
30. máj 2021

@ivetkamarkus drž sa, verím, že niečo nájdeš, vybav si to zverenie dieťaťa a výživné.

ivetkamarkus
autor
30. máj 2021

@pribinak neviem či je tam miesto na 100 percent piatok som dostala číslo na dolnú krupu volala som tam celý deň nikto mi nedvyhal

sasa1310
30. máj 2021

@ivetkamarkus poradiť neviem. Držím moc palce a máš skvelú sestru.

elizabet173
30. máj 2021

@ivetkamarkus veď tam zájdi, nie je to ďaleko. Nesmie ťa odradiť taká drobnosť, že ti nikto neberie telefón.

erickatt
30. máj 2021

@ivetkamarkus z krupej chodia busy do tt v pohode

malva123
30. máj 2021

@ivetkamarkus v tt mas centrum pre magky s detmi..na okfuzndj jlici pri materskej skolke...urcite tam volno je.Tak treba ist...

ivetkamarkus
autor
30. máj 2021

@malva123 určite nieje mi povedali že majú plno

ivetkamarkus
autor
30. máj 2021

@elizabet173 zajtra tam pôjdem osobne z deťmi

1mata
30. máj 2021

@ivetkamarkus Si velmi odvazna, drzim ti palce aby si nasla domov pre seba aj tvoje deti a v ziadnom pripade sa k nemu nevracaj!!! Neboj vzdy sa najde niekto kto ti pomoze. Vela stastia tvojej rodine ✊🍀

ivetkamarkus
autor
30. máj 2021

@elizabet173 tam som volala štvrtok a piatok mi písala pani že majú obsadené nemajú miesto

elizabet173
30. máj 2021

@ivetkamarkus tak skús tú Krupú a popozeraj na nete, možno v okolí niečo nájdeš, nepoznám to tam.

xeonela
31. máj 2021

Super, ze si odisla. Myslim, ze akokolvek bude, tak ti bude lepsie ako ti bolo. Drzim ti palce!