Trapasy pri stretnutí s bývalými partnermi

1. apr 2021

Ahojte, aký trapas sa vám stal keď ste náhodou stretli bývalého? Ja som si myslela že po toľkých rokoch ma nerozhodí nič, stretli sme sa v obchode, keď sa ma spýtal ako sa mám začala som koktat a zopakovala som po ňom jeho otázku a zabudla som vyložiť nákupný košík...predavačka len nechápavo sledovala tento výjav 😂

hanka1674
1. apr 2021

😂😂😂 dobré aj tak sa dá. Ja si nepamätám nič také našťastie 😀

unicornlady
1. apr 2021

my sme sa len pozdravili a každý šiel svojou cestou

fajnova
1. apr 2021

Stretli sme sa na stanici plnej ľudí a keď ma zbadal, tak na plnú hubu nazdaaaar, ty jak si pribrala 🥴

autor
1. apr 2021

@fajnova na mňa zase: ty ako dobre vyzeráš, čo robíš? A ja tým najpisklavejsim hlasom na svete: Cvicim a zdravo sa stravujem.. a on: aha, tak to nič... 😅😂🤦

sszuzu8
1. apr 2021

Je to ex vždy sa nahodím aby ľutoval co stratil 🤣🤣🤣

nika_val
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nyusika
1. apr 2021

ja vzdy vyzeram ako bezdomovec prave vylezeny zo zumpy, proste oblecena na bezdaka, mastne vlasy v cope, tvar opuchnuta, neviem preco...moj pes serie, alebo je tesne po kadeni a ja drzim v ruke sacok s exkrementom.
moj ex vyzera ako boh sexu skrizeny s dzordzom klunym a jeho aktualna modelka vyzera tak, ze mam chut plakat od zufalstva 😀
P.S. - vychadzame velmi dobre

autor
1. apr 2021

@nyusika 😂 bože, aj som sa zasmiala aj mi prišlo ľúto..ale viem o čom hovoríš, to sa aj mne stáva, tentokrát ale prvý krát po 10 rokoch som bola ja nahodená a on pribratý 😅

mladena
1. apr 2021

Keď si tak znervóznela z neho, neni to tak, že ešte stále tam niečo z tvojej strany je? Inak by ti bol možno viac ukradnutý...... Ja som sa tak správala, keď som bola zamilovaná.
No a trapasy ako skôr to beriem ako srandu, lebo to som bola ešte taká pubertiačka, s jedným chalanom som sa rozišla po nejakých troch mesiacoch a zdalo sa, že ho to dosť trápi. Potom som ho neskôr stretla a rozprávali sme sa a tak aj o vzťahoch a on mi hovorí, že je len jedna baba na ktorú nemôže zabudnúť a ktorej fotku stále nosí pri sebe (vymieňali sme si totiž aj fotky) a tak ja na to hovorím niečo v zmysle, že to mi je ľúto, ale že ja už to tak necítim a nevidím šancu, že by sme sa k sebe vrátili a bla bla a on medzitým vytiahol peňaženku a z nej tú fotku a kuká na mňa a ukazuje mi ju a tam úplne iná baba 😀 on totiž vôbec nemyslel tým mňa, no 😀
som bola červená jak paradajková hriadka

nyusika
1. apr 2021

po kazdom takomto stretnuti si vstupim do svedomia a aj na vencienie idem nahodena ako hviezda...ale potom od toho postupne upustam, az pride moment, ako opisujem vyssie 😀

h2
1. apr 2021

@nyusika 😂😂😂

ninusa221
1. apr 2021

Ked mi povedal že som patrila medzi jeho topky po 2 rokoch a že či ma može objat a že dame kavu😂 ešte že som mala 2 promile ( diskotéka) pretože už aj sbs-kar nas chcel ist rozdeliť lebo sme sa tam raz pochytili 😂 viem vyzera to ako z telenoveli😂

pininka1
1. apr 2021

Moj byvaly ked sme este spolu chodili mal mierne narazky na moju postavu a Pan Bozko ho strestal len teraz sa gula ako sud. Sme inak v kontakte, ostali sme kamarati, bol s mojim muzom na pivo. Ale ked sme sa stretli po dlhsom case a zbadala som ako vyzera, nedalo mi to a naznacila som mu to, hned to pochopil a povedal len: viem, viem....

fajnova
1. apr 2021

Ešte dám jednu perličku. Akože nie je to stretnutie s bývalým, ale keď toto spravil, vedela som, že už ho môžem smelo zaradiť k bývalým. Aj sa tak stalo. Po prvom rande ma odprevadzal na taxík a na ulici s ľuďmi si tak prdol, že som sa tam skoro od hanby prepadla. A ešte komentár jeho že zvykaj si. 😒 No nezvykla som si.

autor
1. apr 2021

@fajnova 🤦🤦🤦 riadny sedlák 😅 ešteže si išla taxíkom, aspoň nevedel kde bývaš keby plánoval ďalšie stretnutie

janickacrazy
1. apr 2021

No ja som po dlhšom čase stretla môjho bývalého, ktorý mi zlomil srdce. Zrazu sa o mňa náramne zaujímal, dokonca aj na kávu ma pozval, tak som išla, že šak sranda musí byť a keď ma chcel pozvať na ďalšie rande, tak mu vravím, že prepáč, idem sa vydávať. Tak kukal ako vyorana myš a ja som slavnostne odplula domov. 😂